Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Heroes 7
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 15 - 16 - 17 ... 105 - 106 - 107

Belegor PW
1 października 2014, 22:54
Dziwne, raczej sanktuarium logicznie ma większą szansę niż inferno. Biorąc pod uwagę iż raczej kolejna frakcja też będzie sojusznikiem Iwana to demony odpadają, chyba że weźmiemy Ignatiusa, ale to byłoby zbyt naciągane. Demony Sheogh fabularnie tu nie pasują. Nie wiem jak technicznie sanktuarium ma w ogóle nie zaistnieć. Jeśli się to potwierdzi, to raczej wybór będzie między lochem, a przegranymi krasnoludami. Bo demony, serio? Zabójca Jezebeth korzystać z pomocy demonów. Seamusowi w to graj, byłoby to polityczne samobójstwo.

Zehir-12 PW
2 października 2014, 07:30
Błagam! Wszystko tylko nie sanktuarium! Najpierw niech dodadzą przegrane rasy, a potem niech ewentualnie zajmą się nagami. Nie chce, żeby przez ten zamek takie krasnale mogły nie pojawić się w H7

Belegor PW
2 października 2014, 08:54
O brak krasnali możesz winić jedynie elfich fanów. To oni pogrzebali szansę krasnoludów na pojawienie się w podstawce do siódemki. Sanktuarium nie ma z tym nic wspólnego. Poza tym i tak przegra w starciu z lochem, choć byłoby ciekawie gdyby jakimś cudem wygrało.

Fandor PW
2 października 2014, 10:56
Jak dla mnie nagi mają znacznie lepszy klimat oraz chyba wole 2 nagi i każda postać ducha wody niż same krasnale, krasnal na smoczych sterydach i jaszczurka.

Wellplay PW
2 października 2014, 12:18
Rozpoczęło się nastepne głosowanie.

http://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/dungeon-vs-inferno-you-choose

Garett PW
2 października 2014, 12:29
Syrious:
Dziwne, raczej sanktuarium logicznie ma większą szansę niż inferno. Biorąc pod uwagę iż raczej kolejna frakcja też będzie sojusznikiem Iwana to demony odpadają, chyba że weźmiemy Ignatiusa, ale to byłoby zbyt naciągane. Demony Sheogh fabularnie tu nie pasują. Nie wiem jak technicznie sanktuarium ma w ogóle nie zaistnieć. Jeśli się to potwierdzi, to raczej wybór będzie między lochem, a przegranymi krasnoludami. Bo demony, serio? Zabójca Jezebeth korzystać z pomocy demonów. Seamusowi w to graj, byłoby to polityczne samobójstwo.

Inferno nie musi wspierać Iwana żołnierzami, jego przedstawiciel będzie zasiadał jedynie w Radzie Cieni. Niekoniecznie trzeba brać Ignatiusa, przecież Iwanek ma w Inferno wujka, Cyryla. :P

nightmarre PW
2 października 2014, 13:10
Nie wiem czy widzieliście, ale na stronie pojawiły się także wszystkie arty stworzeń i machin wojennych Przystani wraz z modelami:
https://mmh7.ubi.com/en/factions/haven/creatures/crossbowman
Wyglądają porządnie tylko to dziwne 'coś' na głowie ulepszonego kusznika i jak dla mnie zbyt mała tarcza u strażniczki trochę nie pasują.

Alamar PW
2 października 2014, 13:13
Dzięki.

Wellplay PW
2 października 2014, 13:18
W opisie jest napisane, że one polegają bardziej na szybkości niż obronie a mała tarcza służy do parowania by móc szybko zaatakować.

Alamar PW
2 października 2014, 13:40
Wow! Justicar naprawdę nieźle wygląda. Mistrz Miecza także (no i ma miecz świetlny). U aniołków za to animacja ataku przyciąga uwagę. Niestety, machiny wojenne już gorzej się prezentują.

Nicolai PW
2 października 2014, 15:38
Fajnie te jednostki wyglądają tylko ich gadżety są dziwnie wyskalowane. Kusza, włócznia Legionisty i kostur Kapelana są ogromne, a o mieczu Landsknechta nawet nie wspomnę. Natomiast tarcza Strażniczki jest wręcz bezsensownie mała. Co do samych modelów to do jednostek mam zastrzeżenia do przesadnych hełmów u ulepszeń. Reszta bez zarzutu, no... może oprócz tej nieszczęsnej Siostrzyczki i Strzelca Wyborowego co wygląda jak krzyżówka Szturmowca z Predatorem.

Zehir-12 PW
2 października 2014, 16:01
No, ale z ulepszonym kusznikiem to już przesada. Wygląda bardziej na legionistę niż strzelca. Definitywnie za dużo pancerza!

Garett PW
2 października 2014, 16:11
@Zefir-12 To przecież Ashan, tutaj tylko magowie nie wkładają na siebie jednotonowej zbroi płytowej. :P

Zehir-12 PW
2 października 2014, 16:12
Wygląda to nieźle. Już się nie mogę doczekać modeli akademii :D Oby wyszły równie fajnie!

Ale jedno mnie trapi :( Animacje ataku kuszników, włóczników, kawalerzystów i aniołów wyglądają identycznie (lub niemal identycznie) jak te z H6. Ale to się zniesie ;)

Nerevar PW
2 października 2014, 16:39
Cytat:
To przecież Ashan, tutaj tylko magowie nie wkładają na siebie jednotonowej zbroi płytowej. :P
Nie gadaj - mistrzowie miecza mają zbroje dwutonowe.

Cytat:
Ale jedno mnie trapi :( Animacje ataku kuszników, włóczników, kawalerzystów i aniołów wyglądają identycznie (lub niemal identycznie) jak te z H6
W jednym z newsów była wzmianka o wykorzystywaniu szkieletów z H6 więc to nie niespodzianka.

Cytat:
No, ale z ulepszonym kusznikiem to już przesada. Wygląda bardziej na legionistę niż strzelca. Definitywnie za dużo pancerza!
Cały czas mówię, że w Ubi jest za wielu fetyszystów pełnych płytówek ;)

A tak w ogóle, to mogli się nieco bardziej wysilić ze zdolnością specjalną wilków - nielimitowany kontratak zostawmy gryfom...

rtx PW
2 października 2014, 16:44
No i mamy dungeon vs inferno.
Jestem za diabołami. :)

Degraf PW
2 października 2014, 16:55
@Nicolai - ale w takim razie i Landsknecht jest archaizmem. Jeżeli otworzysz różne słowniki to takie wyrazy, które dla gracza wydają się być naturalne, jak "puklerz", "pawęż" są traktowane oficjalnie jako archaizm. Podejrzewam, że dla 90% konsumentów Ubisoft i Landsknecht jest archaizmem. Dlaczego archaizm staroanglosaski jest lepszy od archaizmu niemieckiego?

Matikun PW
2 października 2014, 17:31
Na polski przełożyli to jako po prostu "Knecht" :P. może i dobrze, nie będziemy sobie języka łamać.

Jednostki są świetne, wyglądają bardzo porządnie, najbardziej podoba mi się ulepszony wilczek, seraf i ksiądz :). Pozytywnie zaskoczyła mnie też strażniczka/nadzorczyni, kojarzy mi się z taką zwinną mistrzynią szermierki, może i nie lata, ale na pewno będzie szybką jednostką.

Belegor PW
2 października 2014, 18:25
Też mi się spodobały te jednostki i ich modele. Tłumaczenie nie jest złe, mógłbym powiedzieć że chyba wreszcie kogoś porządnego wzięli tym razem, ale poczekajmy do akademii. Mam nadzieję, że tam będą Srebrne miasta, a nie Srebrogród (jak w przypadku nieszczęsnego Siedmiogrodu zamiast Siedmiu Miast).

Acid Dragon PW
2 października 2014, 19:04
Niech ich diabli :P.

Na każdej stronie z animacją jednostki można przełączyć rodzaj animacji z ataku, na "ukrytą". Trzeba wpisać pewien kod. Pewien bardzo sławny, 28-letni kod...
strona: 1 - 2 - 3 ... 15 - 16 - 17 ... 105 - 106 - 107
temat: Heroes 7

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel