Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Heroes 7
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 40 - 41 - 42 ... 105 - 106 - 107

Eruanno PW
31 stycznia 2015, 00:07
@up

Sama prawda. Wydaje mi się, że ta pseudo elfka wyszła spod ręki pewnego artysty z deviantarta. Ten cały m0zch0ps na swoim profilu ma mnóstwo rysunków insektów, a przede wszyskim mrówek i humanoidalnych mrówek. Ten sam obrzydliwy mrówczy styl przelał niestety na twarz tej nieszczęsnej istoty. Ja nie uznaje tej jednostki w żadnym calu za elfa, to raczej jakiś koszmarek elfów chyba.

TopFunny525 PW
31 stycznia 2015, 18:35
Wracając do sprawy związanej z elfką, moim zdaniem całkiem nieźle wygląda. Mogłaby być to jednostka neutralna bardzo powiązana z Sylvanem. Ciekaw jestem, czy zdecydują się zrobić więcej jednostek o "pirackim stylu".

Eruanno PW
1 lutego 2015, 17:05
Ciekawe, czy krasnoludy również będą czarnoskóre :P Dodajmy również takich z porcelanową cerą i platynowymi włosami prosto spod prostownicy.

Zehir-12 PW
2 lutego 2015, 18:58
https://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/february-screenshots

Dzisiaj screeny. :) Modele na mapie przygody za duże, jak dla mnie! I myślę, że nie tylko ja mam takie zdanie...

Kastore PW
2 lutego 2015, 19:31
Feel the power of SWEETNESS! ^^

To wszystko na różowo i jeszcze jakiegoś kociaka wkleić, najlepiej zamiast tego niskosweetaśnego bohatera, żeby współgrał z Kabirkiem. :P

A tak zupełnie poważnie, wciąż pozostaję dobrej myśli, że do premiery nieco uładnią niezbyt efektowny interface.

Alamar PW
2 lutego 2015, 19:48
Cóż, powrót Tyris cieszy, za to ograniczenie maksymalnego poziomu do 30 już nie - to stanowczo za mało, zwłaszcza w porównaniu do H3-4. Dostaliśmy też nowe ikony surowców, tylko czemu złoto dwa razy (raz zakrwawione :P)? Mam też nadzieję, że interfejs to wciąż wersja robocza, bo wygląda brzydko i nie jest zbyt wygodny (kto grał w H6, ten zapewne pamięta).
Wygląd jednostek na mapie przygód czy polu walki zbytnio mnie nie rusza, ale faktycznie przydałoby się trochę przy tym popracować.

Garett PW
2 lutego 2015, 19:49
Według mnie mapa przygody wygląda świetnie, nareszcie nie jest już taka komiksowa jak w Heroes 5 i 6, zamiast tego wygląda na ładniejszą wersję tej z H4.

Nerevar PW
2 lutego 2015, 20:32
Czego by nie mówić, nazwa tej przystani bardzo pasuje mi do całokształtu twórczości Ubi w kwestii M&M ;)

Alistair PW
2 lutego 2015, 22:08
Jak na razie to nadal są wersje robocze i jak jest napisane, wielkości przedmiotów i jednostek mogą ulec zmianie.

Nicolai PW
3 lutego 2015, 00:46
Zabawnie to wygląda kiedy Bohaterowie i jednostki są większe od budynków. W każdym razie jest mi ktoś w stanie powiedzieć co to za jednostka?

To Rakszasa czy coś nowego? Niestety ciężko mi to powiedzieć przy tym poziomie szczegółowości.

Acid Dragon PW
3 lutego 2015, 01:18
Na 99% Rakszasa. Widok jest zniekształcony perspektywą.

Alamar PW
3 lutego 2015, 08:58
Rakszasa - widać i po kolorze, i po postawie bojowej.

Darkem PW
3 lutego 2015, 09:14
Może to i wyjątkowo niepopularna opinia, ale wielkość potworów i bohaterów na mapie przygody bardzo mi odpowiada. Lepsze to niż silenie się na realizm, przecież dobrze wiemy, że to tylko "pionki". Dzięki obecnej skali będzie można tworzyć mapy z większym rozmachem, takie, które w końcu będą przypominać całe krainy, a nie płaski wycinek terenu (H5-H6). Duży rozmiar przeciwników usprawni rozrywkę, gdyż już z daleka będzie widać z kim mamy się zmierzyć.

Drażnią mnie wszystkie błędy graficzne, które wręcz roją się na screenach.

A co powiecie o konikach Akademii?

Alamar PW
3 lutego 2015, 11:00
Bohatera Akademii i jego kuca znamy od czasu zapowiedzi HoMM7 - byli na filmiku z Gamescomu. Chyba nic się nie zmienili od tamtego czasu.


Patrzę na to pole walki i jest dość małe. Jednostki także czasem trudno rozpoznać. Do tego jak postawi się taką statuę wprost przed kawalerzystą (czy inną nielatającą jednostką 2x2), to traci on wiele ze swojej ruchliwości.

Problemem wydaje mi się samo pole walki - ma proporcjonalne wymiary, a przydałoby się by było dłuższe niż szersze, wtedy zasięg zyskałby na znaczeniu (a także przeszkody terenowe). Choć w H6 były i takie pola walki, więc zapewni i w H7 je ujrzymy.

Vusapion PW
3 lutego 2015, 13:33
Mapa przygody wygląda bardzo ładnie, pomijając jednostki oraz bohaterów, szczerze mówiąc jestem pod wrażeniem, bo grafika jest o niebo lepsza niż tą którą doświadczyliśmy w poprzednich częściach. Interfejs miasta jest bardzo zbliżony do tego z Szóstki przez co nie prezentuje się najlepiej. O wiele lepiej wyglądał ten z Piątki, gdzie główne funkcje były na dwóch kołach u dołu ekranu, a centralnie na samym dole były tylko jednostki i garnizon, o mini-mapie nie wspomnę.

@Nicolai
Też zastanawiałem się początkowo co to za jednostka, myślałem, że jakiś Ork, ale później doszedłem do wniosku, że jest to Rakshasa, chociaż z twarzy w ogóle nie podobna.

@Alamar
Mam takie samo odczucie co do pola walki, jest ono zrobione 14X14, a dużo lepszym pomysłem byłoby to co zaproponowałeś, a mianowicie dłuższe powiedzmy w granicach 18-20 na szerokość 9-12 i tu mielibyśmy strategię, bo nawet jednostki z bardzo dużą ilością ruchu nie byłyby wstanie od razu zaatakować, mam nadzieję, że wróci system rozstawienia jednostek przed walką z HeroesV i może ciekawiej byłoby gdybyśmy mogli rozstawiać jednostki na obszarze długości 3 pól i spowodowane mniejszą szerokością pole bitwy zmusiłoby do tego żeby jednostki były w dwóch rzędach.

Swoją drogą irytowało mnie w HeroesVI, że wszystkie jednostki danego poziomu (podstawa, elita i czempion) były zrobione na jedno kopyto, to znaczy o bardzo zbliżonych statystykach, odpowiednio 30-90-270 to są punkty życia, ale dość dobrze obrazują brak zróżnicowania jednostek. Wolałbym podział na 2-2-2-1 niż obecny 3-3-1, ale zapowiedź była taka, że w każdej grupie będzie też jednostka silniejsza niż dwie pozostałe, co by znaczyło, że podział wygląda na 2-1-2-1-1.

Alistair PW
3 lutego 2015, 20:50
Armies were set randomly and this is an example of big battlegrounds but we have of course a lot of smaller ones (and mediums, and tiny and giant etc.)

- jeśli na zdjęciach są pokazane duże pola walki, to jestem ciekaw jak wyglądają małe - obie armie obok siebie, coś jak pola walki z H1, gdzie lotnik docierał w pierwszej turze do wroga?

Tarnoob PW
3 lutego 2015, 21:23


Jestem pod wrażeniem. Hubertusie, świętujmy, bo oto nadchodzi gra „trydencka”* niczym Heroes III i niedoszłe He­roes V od NWC. :-) Mapa przygody jest wzorowa! Dzięki zmiennemu ukształtowaniu terenu i niezłych wi­do­kach jest chyba najbardziej „epicka” z serii.

Nie śmiejcie się, jeśli stwór jest większy od budowli, bo tak było chyba w całej serii praktycznie, że one były dość duże. :-P

*to takie określenie Hubertusa i moje na dzieła o szczególnie eleganckim klimacie – jak Diablo I–II, Gothic, TES, He­roes II–III, Disciples, Planescape: Torment, Baldur’s Gate i inne. Nazwa narodziła się na X Konwencie w 2013 – nawet nie pamiętam, w którym momencie i w jakiej rozmowie.

Zehir-12 PW
4 lutego 2015, 18:59
https://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/the-city-of-the-spider-cult

A dzisiaj ekran miasta Nekropolii, co prawda bez opisów budynków, ale zawsze :P W sumie nie wiem co o nim myśleć, niby fajny, niby nie, no i widać trochę zieleni zaczerpniętej z H6 ;) A co do update'a to ciekawe czy jest szansa, że będzie już w tym tygodniu...

nightmarre PW
4 lutego 2015, 19:09
No niby nie najgorsze, patrząc na pozostałe ekrany miast, ale według mnie te pajęcze odnóża są za duże. Kto by marnował tyle surowców na coś takiego:)
A no i ta lewitująca piramidka jakby wyjęta z warhammera. Poza tym ładnie nawet drzewo wisielców z DoCa się znalazło:)

Nicolai PW
4 lutego 2015, 19:22
Czemu oni na siłę udziwniają ekrany miast? Akademia przypomina pole golfowe z Jetsonów, a Nekropolia wygląda jakby miała powiedzieć "lol, nope" i pójść sobie. Bacus na czacie podejrzewa, że te miasto będzie chodzić, więc będzie można oblegać miasto miastem <3
strona: 1 - 2 - 3 ... 40 - 41 - 42 ... 105 - 106 - 107
temat: Heroes 7

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel