Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Heroes 7
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 29 - 30 - 31 ... 105 - 106 - 107

Zehir-12 PW
26 listopada 2014, 18:50
Jak zwykle, gdy Ubi wciska nam coś na siłę, to wciska historyjki ;) Tym razem kolejna fascynująca opowieść o towarzyszce Iwana.

@Rademenes777

Zapewne aktualizacja strony o Akademii nastąpi w piątek, jak to było z ludźmi :) W międzyczasie (czyli jutro) być może dostaniemy hmmm... rozwój bohatera? System umiejętności? Rodzaje magii i czary? Wieści o innych rasach? Ale w sumie to dawno nie było historii o wojnie dziesięcioletniej. No to już wiemy czym zanudzić fanów...

Alistair PW
26 listopada 2014, 19:33
Te rzeczy, które wymieniłeś to są konkrety. A na to za bardzo bym na razie nie liczył. Sam jestem ciekaw zwłaszcza rozwoju bohatera.

Zehir-12 PW
26 listopada 2014, 20:04
@Alistair

No cóż. Skoro Heroes VII najprędzej wyjdzie w przyszłym roku - obstawiałbym późną jesień lub zimę (oczywiście mówię tu o pierwszym terminie, który wedle tradycji UbiSoftskich - sorry za to krzyżowanie języków - zostanie przesunięty co najmniej raz!), więc pewnie myślą, że skoro jest tyle czasu, to te wszystkie ciekawe rzeczy pokarzą za jakieś pół roku może? Kto wie. Dobrze, że chociaż czasem są te głosowania, bo inaczej bym umarł z nudów :P

Alamar PW
26 listopada 2014, 20:13
A dlaczego dopiero za pół roku i właściwie za co, mają "te wszystkie ciekawe rzeczy" pokarać? :P

Rademenes777 PW
27 listopada 2014, 18:31
Ahhh jakie te Ubisofty zakłemcone https://mmh7.ubi.com/pl/blog/post/view/website-upcoming-update :P

Wellplay PW
28 listopada 2014, 20:58
Kimmundi na HC powiedział że wystąpił błąd i ukryte wyniki będą w nastepnym głosowaniu.

Zehir-12 PW
1 grudnia 2014, 20:25
I kolejny dzień i znowu ani nowych wieści ani update'a nie ma :/ Ta strona schodzi na psy :P

Rademenes777 PW
2 grudnia 2014, 17:39
FAQ https://mmh7.ubi.com/pl/blog/post/view/community-q-a-ask-your-questions

Eruanno PW
3 grudnia 2014, 18:36
Myślicie, że dzięki Q&A dostaniemy w końcu jakieś konkretne informacje? Swoją drogą, ja wciąż odnoszę wrażenie, że nowi twórcy nie odebrali odpowiedniej lekcji z niepowodzenia jakim było H6.

zmudziak22 PW
3 grudnia 2014, 18:41
A narzekaliście, że Piątka była zła.

Eruanno PW
3 grudnia 2014, 18:53
Ja z pewnością nie. Byłem jedną z osób preferujących H5 ponad H3 :-) (czekam na noże w sercu :D)

DługouchaDługouchaPłonąca Strzała!

Zehir-12 PW
3 grudnia 2014, 21:27
@Eruanno

Ja natomiast te dwie części traktuję na równi i aż po dziś nie potrafię zdecydować, która z nich jest lepsza. H3 to klasyk i wiążę z nim wspomnienia z dzieciństwa no i dużo się ze znajomymi w nie grało, natomiast strasznie mnie irytowały tamtejsze kampanie. W rezultacie przeszedłem tylko jakieś
2-3.

Heroes 5 jest również absolutnym fenomenem (i tu powstaje dylemat, jak to możliwe że dwie różne gry <H5 i 6> tego samego wydawcy czyt. UbiSoftu tak od siebie odbiegają), często zwykłem mówić, że to takie Heroes 3 z lepszą grafiką. Ale tak w sumie ciężko ją ocenić, bo mimo iż 3D robi swoje to w tej odsłonie ma swoje braki, 2D natomiast nie daje aż tak dużego klimatu i poczucia podróżowania po różnorakich terenach, zróżnicowania ich wysokości, ale i tak robi swoje.

W Heroes 5 najbardziej chyba zachwycił mnie system rozwoju postaci. Uważam go za absolutnie najlepszy ze wszystkich Herosów. Nie dość, że mamy umiejętności podstawowe (magia przywołania, atak, obrona) to jeszcze mamy pod umiejętności (szczęście żołnierza, mistrz błyskawic) i jeszcze mogą być one powiązane, przez co odblokowują nam jeszcze ciekawsze zdolności (typu zimna stal, tapnięcie).
No i oczywiście o wiele bardziej wole podział szkół magii w Heroes 5. Dzięki temu możemy wyspecjalizować naszego bohatera w konkretnym rodzaju czarów.
Wzmacnianie - Magia światła
Osłabianie - Magia mroku
Zadawanie dużych obrażeń oraz obrażeń obszarowych - magia zniszczenia
Przywoływanie istot - no tu nazwa jest oczywista ;)
Natomiast w H3 w każdej magii było po trochu każdego z tych rodzai.

Natomiast bardzo mnie rozczarowywał fakt, że na każdy zamek w H5 mieliśmy tylko jeden rodzaj bohatera :(

Również kampanie wolę w H5, bo jak wcześniej wspomniałem tych "trójkowych" nie mogłem przejść za nic, a tu sytuacja się zmieniła. Przeszedłem wszystkie i możecie mi uwierzyć, że nie było to wcale takie proste...

A tym czasem czekamy na H7. Czy okaże się to gra tylko trochę lepsza od H6, czy (co jak dla mnie nie jest możliwe) będzie gorsza od poprzedniczki, czy to może będzie kolejna świetna część pokroju H3 i 5? Pozostaje nam czekać. Czas pokarze...

:)

Darkem PW
4 grudnia 2014, 22:25
Rycerz Śmierci...

...w moim wykonaniu. Fotoszopka, trochę własnego pędzla i tyle. Planowałem zrobić wszystkim fanom dowcip i opublikować go w parze z niedziałającymi linkami ze strony H7, ale sumienie mnie powstrzymało. Dlaczego? Po prostu nie chcę nikomu robić nadziei i psuć humoru. Co powiedzielibyście na takiego Rycerza Mhroku w armii Nekropoli?

Douger PW
4 grudnia 2014, 23:52
Świetny pomysł i wykonanie.

Darkem PW
5 grudnia 2014, 10:25
Dzięki, mam nadzieję, że jakaś forma mrocznego rycerza pojawi się w H7. Podejrzewam jednak, że Ubi dalej będzie próbowało przeforsować klimat "mrocznego kultu" i zakuty w zbroję jeździec nie będzie do niego pasować, no chyba, że posadzą go na nieumarłym wielbłądzie ;).

flapdzak PW
5 grudnia 2014, 16:17
:O Szok! Ten rycerz jest cudowny! (Chciałbym takiego w grze!)
PS. Jak masz jakieś konto na imgurze, czy na czymś to daj linka do twojej galerii. Mam nadzieję, że masz więcej prac. :)
PS2. Mam pytanie. Jak ty go zrobiłeś (jaki program itp.)?!

Viking PW
5 grudnia 2014, 17:33
Podziwiam Twoją pracę Darkemie, naprawdę świetny art. Tylko muszę zapytać o głowę Rycerza: czy jest ona odcięta, czy nisko pochylona? Wybacz pytanie, ale mam pewne problemy ze wzrokiem (od niedawna przerzuciłem się na mocniejsze okulary, mam nadzieję, że mnie zrozumiesz).

PS. Mamy kolejne głosowanie na oficjalnym blogu

Edit: Ściągnąłem art Rycerza Śmierci, zrobiłem zooma i w końcu zauważyłem, że głowa jest jednak odcięta :)
Edit2: A, byłbym zapomniał, jeszcze rekompensata za brak update'u od Ubisoft. Podoba Wam się?
Edit3: Znalazłem ciekawego screena naszej ulubionej jednostki

Zehir-12 PW
5 grudnia 2014, 20:13
No tak. Ubi nawet nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie, czy update będzie w przyszłym tygodniu, czy miesiącu. Przykre :( Czekać jakieś 3 tygodnie na update'a, który wnosi jednostki akademii, które znamy już od początku praktycznie!!! Zaczynają się schody... :P

Bacus PW
5 grudnia 2014, 20:42
Viking:
Edit3: Znalazłem ciekawego screena naszej ulubionej jednostki
Ten Cabir jakiś za duży i w grze nie wygląda tak słodko :/

Ubi strasznie leci w kulki. Mogliby już coś powiedzieć o Nekro lub Twierdzy, a nie przeciągać w nieskończoność, bo to już się robi powoli nudne i moje zainteresowanie grą zamiast się nasilać to z każdym tygodniem słabnie...

Zehir-12 PW
6 grudnia 2014, 12:23
@Bacus

Ja też tracę cierpliwość. Ubi zawsze daje jedną ręką, a drugą zabiera, a do tego wszystko jest jakby owiane tajemnicą. Pytam ich kulturalnie na forum kiedy będzie ten update, czy w przyszłym tygodniu, czy miesiącu, a tu nic. Nie wiem czy to brak czasu, chęci, czy zażenowanie moją postawą sprawiły, że nikt z Ubi nie chciał odpisać. Jak mam to interpretować? Coś w stylu "Kto wie, może nawet za dwa miesiące" czy "Odwal się" - nie wiem. Bardzo fajnie, że nas przekupują tapetami z jednostkami, które znamy od bodajże października, ale może tak jakiś konkret? Jedyne co piszą w komentarzach to "Czekamy na update akademii, wtedy to i to się stanie". No dobrze, ale ile czekamy? A co z innymi rasami. Poznamy je w wakacje? System rozwoju bohatera?
- No co wy. Po co wam to wszystko. Jutro będzie kolejne głosowanie. Gorąco zachęcam do brania w nim udziału, bo w przyszłości będzie update i będą osiągnięcia za dołączanie się do głosujących. A tematem głosowania będzie soundtrack, który wybraliście. A mianowicie czy na nim ma się znaleźć 15 utworów z gry czy 20? :O Pamiętajcie. Wasz głos zmienia wszystko! - UbiNox czy inny "tajniak" :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 29 - 30 - 31 ... 105 - 106 - 107
temat: Heroes 7

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel