Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Heroes 7
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 105 - 106 - 107

Alamar PW
11 sierpnia 2014, 20:25
No i mamy już niemal całą kolekcję.

Morgan Grin PW
11 sierpnia 2014, 20:38
Wiecie, uwielbiam ten czas oczekiwania na kolejną część Herosów (co do tego, że właśnie siódemkę nam zaprezentują, nie mam żadnych wątpliwości. Polowanie na każda informacje, domysły, dyskusje...Od razu mi się przypomina kiedy czatowałem na 5tkę i 6stkę. Już nie mogę się doczekać! :D

Mad Hatter PW
11 sierpnia 2014, 21:13
Nie mam nic przeciwko nowym Herosom.
Byle różniła się mocno od pozostałych to będzie stanowiło ciekawą alternatywę, przykładowo Heroes IV i VI przypadło mi do gustu.

Morgan Grin PW
13 sierpnia 2014, 10:31
Grotowicze, oto jest: Heroes VII!. Sam cinematic wygląda fantastycznie: pomysł z witrażami to strzał w dziesiątkę, a w "Protectors of the Earth" w tle tylko dodaje epickości. Martwią mnie jedynie stare modele na witrażach...mam nadzieje, że to tylko na potrzebę cinematica.
I dobrze zrozumiałem? Mamy do wyboru 2 kolejne frakcje? Na blogu Ubi mamy wybór pomiędzy Sylwanem, a Fortecą (mój głos poszedł na krasnale. Jest chyba szansa na 6 ras w podstawce :)
Cholera...mam 24 lata, a ekscytuje się tak samo jak 10 lat temu :D

Narxes PW
13 sierpnia 2014, 10:58
Dają nam do wyboru pomiędzy Elfami a Krasnalami (czyli jak rozumiem pojawi się ta frakcja która będzie miała więcej głosów a ta która przegra nie zawita w podstawowej wersji gry?) ale na stronie https://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/sylvan-vs-fortress-you-choose są dwa miejsca na frakcje,wiec oprócz Elfów/Krasnoludów jeszcze coś twórcy musieli zaplanować:Demony/Mroczne Elfy/Nagi?
Ja chyba bym obstawiał Inferno,bo gdyby się nie pojawiło było by to dla mnie dość sporym zaskoczeniem :)

Hayven PW
13 sierpnia 2014, 11:18
A FUJ! Jak ja nie cierpię tej toksycznej zieleni w Necro. Za dużo jej, i tyle. Nie cierpię stylu graficznego H6 i miałem nadzieję, że to się zmieni :(

Eternal PW
13 sierpnia 2014, 13:36
Serio nie możemy pogadać o grze w portalu? Ten temat powinien dotyczyć prezentacji na Gamescomie. I oszczędź chociaż ankietę.

Ratonhnhaké:ton PW
13 sierpnia 2014, 13:44
Zgadzam się z Eternalem, przynajmniej chwilowo. To jest komnata offtopowa, a nie o serii HOMM.

rtx PW
13 sierpnia 2014, 14:22
Hahahaha! [To był śmiech radości i podniety, a nie śmiech taki jak z kawału]
Ludzie! SUROWCE!
http://www.tawerna.biz/pages/gallery/gallery/mapa1.jpg
Każdy, kto czytał to, co pisałem na Tawernie przed premierą H6 wie, że nienawidzę tego, co zrobili z surowcami. Tutaj... wait... Kryształy, coś czerwonego, metal, metal i złoto? Co to kuźwa jest? Hmm... Nieważne, grunt, że jest ich 7. :D
Tak poza tym, to:
-Widać, że niektóre ikonki to placeholdery, bo są w niskiej rozdzielczości.
-Bardzo ładny interfejs.
-Fajny styl graficzny, mniej bajkowy niż w H6.
-Bohaterowie i jednostki są zdecydowanie za duże. Mam nadzieję, że to zmniejszą.
-Nie widać żadnych stref kontroli i bardzo mi się to podoba!

J. M. Sower PW
13 sierpnia 2014, 14:29
A właśnie czytałem coś na temat rozwiniętej ekonomi... Boże daj siłę Ubi, aby tak jak po czwórce przyszła piątka - tak po szóstce przyszła niezła siódemka. Z tego co na razie widzę, to stwierdzam, iż Ubi się w końcu ogarnęło :D (mam nadzieję, że nie będę zmuszony zmienić zdania ;P).

rtx PW
13 sierpnia 2014, 14:32
Ikonka koło mapy między ustawieniami, a zmianą poziomu - błagam, oby to nie były strefy kontroli, tylko ikonki obiektów!

J. M. Sower PW
13 sierpnia 2014, 14:38
Chyba muszę cię zasmucić... to mi wygląda jak strefy kontroli.

Edit; Zerknijcie do Tawernianej galerii H7. Przykład na to co można jeszcze ujrzeć:

Aniel PW
13 sierpnia 2014, 14:52
Strefy kontroli?
Brak hexów?

WTF? I tak oto hype już opadł..:(

Nerevar PW
13 sierpnia 2014, 15:00
Zdecydowany plus dla gry za powrót do klasycznej liczby surowców, 6 miast na start i sensowniejszy styl graficzny. Resztę oceni się, jak dowiemy się nieco więcej ;)

Zastanawiam się tylko, czy te 4 klasy bohaterów nie będą odpowiednikami klas krwi/łez z szóstki - tych wszak też były po 4 na miasto...

Irhak PW
13 sierpnia 2014, 15:10
Cytat:
sensowniejszy styl graficzny
Za wygląd (który nie jest nawet w połowie tak dobry jak Disc3 czy H6) H7 ląduje od razu mnie na walce o przedostatnie miejsce. Gdzie było już H1 :P
Cytat:
Strefy kontroli?
To akurat był/jest fajny pomysł :P
Cytat:
Brak hexów?
Może nie umieją na heksach pisać gier?

Warmonger PW
13 sierpnia 2014, 15:28
Programowanie heksów to ciężka sprawa, wiem z doświadczenia ;) Dla Ubi każdy dzień się liczy, i bez tego mogą mieć dwa albo trzy miesiące opóźnienia :P

Pointer PW
13 sierpnia 2014, 16:51
Grafika mi się podoba. Super, że znowu jest 7 surowców, jakiekolwiek by one były. Mam nadzieję, że 6 frakcji na początek, ale potem dociągną do 8 (na więcej nie liczę) w dodatkach. I że przegrane w głosowaniu frakcje się wtedy pojawią. Głównie mam na myśli krasnoludy, bo z tego co widzę są bez szans w starciu z Sylvanem. Strefy kontroli, jeśli będą, to ok, jeśli nie, to też ok. Były ciekawym rozwiązaniem, ale nie niezbędnym. Mam za to wielką nadzieję, że wróci system rozwoju bohatera z h5 lub przynajmniej z h3 lub h4. W h6 mi się bardzo nie podobał, bo właściwie za każdym razem bohater mocy rozwijał się praktycznie identycznie, niemal niezależnie od frakcji. Z magicznymi było odrobinę lepiej, ale też bez szału. Co do pozostałych frakcji do głosowania to mam nadzieję na Lochy vs coś nowego, ewentualnie Świątynię. Inferno jakoś nigdy moją ulubioną frakcją nie było. No, ale pozostaje czekać, mam nadzieję, że będzie warte zakupu już od początku.

Lord Xeen PW
13 sierpnia 2014, 18:41
Szczerze powiedziawszy lepiej byłoby gdyby zmienili styl graficzny 47.5 stopni, wielce ubolewałem nad cukierkowością VI, teraz mam nadzieję, że może twórcy z Ubisoftu zainspirują się mrocznym klimatem np. Disciples III. Jest z czego brać przykład.

DoktorDziwny PW
13 sierpnia 2014, 18:56
Wieści o tej bitwie dotarły nawet do Ashanu ;)(lewy górny róg)
https://static14.cdn.ubi.com/mmh7/prod/images/20140808/140813_Vote_SylvanFortress/H7_Council.jpg


Alamar PW
13 sierpnia 2014, 19:07
Niezłe znalezisko!
strona: 1 - 2 - 3 ... 105 - 106 - 107
temat: Heroes 7

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel