Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Heroes 7
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 36 - 37 - 38 ... 105 - 106 - 107

AmiDaDeer PW
21 stycznia 2015, 21:58
Chciałbym, by w elicie prócz Lisza i Wampira była jeszcze Mumia. Wtedy line up Nekropolii prezentowałby się całkiem sympatycznie.

Tarnoob PW
21 stycznia 2015, 23:28
To prawda – mumia jest bardzo „klasyczną” jednostką, włączoną do miasta niestety tylko w Heroes II, i tęskni za nią chyba więcej ludzi niż za lamasu-gnomasu. :-P

Fandor PW
22 stycznia 2015, 12:18
Myślę że Kammerowi nie chodziło o przeniesienie pająków i szkieletów księżycowego jedwabiu do gry, tylko o to że szkielet księżycowego jedwabiu jako jednostka podstawowa "szkielet" wyglądała by dużo lepiej, i ciężko się z tym nie zgodzić skoro już zapożyczają z DoCa (tak wiem że modele muszą zrobić gdyż w DoCu są grafiki 2D ale pewnie po orkach przekonamy się że mają na to czas).
Elita, cóż naprawdę wiele kandydatów jest na te 3 miejsca. Chciałbym tutaj ujrzeć morderczego przez swą szybkość ghula, wielkiego lorda wampirów, lisza (tego chyba na 100% ustanowią w line-upie), lamasu mi się spodobał, skoro nie będzie mantikory, nieumarła mantikora świetnie by się sprawdziła w elicie. Dawno nie mieliśmy w mieście do czynienia z mrocznym czempionem, jednak szkielet, wampir, czempion w płytowej zbroi i nieumarły kapłan w formie lisza upodobnią Necro do przystani zbyt mocno według mnie. Mumia według mnie nie powinna być nawet pod uwagę, zamiast powolnego zombiaka w podstawie dostalibyśmy powolną i bezużyteczną mumię w elicie, bo przecież lisz rzuca czary to mumia tego nie zrobi.

Acid Dragon PW
22 stycznia 2015, 12:34
Odnośnie elity, to wampiry były obecne zawsze, lisze - prawie zawsze (zaliczyły nieobecność w Heroes IV). Trzecie miejsce jest otwarte i zawsze było wymienne (mumie - czarni rycerze - jadowite pomioty - kostuchy - lamasu). Tu jest dla mnie pole na "niespodziankę".

A że dwóch czempionów to już w H6 było, to sądzę, że tutaj niespodzianki nie będzie.

AmiDaDeer PW
22 stycznia 2015, 12:39
Nie byłbym tego taki pewien - wszak pająka już mamy w podstawie...

Fandor PW
22 stycznia 2015, 13:19
Według mnie Hobbicie pająk może nas tylko uświadczyć w tym, że Matka Namtaru może być czempionem, wszakże pająki muszą mieć jakąś motywacje by być z nekromantami, w końcu oni by się w tresowanie nie bawili. Za to nie byłbym pewny smoka, kiedyś mówiono chyba że smoki będą, ale ich ilość zostanie zredukowana, chociaż mogę się mylić.

Nerevar PW
22 stycznia 2015, 14:04
Cytat:
Za to nie byłbym pewny smoka, kiedyś mówiono chyba że smoki będą, ale ich ilość zostanie zredukowana, chociaż mogę się mylić.
Takie były założenia w H6, ale skoro na dwie frakcje, w których smoki były wcześniej jednostkami 7 poziomu w obu mamy smoki-czempionów, to raczej zmienili plany (zresztą i w 50 odcieniach purpury zdaje się były nieumarłe smoki-czempioni).

mr_R PW
22 stycznia 2015, 15:39
Mam wrażenie, że kościany smok może pojawić się jako jednostka neutralna, a na championów wstawiłbym władców mroku i Namtaru, chociaż namtaru może zastąpić inna pajęcza istota.

Wolfheart PW
22 stycznia 2015, 17:23
Zastanawia mnie, czy w Heroes 7 pojawi się nasz znany i kochany przez wszystkich Sandro? Jak uważacie?

KammerKammerZakładanie tematu na jedno takie gdybanie, stanowczo mija się z celem, więc post przenoszę do tematu ogólnego o H7, a pusty temat usuwam.


---zmrożone---

Ciekawi mnie czy frakcje z głosowani, które odpadły, czyli Forteca i Inferno powrócą w jakiś dodatkach do 7? Jak sądzicie?

KammerKammerByło powiedziane, że te frakcje nie wrócą w DLC-ach. A post przenoszę i scalam. Nie zakładaj więcej takich tematów. Ostrzeżenie.


Haarald PW
22 stycznia 2015, 17:53
Z takimi herosami jak Sandro, Crag Hack jest tak zamieszane, że już się w tym wszystkim pogubiłem. Dla mnie może to być jakiś nowy "bad guy" albo lepiej "bad woman" - np. liszyca, byle z sensem.


Wygląd wampira jako jednostki już mi się znudził. Ciągle ten sam typek w pelerynie. Może powinni stworzyć nowy koncept? Zaryzykować, stworzyć coś nieszablonowego albo stworzyć trzy koncepty i dać je pod głosowanie.

Rademenes777 PW
22 stycznia 2015, 18:10
Matamagia https://mmh7.ubi.com/pl/factions/academy

Wellplay PW
22 stycznia 2015, 20:07
@Rademens777 "Metamagia" to poprawna forma

Rademenes777 PW
22 stycznia 2015, 20:39
Tak, wiem ale tak mi się napisało :)

Wellplay PW
22 stycznia 2015, 22:43
Ja natomiast pominąłem 1 literę w twoim nicku, więc jesteśmy kwita.

:D

Rademenes777 PW
23 stycznia 2015, 16:12
Przecudne!!! Choć słyszałem w trakcie robienia, to i tak efekt końcowy mnie... no, nie wiem co powiedzieć. https://soundcloud.com/might_and_magic/h7-the-wizards-waltz

Alamar PW
23 stycznia 2015, 17:28
Początek niezły, ale motywy walca już mi nie pasują do mistycznej i pustynnej Akademii. Także nawiązanie do Heroes 5 niezbyt współgra z całym utworem. To chyba jest główny problem - brakuje motywu przewodniego dla całego utworu, jest zlepkiem kilku innych.

Lux PW
23 stycznia 2015, 17:59
https://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/necropolis-line-up-reveal-p1

Dodano podstawowe jednostki trzonu Nekropolis. ;)

Alamar PW
23 stycznia 2015, 18:09
...oraz elity i czempionów.

Lux PW
23 stycznia 2015, 18:16
Teraz czekamy na toksyczną zieleń w Lochu. No i ten wyświechtany model smoków z szóstki mogliby sobie darować. Ciekawe, czy jego inną wersję zobaczymy w armii mrocznych elfów i nag (-.-). Mam nadzieję, że nie...

Fandor PW
23 stycznia 2015, 20:28
Zdecydowanie krok w tył, jeżeli chodzi o zamysł uniwersum, smoki spadły z jednostek boskich na czempionów, a szkoda. Wolałbym jednak grać jakimiś alternatywami smoków - Bezimiennymi, Namtaru, a jeżeli już musieliby wcisnąć smoki, to fajnie by było, gdyby powróciły w systemie bossów.

KammerKammerBezimienni w Nekropolii? To jest zły pomysł. Bardzo.
strona: 1 - 2 - 3 ... 36 - 37 - 38 ... 105 - 106 - 107
temat: Heroes 7

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel