Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Heroes 7
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 101 - 102 - 103 ... 105 - 106 - 107

Andruids PW
22 lipca 2016, 01:04
Complete! Pełna wersja z poprawionym zapisem dialogów i kilkoma korektami będzie dostępna do ściągnięcia, zalinkowania, albo umieszczenia gdziekolwiek w obrębie Kwasowej Groty... już teraz!.

9/12

"Kondo!" Yog krzyknął donośnie.

Olbrzymi Ork zatoczył toporem kilka kręgów nad głową, wprawiając swoich wojowników w podniecony szał. Wszyscy byli gotowi do wojny.

"Jesteś jak Czarodziej z toporem, ty tchórzu," krzyknął Yog, wiedząc jaką reakcję spowoduje taki afront. Była to starannie zaplanowana obraza, którą obmyślał w ciągu ostatnich dwóch tygodni, odkąd zdecydował się stawić czoła tej bandzie.

Kondo przebiegł około dziesięć kroków przed swój oddział i krzyknął: "Ty niebieski ptak. Kondo wyrwie skrzydła niebieskiego ptaka i zje tej nocy! "

"Więc zmierz się ze mną! Zmierz się, ty tchórzu, albo uciekaj z powrotem ssać mleko swojej puszczalskiej matki. "

Stojący za nim Maggrash powiedział: "To już zbyt wiele. Zostaw Orkowi trochę honoru".

Ale słowa Yoga przyniosły pożądany rezultat. Kondo zwrócił się do swoich żołnierzy i wykrzyknął rozkaz po którym wszyscy ruszyli.

Yog nakazał "Przetnijcie ich w środku. Zostawcie mi Kondo. "

Dwie siły zderzyły się ze sobą tłukąc tarczami, toporami i maczugami. Nikt kto miał szansę obserwować tą walkę, nie dałby szans mniejszej grupie, choć złożonej z samych olbrzymów. Ale Yog nauczył Cyklopy sposobów walki z liczniejszym przeciwnikiem bez rozbijania formacji. Walczyli strategicznie, ale wciąż z honorem. Wkrótce siły Yoga przebiły się przez przeciwników i podzieliły ich na dwie flanki.

Yog biegiem dołączył do boju, trzymając swój lśniący miecz i topór. Ciął dwa Gobliny i Orka, zanim dotarł do Kondo. Koncentrował się na bitwie rozgrywającej się wokół niego i omal nie stracił głowy, kiedy Kondo zamachnął się na niego toporem.

Ork był szybki i silny. Jego topór zdawał się być ciągle w ruchu i unikanie go kosztowało Yoga cały jego wysiłek. Tocząc się po trawie, w ostatniej chwili zablokował nadchodzący cios, który wytrącił mu z ręki topór i odebrał czucie w ręce.


10/12

Kondo był jak tancerz wirujący przez pole walki z gigantycznym toporem dotrzymującym mu kroku.

Ukośny cios rozciął lewe ramię Yoga. Trzonek topora uderzył go prosto w nos, łamiąc go. Z krwią spływającą do ust, Yog ledwo odskoczył przed kolejnym atakiem, który pozbawiłby go nogi. Zamiast tego, otrzymał głęboką, broczącą ranę na udzie.

Kondo zatrzymał się dysząc ciężko. Pot spływał strugami ze szpetnej twarzy Orka. Wkoło dwóch walczących, bitwa zamarła. Wszyscy znali wagę tego starcia i zatrzymali się oczekując na wynik.

Ork powiedział: "Dziś wieczorem, Kondo wypije krew niebieskiego ptaka".

Yog warknął na niego i powiedział: "W takim razie splamisz dobre imię Orków. My nie pijemy niczyjej krwi. To kłamstwo Czarodziei. Wrogów czcimy śmiercią w honorowej walce. "

Nawet Yog poczuł, że tłum zebrany dookoła przytaknął ze zrozumieniem na te słowa.

"Co niebieski ptak wie o byciu Orkiem?" Kondo krzyknął ze złością, plując spomiędzy wielkich kłów.

"Masz rację," odkrzyknął. "Nie jestem Orkiem. Nie jestem Goblinem ani Cyclopem, ani Centaurem. Jestem bezlitosny jak pustynia. Jestem szybki i zabójczy jak piorun z jasnego nieba, walący w wydmy. Jestem nieugięty jak burza piaskowa. Jestem Yog! "

Dwaj wojownicy podbiegli do siebie, śląc dookoła deszcz iskier po zapalczywych uderzeniach broni i rozlewając krew, wsiąkającą natychmiast w piasek pustyni. Yogowi udało się jakoś przetoczyć pod jednym z morderczych ataków i wślizgnąć na pozycję nie chronioną przez Orka. Miecz błysnął, tnąc bok szyi Kondo.

Ork, oszołomiony, upuścił topór i stał nieruchomo wpatrując się w pustynię.

"Nie martw się Kondo. Nie zamierzam pić twojej krwi, ani zjeść żadnego z twoich członków" powiedział Yog, po czym zakręcił się trzymając miecz w wyprostowanej ręce, ścinając Orkowi głowę.


11/12

Wiwatujące Cyklopy zebrały się wokół niego. Pozostałe siły Kondo nie były jednak pewne swego losu. Z rękami zaciśniętymi na rękojeściach broni, wszyscy zastanawiali się czy będą musieli walczyć o swoje życie.

Maggrash, krwawiący z głębokiej rany na prawym ramieniu, podszedł do swojego przyjaciela. Ostentacyjnie powiódł wzrokiem po wszystkich pozostałych wrogach. Jego brzydką, usianą bliznami twarz wykrzywił szyderczy grymas.

"Mówię wam, nadziejmy wszystkim głowy na kije" zaburczał Maggrash. Jakby na zawołanie, banda Cyklopów Yoga, wszystkie oprócz jednego pozostałe przy życiu, zgodnie krzyknęły.

Pół minuty krzyków zdenerwowało wszystkich. Czuć było narastający zew krwi i nikt nie kwestionowałby takiego obrotu spraw.

Ale wtedy Yog podniósł rękę. W całym tym chaosie, podszedł do kępy wysokiej trawy, w którą potoczyła się głowa Kondo. Podniósł ją i pozwolił, żeby chłodne krople krwi kapały mu na ramię.

"To jedyna głowa, którą chce Yog!" Wrzasnął.

Wszystkie pary oczu spoczęły na nim.

Maggrash warknął gniewnie. Tylko Yog wiedział, że to tylko na pokaz. Następnie ślepy Cyklop zwrócił się do zgromadzonych Orków, Goblinów i Cyklopów i powiedział: "Na Chwałę wodza Yoga!"

Każdy z wrogów rzucił na ziemię broń w ramach symbolicznej deklaracji lojalności.


12/12

Z zaszytymi, ale dotkliwie bolesnymi ranami, Yog rozsiadł się przed ogniem i napawał się powstaniem własnego klanu. Wszyscy świętowali ten moment, stania się silniejszą, mądrzejszą całością z obietnicą potężnej przyszłości majaczącą w oddali.

Maggrash, dłubiąc w swoich długich zębach, zdawał się nie mieć żadnych trosk. To drażniło Yoga.

"I co teraz, Maggrash?"

"Co mnie pytasz? Jesteś wódz. Ty zawsze wódz".

"Zawsze? O czym mówisz? Przecież to ty mnie prowadziłeś," odparł Yog.

Maggrash zaśmiał się złośliwie. "Głupi niebieski ptak. Maggrash ślepy. Ty jesteś oko".

Yog poczuł przypływ dumy, ale nie chciał tego pokazać, nawet jeśli Maggrash nic nie widział. Powiedział do niego: "Uważaj z tym bełkotem o niebieskich ptakach, albo znowu cię wygnam."

"Ha, tylko spróbować! Kondo nie wiedział co to niebieski ptak. On głupi, że nazwał cię niebieski ptak".

"Co masz na myśli?"

Maggrash ułożył się na ziemi żeby pójść spać. Włożył rękę pod głowę i powiedział: "Niebieski ptak oznacza śmierć. Niebieski ptak zawsze blisko kiedy coś umiera. Yog jest śmierć. Yog jest siła. "

Yog wyszczerzył się i powiedział: "Myślałem, że Yog jest Yog".

"To też. Teraz przestań ćwierkać, niebieski ptak, i daj mi spać."

"Wymyślasz to wszystko na poczekaniu, prawda?" spytał Yog.

"Maggrash nie rozumie połowy rzeczy które mówisz."

Górski Krasnolud PW
5 sierpnia 2016, 00:25
Witam. Mam krótkie pytanie, czy wydanie Complete Edition znaczy, że na 100 % do gry nie dadzą już jakiejś nowej frakcji bądź chociaż jakiejkolwiek zawartości? Czy gra automatycznie po wydaniu takiej oto edycji przestaje być wspierana, czy też są jeszcze jakieś małe szanse na pojawienie się kolejnego dodatku?

Acid Dragon PW
5 sierpnia 2016, 00:33
Na następny dodatek nie ma już prawie żadnych szans.

W czystej teorii mogłoby coś jeszcze wyjść. Wszak "Heroes III Complete Edition" sobie wyszła, a potem jeszcze wyszło 8 Heroes Chronicles. Mogłoby też coś dojść w postaci "Zaginionych Opowieści Axeoth", czyli dodatkowych kampanii w jakimś patchu.

Ale nie wyjdzie.
Zespół twórców M&M po stronie Ubisoftu już prawie nie istnieje, Limbic ma za zadanie jedynie wspierać technicznie obecną grę i nic poza tym. Musiałby się wydarzyć cud, żeby do H7 pojawiła się jeszcze jakakolwiek nowa zawartość.

Natomiast nie, po wydaniu edycji Complete (co nastąpi prawdopodobnie jutro :P) nie przestaje być ona z automatu wspierana. Edycja Complete też może mieć zestaw patchy.

Ursus PW
5 sierpnia 2016, 07:17
Przyszłe patche raczej będą zawierać nowe mapy, neutrale z H6 i usprawnienia w rozgrywce, chociaż wierzę, że pojawi się jeszcze jakieś DLC z Axeoth.

Alamar PW
5 sierpnia 2016, 10:07
Nie licz na to.
Za stworzenie nowych rzeczy, trzeba komuś zapłacić. Za naprawę błędów też, ale o wiele wiele mniej.

Sir Galuf PW
5 sierpnia 2016, 11:43
Chciałem się spytać, kiedy zostanie uaktualniony dział Heroes 7. Wiecie: jednostki fortecy, bohaterowie itp. I leksykon smoków też trzeba będzie uaktualnić ;-)

Nicolai PW
5 sierpnia 2016, 11:45
Zostanie uaktualniony kiedy tylko załoga uzna, że jest gotowa wydać 130 złotych na Próby Ognia, do tego czasu lipa :P

Sir Galuf PW
5 sierpnia 2016, 11:48
Okej. Mam nadziej, że to będzie niedługo ;-)

Pointer PW
5 sierpnia 2016, 13:02
Wiem, że trochę późno, ale tak mnie tknęło...

Opis fabularny Jednorożca z działu odrzuconych:
Jednorożce są uważane za zwierzę totemiczne całego Irollanu. Mówi się, że gdy umrze ostatni Jednorożec, wraz z nim umrze królestwo Elfów i cały naród. Choć prawda na temat tej legendy jest nieznana, to faktem jest, że połyskująca aura Jednorożców ma zdolność ochrony ich sojuszników przed wrogimi zaklęciami."

Czy to oznacza, że skoro nie ma Jednorożców, to Sylvan przestanie istnieć w kolejnych częściach???

Etharil PW
5 sierpnia 2016, 13:05
Jednorożce nie zniknęły, po prostu za czasów H7 nie są wykorzystywane jako jednostki bojowe, jedynie jako mount dla bohatera. :P

kochan PW
5 sierpnia 2016, 13:16
Tak wtrącę nie w temacie, na g2a.com podstawka kosztuje 50zł z uplay i 220zł z steam, jakby ktoś chciał polecam ;]

Etharil PW
5 sierpnia 2016, 13:22
A ja odradzam. G2A.com sprzedaje kradzione klucze i od kilku miesięcy jest wmieszane w serię skandali związane ze stroną. Ubisoftu nie lubię, ale G2A bardziej + portfel trzeba chronić. :P

Andruids PW
5 sierpnia 2016, 13:30
Chłopaki z HC pracują nad tym, żeby wprowadzić jednorożca do gry. Także spokojna głowa.


A zamiast niego:

Ursus PW
5 sierpnia 2016, 15:23
Edycja Complete jest dostępna na Steamie za cenę 50 Euro
http://store.steampowered.com/app/321960/

Dru PW
8 sierpnia 2016, 11:36
Czy tylko u mnie komputer jest taki głupi, że tworzy pełno bohaterów bez jednostek i latają oni po mapie w grupie? Nie grałem tyle w H7, ale jest to irytujące. Myślałem, że w Patchu 2.0 naprawili inteligencję komputera.

@Kammer - No tak, teraz już znam taktykę komputera i nie pozwolę się zdezorientować :P

Kammer PW
8 sierpnia 2016, 12:15
To nie jest głupota.
Komputer nauczył się walki psychologicznej, w H4 puszczało się pojedyncze rusałki, by latały po ziemiach wroga, by ten marnował czas na ubijanie ich i zapominał o ważnych rzeczach do zrobienia.
Tutaj dzieje się to samo. :P

Ursus PW
18 sierpnia 2016, 13:43
Na Uplay można ściągnąć nowy patch. Waży on 3.32 Gb.

Nicolai PW
18 sierpnia 2016, 14:07
Jest gdzieś changelog może?

Dark Dragon PW
18 sierpnia 2016, 16:05
Na Steamie waży 1.6 GB.

Ubi:
Hello Heroes,

Today we have released a 2.1 hotfix, which includes several fixes.
We are also currently working on further updates and will have more information about this at a later date.

The hotfix includes;

GENERAL
* Fixed missing neutral Fortress stacks in Might & Magic Heroes VII.
* Fixed minor issues in localization.

SAVE/LOAD
* Fixed some skills missing after save/load in games with random skilling.

MULTIPLAYER
* Fixed Mana being fully restored after combats
* Fixed Inventory Items not being obtained properly or granted in multiple copies when defeating an enemy hero

As always, downloading this new update is automatic on both Uplay and Steam. Should this for whatever reason not happen, please then make use of the Verify files feature on either platform, which should then start the download.

Kind Regards
The M&M Team

Nicolai PW
18 sierpnia 2016, 16:12
Z mniej ważnych newsów tutaj wrzucono nigdy wcześniej nie pokazywany koncept wierzchowca Bohatera Fortecy.



Dark DragonDark DragonTakim obrazkiem trza było newsa opatrzyć ;).
strona: 1 - 2 - 3 ... 101 - 102 - 103 ... 105 - 106 - 107
temat: Heroes 7

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel