Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Heroes 7
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13 ... 105 - 106 - 107

Zehir-12 PW
26 września 2014, 17:54
Czyli ten cały Watcher to po prostu kolejny miecznik -,- Mogli by coś oryginalniejszego wymyślić.

Kastore PW
26 września 2014, 17:59
Zehir-4134351:
Mogli by coś oryginalniejszego wymyślić.
Wymyślili. Jest kobietą. :P

Matikun PW
26 września 2014, 18:23
Czy ja wiem, czy tacy nudni? Tak jak zawsze, w VI nie byli nudni, było coś nowego, ale nam fanom się nią podobało, bo to jest zbyt inne, bo to za bardzo świetliste. Teraz dostajemy wg was nudną Przystań, gdzie armię stanowią głównie regularne oddziały ludzi z krwi i kości. Nie ma światełek, nie ma cukierkowych nowości. Czego wy chcecie? Tak samo jest z elfami. Było narzekanie na dwa wodne duszki w Sanktuarium i świetliste stworki, a teraz wychwalacie pod niebiosa Furię Sylanny z tym samym. Potem w grze będą narzekać, że to już nie te same elfy. Analogicznie będzie ze wszystkim innym, mówię wam to. Czasami mam wrażenie, że fani HoMM to hipokryci, którym nic nie pasuje, no ale nie ma rady. Jak Polak sobie nie ponarzeka to nie jest Polakiem :P.

Mi się nowa Przystań podoba, a przede wszystkim jej klimat, jest niesamowity, to miasto nie miało jeszcze takiego świetnego klimatu kiedykolwiek. Te "brudne" kolory są świetne.

Strażniczka, czyli Obserwatorka, której zmieniono nazwę. Nie jest w sumie niczym spektakularnym, ot kobieta rycerzyk, ale tego się w głębi duszy spodziewałem. Niektórzy porównują do krzyżowca, ja myślę jednak, że będzie bardziej mobilna. Czyli prawdopodobnie mamy do czynienia z szybszym zbrojnym.

Nerevar PW
26 września 2014, 18:24
Cytat:
Czyli ten cały Watcher to po prostu kolejny miecznik -,- Mogli by coś oryginalniejszego wymyślić.
Ano niestety - zabrakło wyobraźni choćby na to, by dać im jakiś mniej oklepany oręż. Szkoda też, że ktoś ma chyba fetysz zbroi płytowej - jakaś jednostka w kolczudze czy nawet zbroi skórzanej (np. kusznik) urozmaiciłaby nieco wygląd armii.

Cytat:
Było narzekanie na dwa wodne duszki w Sanktuarium i świetliste stworki, a teraz wychwalacie pod niebiosa Furię Sylanny z tym samym
Tyle, że to NIE JEST to samo. Co innego dwa duszki wody (czy światła) z nieco innymi "ciuszkami", a co innego liściasty stwór i jakiś niedookreślony duch.

Darkem PW
26 września 2014, 18:32
@Matikun
" Jak Polak sobie nie ponarzeka to nie jest Polakiem :P."
Z tym stwierdzeniem muszę polemizować. Każda z nacji narzeka, niektórzy bardziej niektórzy mniej. Co ciekawe większość z nacji europejskich uważa, że to właśnie oni znani są z narzekania ;).

Strażniczka rzeczywiście nie zachwyca, wyposażenie jej w halabardę, korbacz, chorągiew byłoby miłym urozmaiceniem. Mimo to całkiem odpowiada mi taka wizja Przystani, choć skłaniałbym się bardziej do mniej cukierkowej wersji tejże frakcji z H6. Pomysły na jednostki były dobre. Wykonanie - jak od cukiernika ;).

Matikun PW
26 września 2014, 18:38
Cytat:
Strażniczka rzeczywiście nie zachwyca, wyposażenie jej w halabardę, korbacz, chorągiew byłoby miłym urozmaiceniem.

Racja, ale nie w halabardę. Mamy już włóczników, halabarda niepotrzebna. Korbacz, topór albo młot byłyby ok :P.

Alamar PW
26 września 2014, 18:42
Kilka nowych renderów członków Rady Iwana:
Iwan Gryfita
Tanis
Anastazja
Murazel
Kente

Nicolai PW
26 września 2014, 18:47
Nerevar:
No i mamy drugą część armii Przystani już oficjalnie.
No to pora na drugi turę marudzenia ;) Kapelan i Opat trochę zalatują mi z wyglądem z sci-fi (u ulepszonego kusznika miałem podobne odczucie). Podstawa to wypisz-wymaluj Darth Plagueis, a ulepszenie ma hełm z Planety Małp Tima Burtona, sami zobaczcie:


Strażniczka i Sędzina to kolejny piechur z mieczem? Nawet nie wiedzą jak bardzo mnie zawiedli. W sumie nie wiedziałem czego się spodziewać, ale mogliby chociaż jakoś inaczej je uzbroić, ale nie... Teraz będziemy mieć trzech mieczowników w armii... od Trzonu do Czempiona. Kto robił ten skład? Człowiek od Fortecy? Ulepszanie Kawalerzysty do Kirasjera świadczy o tym, że nawet nie sprawdzili jak ta formacja wyglądała. Zgoda, jeździli konno, ale byli uzbrojeni w szpadę i pistolety, a nie kopię i tarczę. Poza tym ten pióropusz trzykrotnie większy od głowy to chyba jakiś żart. Czym oni się wzorowali jak rysowali ten element? Rapidashem? Swoją drogą czemu tarcza Strażniczki bardziej nadaje się dla jeźdźcy niż tarcza Kawalerzysty?
Zehir-12:
Czyli ten cały Watcher to po prostu kolejny miecznik -,- Mogli by coś oryginalniejszego wymyślić.
Nie, nie jest rybą ;)
Matikun:
Czy ja wiem, czy tacy nudni? Tak jak zawsze, w VI nie byli nudni, było coś nowego, ale nam fanom się nią podobało, bo to jest zbyt inne, bo to za bardzo świetliste.
Mi się nie podobało, bo miałem po dziurki w nosie kobiecych duszków, a nie dlatego, że było inaczej ;)

Wellplay PW
26 września 2014, 18:53
@Alamar a nie Murazel?

Alistair PW
26 września 2014, 18:55
Tak jakbyś niewiadomo ile tych duszków miał. Dwa to tak dużo?

Alamar PW
26 września 2014, 18:56
@Nicolai
Kapelan to Palpatine, a nie ta podróbka jego mistrza. :P
Hełm miałeś w H6 u bohaterów magii Przystani (właściwie to cały model jest stamtąd), więc trochę późno na narzekanie w tej sprawie. :P

Cytat:
Strażniczka i Sędzina to kolejny piechur z mieczem? Nawet nie wiedzą jak bardzo mnie zawiedli. W sumie nie wiedziałem czego się spodziewać
A wystarczyło pooglądać karty DoC-a.
Właściwie to radzę przyjrzeć się jednostkom Twierdzy i Nekropolii, bo na pewno coś stamtąd dostaniemy.

Cytat:
Poza tym ten pióropusz trzykrotnie większy od głowy to chyba jakiś żart. Czym oni się wzorowali jak rysowali ten element?
Husarią? ;)
Tyle że husaria swych "pióropuszy" do walki nie używała.

@Wellplay
Nie wiem, ale według nazwy pliku jest to Muzarel.

Andruids PW
26 września 2014, 18:58
Iwan i Tanis wyglądają oszałamiająco. Anastazja jeszcze ujdzie, ale z tymi włosami mam nadzieję, że to jeszcze praca w toku. Za to anielica wygląda jak figurka.

Alamar PW
26 września 2014, 19:00
Cytat:
Za to anielica wygląda jak figurka.
Nie chcę Cię martwić, ale wszystko wskazuje, że to jest figurka... Acid jest z tego powodu po prostu wniebowzięty. :D

Nerevar PW
26 września 2014, 19:01
Cytat:
ulepszenie ma hełm z Planety Małp Tima Burtona
Abstrahując od poprzednich części serii, inspiracji szukałbym gdzie indziej.


Cytat:
Teraz będziemy mieć trzech mieczowników w armii... od Trzonu do Czempiona.
Żadna jednostka trzonu nie liczy się imho jako mieczownik. Kusznicy może i mają jakiś kozik, ale nie on jest ich główną bronią.

Alamar PW
26 września 2014, 19:12
Cytat:
Abstrahując od poprzednich części serii, inspiracji szukałbym gdzie indziej.
W Warhammerze może?
Jeśli chodzi o ten typ hełmów, to od razu przypominają mi się Wysokie Elfy z Warhammera albo Eldarzy z WH40K, tudzież Fablous Custodes z wcześniejszych wersji.
Jest to "trochę" starsze źródło, niż trylogia Jacksona.

EDIT:
Dodany ork, czwarty członek rady.

Nerevar PW
26 września 2014, 20:21
Też prawda - z Warhammerem za wiele kontaktu nie miałem, to i nie przychodził mi od razu na myśl (choć patrząc na piątkę, może i powinien)

Górski PW
26 września 2014, 20:47
Moim zdaniem powinni dać już jakiś nowy świat. Smoki są fajne, ale Starożytni trochę bardziej mi się podobali. To tajemnicze science-fiction, statki kosmiczne, no i oczywiście the Forge, które nie odniosło sukcesu. Krótko mówiąc: daliby nowy świat, bo Ashan już mnie trochę znudził, w_ogóle daliby jakąś starą rasę np. bagienną Cytadelę Tatalii. :)

AmiDaDeer PW
26 września 2014, 21:12
Alamar:
Dodany ork, czwarty członek rady.
Czy to ja coś nadinterpretuję, czy z tego artu wynika, że w Twierdzy będą jakieś golemowate stwory?

nightmarre PW
26 września 2014, 21:34
Mam cichą nadzieję, że to behemot. Chociaż głowa tego drugiego mi przypomina niedźwiedzia:)

Belegor PW
26 września 2014, 21:41
Przecież to szkic do trailera z Gamescomu. To są zwyczajne cyklopy z witrażu. Behemota jeszcze nie było w Ashanie, więc nie wiadomo czy w ogóle się pojawi.
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13 ... 105 - 106 - 107
temat: Heroes 7

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel