Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Heroes 7
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 34 - 35 - 36 ... 105 - 106 - 107

Nicolai PW
13 stycznia 2015, 14:27
Ten złoty kurak wygląda naprawdę słabo. Szkoda, że Sandro nie dopadł go, kiedy miał okazję. :(

Alamar PW
13 stycznia 2015, 14:31
A kto jest temu winny? Ty! (czyli gracze w Heroes Online :P)

Alistair PW
13 stycznia 2015, 14:53
Przesadzili trochę z brzegami skrzydeł. Teraz wygląda jak złoty kurczak z dwiema batutami.

Fandor PW
13 stycznia 2015, 16:10
A w dodatku, apokalipsa złotych kurczaków z "pakerni" (patrz biceps).

Qui PW
13 stycznia 2015, 16:59
Ale ile żarcia z takiego...

Lili The Dragon PW
13 stycznia 2015, 17:29
Po co Święty Kurczak otula swymi batuto-skrzydłami miasto? On je błogosławi czy jak?
Dziwnie to wygląda...

Kammer PW
13 stycznia 2015, 17:31
Bo tak oto jego kurzość w swej łasce otacza miasto swych wyznawców swą boską obroną.

Lili The Dragon PW
13 stycznia 2015, 17:40
Może i ochrona jego jest boska (jak dla kogo). Jednak fandor ma racje, Kurzystość jest przypakowany. Dodam że niesymetrycznie trochę, bo "zrobioną" ma tylko klatę, barki i przednie łapy. Tylne to mizeria jakaś.

Viking PW
14 stycznia 2015, 09:26
@ Lilli the dragon Może Elrath nie lubi się_przepracowywać i chce szybkich, widocznych efektów? W takim wypadku przednie łapy i klata byłyby dla niego najważniejsze, a do reszty ciała mógłby już nie mieć cierpliwości :-)

Dark Dragon PW
14 stycznia 2015, 10:17


Ekran zmodyfikowany przez fana.

Alamar PW
14 stycznia 2015, 10:54
Ekhm... http://www.heroes7.acidcave.net/galeria_fanarty.html

Dark Dragon PW
14 stycznia 2015, 11:21
No co? Pokazanego przeze mnie nie ma w tej galerii...

Aayren PW
14 stycznia 2015, 11:45
Łaaaa, faktycznie! Sensowne mury miejskie, budynki cywilnej populacji zamieszkującej miasto, oraz 'portal chwały' w lepszym miejscu. Tylko te trzy rzeczy sprawiają, że miasto podoba mi się niezmiernie bardziej!

Alamar PW
14 stycznia 2015, 18:12
DD:
No co? Pokazanego przeze mnie nie ma w tej galerii...
Wybacz, zapomniałem że nie każdy śledzi postępy prac fanów.
Owej wersji nie ma z prostej przyczyny - wstawiłem wersje "ulepszone", a nie pierwsze projekty graczy. Trochę ekranów miast się przewinęło w tym temacie na Heroes Community.


EDIT:
Bohaterowie Magii Przystani - czyli znów (pod)klasy z Heroes 6.

AmiDaDeer PW
14 stycznia 2015, 18:39
To, co zaprezentował Dark Dragon, to kawał dobrej roboty. Ale te śnieżne wersje miasta z galerii są po prostu brzydkie. :P

Darkem PW
14 stycznia 2015, 19:19
Kwestia gustu.
Z chęcią zobaczyłbym Przystań w zimowej scenerii. Idealnie pasuje do Księstwa Wilka, jest czymś do czego nie jesteśmy przyzwyczajeni i (jak dla mnie) ma wysokie walory estetyczne.

Hellscream PW
14 stycznia 2015, 20:22
Przeczytałem pod notką na blogu HVII jeden ciekawy komentarz, sprawdziłem... i jest jeden problem. x]

Mianowicie, w wypowiedzi Kaspara nt. Przeorów czytamy "Once, Abbots would have been called Inquisitors. The Holy Inquisition has been disbanded a long time ago[...]", podczas gdy jeden z magicznych bohater Przystani nazywa się...

Teraz tylko pytanie - czy jest to świadomy przypadek segregacji gameplay-fabuła, czy dziura fabularna stworzona przez nieuważnych developerów?

... Albo po prostu Kaspar kłamczuszek. :]

Alamar PW
14 stycznia 2015, 21:30
Oficjalny opis Kapelana oraz Opata:
Cytat:
Chaplains are battle-priests of Elrath. They fight fiercely against non-believers and any who threaten the Church of the Light. They are more than able to defend themselves on the battlefield, but their main role is to channel the powers of the Light to shield and protect their allies.

Cytat:
Abbots are veteran battle-priests that distinguished themselves among the Chaplains’ ranks. Guided by a higher force, these zealots are the scourge of all those who refuse to bow to Elrath.

Nie ma ani słowa o inkwizycji. Widocznie komuś na mózg Pustka się rzuciła.

Hellscream PW
14 stycznia 2015, 21:40
Napisałem wyraźnie, że chodzi mi o fabularyzowany komentarz Kaspara, którego nekromanta udziela przy każdej jednostce. W tym komentarzu możemy przeczytać:
Cytat:
Once, Abbots would have been called Inquisitors. The Holy Inquisition has been disbanded a long time ago, but its spirit lives on in these fanatics who prefer to punish than to preach.
Także nie, z moim mózgiem wszystko w porządku (a w ogóle blizzardowska Wirująca Nicość > Pustka Ubisoftu :>), po prostu kąśliwy język pewnej różowowłosej istoty pracuje sprawniej niż jej zgrabny nosek, który nie utrzymuje okularów i tym samym obniża rozumienie tekstu czytanego. x]

Alamar PW
14 stycznia 2015, 21:45
A czytałeś o eksperymentach Kaspra z Pustką?
Poza tym nether to nie nicość, ale pod-.
strona: 1 - 2 - 3 ... 34 - 35 - 36 ... 105 - 106 - 107
temat: Heroes 7

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel