Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Heroes 7
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 37 - 38 - 39 ... 105 - 106 - 107

Nerevar PW
23 stycznia 2015, 20:35
Wiń tych, którzy nie potrafili sobie wyobrazić Lochu bez Czarnych (pardon, Afroashańskich) Smoków - skoro jedna frakcja ma smoków na pęczki, nic nie szkodzi, by i innym znów je dać.

Zehir-12 PW
23 stycznia 2015, 20:57
Tak jak napisałem pod postem - coś im chyba nie wychodzi to dobieranie muzyki do miast i to STRASZNIE. Muzyka ludzi wyszła wspaniała i najlepiej dopasowana! Muzyka elfów jest fajna, ale zalatuje Akademią i jej turecko-perskimi melodiami, a TEN utwór? To niezwykła mieszanka. Wstęp chóralny brzmi dla mnie bardziej jak utwór Ludzi, a potem coraz gorzej. Od wejścia smyczków zaczyna brzmieć jak Nekropolia, najbardziej do Akademii pasuje chyba solo oboju. Potem znowu trochę nieumarłych...no i dzwony z chórem - znowu nieumarlaki, a konkretniej zalatuje jakimś motywem truposzy z King's Bounty. Podsumowują - jedynie jakaś 1/4 tego motywu kojarzy się z Akademią. Bez obrazy, ale coś im gust muzyczny i słuch ostatnio się pogorszył chyba :/

zmudziak22 PW
23 stycznia 2015, 21:00
Widzę, że większość Nekropolii jest podobna do tej z H6. Smok wrócił na miejsce, a rycerz średnio wygląda. Jeździec zalatuje Upiorem z H5_(ten z kosą, nie duch)

Zehir-12 PW
23 stycznia 2015, 21:11
A tak przy okazji, skoro na armię Nekropolii nie głosowaliśmy, to mam nadzieję, że na Twierdzę również nie będziemy ;)

Wellplay PW
23 stycznia 2015, 23:51
@zmudziak22 Bo to jest kompromis pomiędzy Upiorami z H5 a Czarnymi Rycerzami z H3. (By fani obu części byli zachwyceni)

@Zehir-12 Już sam sobie odpowiedziałeś.

Wolfheart PW
24 stycznia 2015, 08:14
Fajnie by było, gdyby przywrócili ekrany 3D takie, jak z Heroes 5. Jak uważacie?

AmiDaDeer PW
24 stycznia 2015, 08:16
Nie zrobią tego.

Eruanno PW
24 stycznia 2015, 14:03
Skoro dochodzi do zachowania typu "kopiuj, wklej" jednostkę, to nie ma co nawet marzyć o miastach 3D :D

superzgred PW
24 stycznia 2015, 14:32
A mi się ekrany 3D nie podobają. Jestem zdania, że dobre 2D pozwoli nadać każdej rzeczy nutkę tajemniczości. W końcu nie od dziś wiadomo, że najwięcej wrażeń dostarcza nie to co pokazane, ale to czego należy się domyślić.

Zehir-12 PW
24 stycznia 2015, 22:01
A tak w ogóle to mi osobiście aż tak bardzo by nie przeszkadzało "wklejanie" jednostek z H6 do H7, bo poprzedniczki (czyli szóstki) nie uznaję jako Heroesów :P I raczej już nigdy w nią nie zagram, bo jest zbyt zabugowana, a H7, o ile będzie dobre pod kątem technicznym, to niech sobie nawet ma kilka identycznych jednostek, o ile nie są to wampir lub lisz z H6, których wyglądu po prostu nie lubię. Lisze w H3 i H5 były świetne, natomiast w H6 wyglądają (lisze) na zwykłego, ożywionego czarownika (wiem, że właściwie tym jest lisz, ale do rzeczy) z doczepionymi neonowymi nogami pająka. Brakuje mu takiego mroku, nie wiem jak to opisać słowami, po prostu tamte miały "to coś", to samo tyczy się wampirów.

Haarald PW
24 stycznia 2015, 23:01
Zehir: raczej nie spodziewaj się gry bez błędów. Będą na pewno. Nie da się tego uniknąć w dzisiejszych czasach. Oby tylko nie były zbyt uciążliwe.

Alamar PW
25 stycznia 2015, 10:11
Ech, jak patrzę na Nekropolię w H7 (i H6), to odechciewa się grać. Tak trudno było dać obecnym modelom liszy bardziej klasyczną skórkę?



Tym bardziej, że fani pokazali już, co potrafią:


Dark Dragon PW
25 stycznia 2015, 10:53
Skoro fani potrafią zrobić takie coś w kilka godzin, a Ubi pracowało nad każdym modelem... ile? Ze 4h? Nawet nie, toć to jest lekko przekolorowane. Jak to świadczy o twórcach gry, która ma być wspaniała i w ogóle najlepsza z serii? Ja rozumiem wykorzystywanie modeli, bo to faktycznie może zająć sporo czasu (w sensie stworzenie). Natomiast modyfikacja modelu jest znacznie prostsza i mniej czasochłonna.

Heteryk Jogurt:
Fajnie by było, gdyby przywrócili ekrany 3D takie, jak z Heroes 5. Jak uważacie?

Zdecydowanie nie. O ile same ekrany były ładne, to o tyle niefunkcjonalne. Ilość pracy wykonane przy ich tworzenia była niewspółmierna do ilość czasu, który gracze spędzali na ich podziwianiu/interakcji z nimi.

AmiDaDeer PW
25 stycznia 2015, 11:19
Fani potrafią coś takiego stworzyć w kilka godzin, gdyż:

1. Modyfikują render, nie sam model.
2. Nikt im za to nie musi płacić, bo nie robią żadnej oficjalnej roboty.
3. Dostali gotowy render i nie musieli bawić się z nowymi teksturami/animacjami.

Dark Dragon PW
25 stycznia 2015, 11:29
Hobbit:
1. Modyfikują render, nie sam model.
3. Dostali gotowy render i nie musieli bawić się z nowymi teksturami/animacjami.

Jednak po premierze gry pojawiają się modyfikacje na modelach. Animacja pozostaje cały czas taka sama, zmienia się model i tekstura.

Hobbit:
2. Nikt im za to nie musi płacić, bo nie robią żadnej oficjalnej roboty.
A i owszem. Jak to świadczy o Ubi? Płaci za mało swoim pracownikom? Mają za mały zespół?

Fandor PW
25 stycznia 2015, 15:41
Praca nad teksturą albo nawet modelem była by chyba wcale nie bardziej czasochłonna niż praca nad renderem, skoro model jest już gotowy praktycznie. Stworzenie nowej tekstury, fakt to już trochę by zajęło ale najpewniej nie na tyle dużo, żeby nie było warto. To chyba żadna nowość Dark Dragonie, że Ubisoft na tą serię poświęca najmniej kasy (czasami się zastanawiam czy w ogóle jakąś poświęca).

Darkem PW
25 stycznia 2015, 15:48
Proponuję by wszyscy, którzy tak ochoczo dzielą się przemyśleniami, że praca nad modelem 3D to błahostka sami spróbowali swoich sił z dowolnym programem do grafiki 3D. Sama modyfikacja modelu może zająć wiele godzin, tekstury to nie wszystko.
Owszem, to co zrobiło Ubi/Limbic to nieporozumienie. Udało im się już przemycić stare modele w Przystani, ale w Nekropoli zmienili zbyt mało by udobruchać fanów. Może nasze protesty na coś się zdadzą i Wampir otrzyma nową głowę, miecz i kołnierz, a Lisz pozbędzie się pajęczych odnóży. Kto wie? Mam tylko nadzieję, że nie stracimy przez to paru jednostek neutralnych lub budynków na mapie przygody...

Alamar PW
25 stycznia 2015, 15:48
Cytat:
A i owszem. Jak to świadczy o Ubi? Płaci za mało swoim pracownikom? Mają za mały zespół?
Kwestią zapewne jest czas (a zatem i pieniądze) - gra ma wyjść do danego dnia, zespół liczy określoną ilość osób, więc zamiast zatrudnić dodatkową/zapłacić nadgodziny, wybrano opcję przeniesienia niemal (nie)żywcem części jednostek Nekropolii z H6. Taki niestety jest biznes.

Eruanno PW
25 stycznia 2015, 21:11
Alamarze, bardzo podoba mi się ostatni licz (a właściwie zaproponowane zmiany). Nowa twarz i złamana korona nadają zdecydowanie nowego charakteru tej jednostce i dzięki temu jest ciekawsza i bardziej wyrazista.

Jeżeli chodzi o modele 3D, to nie widzę najmniejszego usprawiedliwienia. To są tak bogate firmy, że zabawa w recykling jest niczym innym jak kpiną. Ubolewam nad tym, że trzeba żyć i jeszcze dodatkowo godzić się z takim zachowaniem. Poza tym, nie oszukujmy się. Na świecie powstają o wiele bardziej skomplikowane i zaawansowane gry niż nasze Heroes jednak nikt nie bawi się w odzyski. Prawda jest taka, że są ludzie kreatywni z wizją oraz ludzie głodni szybkich pieniędzy. Wiele osób próbuje bronić Limbic i robić z nich biedne ofiary Ubisoftu i ich budżetowo-czasowego reżimu, ale nikt nie przymusił deweloperów do tej współpracy. Każdy ma swoją osobistą moralność i świadomość wyborów. Bardzo ważnym jest by nie dać się zdominować "nowym standardom". Wymagania zdecydowanie podwyższają jakość produktu, podczas gdy akceptacja przeciętności prowadzi do stagnacji lub zacofania. Dlatego zamiast bronić absurdów może warto nieco pomyśleć o tym co można uzyskać odpowiednią, logiczną postawą.

Narxes PW
25 stycznia 2015, 22:50
Jednostki nekropolii nie trafiają specjalnie do mnie i o ile trzon mi nie przeszkadza, to na tę elitę patrzeć nie mogę...

Lisz z H6 jest porażką-dziwny lewitujący ghul z badylem w łapie i tutaj dają nam go znów,ja rozumiem "ograniczony budżet" no ale bez przesady...Jeśli tak bardzo chcą wykorzystać stare modele to o wiele lepszym rozwiązaniem, byłoby skorzystanie z modelu Lisza z H5 i przerobienie go tak, aby wpasował się w klimaty H7. Model Lisza z H5 różni się chociażby postawą stworzenia-wyprostowany i stabilny, ręce zaś złożone na klatce piersiowej dodają mu pewnej powagi i moim zdaniem, właśnie w tym kierunku powinno się dążyć. Twarz istoty również wiele zmienia, i jak już sporo osób zauważyło czaszka (tak jak u poprzedników) sprawdza się o niebo lepiej...

Wampir również najlepiej nie wygląda, choć i tak lepiej niż Lisz, to i u niego twarz wygląda, jakby przeszła sporo operacji wstrzykiwania botoksu oraz ten nieszczęsny przerośnięty miecz...

Lamasu za którym nie przepadam mógłby ustąpić miejsca innej jednostce.

Czempiony są dość przyzwoite (jeśli chodzi o wygląd) choć ja i tak wolałbym, aby Jeździec zastąpił Lamasu a drugim czempionem byłaby Namtaru (którą akurat darzę sympatią).

Sama kolorystyka również za bardzo do mnie, nie przemawia-po co tyle tego fioletu?

AlamarAlamarCzempiony? Tytany i lordy też? :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 37 - 38 - 39 ... 105 - 106 - 107
temat: Heroes 7

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel