Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/projekt] Oasis
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 92 - 93 - 94 ... 135 - 136 - 137

Matheo PW
3 maja 2015, 10:18
Biros trafił chyba w sedno. Może spróbuj pójść w tym kierunku.

Aayren PW
3 maja 2015, 14:24
Ja zamieniłbym ulepszeniu czapkę na długie zakręcone rogi. I już - nie podoba mi się tylko ta czapka.

Kuririn PW
3 maja 2015, 15:18
Cytat:
Ja zamieniłbym ulepszeniu czapkę na długie zakręcone rogi. I już - nie podoba mi się tylko ta czapka.

Może na taką? :D

Górski PW
3 maja 2015, 15:44
Mi się Lammasy jak najbardziej podobają. Nic nie mam do zarzucenia :).

Nephretes PW
3 maja 2015, 16:06
Model kobiety:



Mapa przygody

Matheo PW
3 maja 2015, 16:10
Bardzo ładny :) Tylko czy Bohaterowie z innych miast nie są przypadkiem bardziej urozmaiceni?

Warmonger PW
3 maja 2015, 16:21
Ładnie, choć wydaje mi się, że oboje są nieco spłaszczeni albo nisko osadzeni na koniu.

voncur PW
3 maja 2015, 19:13
A gdzie odpowiedź na krytykę, Nep?

Viking PW
3 maja 2015, 20:01
@Matheo To chyba zależy od miasta. Np. bohaterowie Wrót żywiołów zawsze wydawali mi się bardzo podobni. Moim zdaniem zarówno bohaterowie, jak i osy są piękne.

Matheo PW
3 maja 2015, 20:27
@Viking ale mi chodzi o modele na mapie, takie jak pokazał Neph.

Dobra sprawdziłem. Tu ich widać. Poza Wrotami koniki wszędzie są identyczne. Więc Bohowie Nepha jak najbardziej się nadają.

Cytat:
A gdzie odpowiedź na krytykę, Nep?
Nie każdy ma codziennie czas by odpowiadać na każdy post. Obowiązku takiego również nie ma. Zazwyczaj Neph co jakiś czas robi większe podsumowanie, może się doczekasz.

GRYFFF PW
4 maja 2015, 01:56
Kilka pomysłów, może coś się kiedyś przyda:

1-Ulepszony „Lamassu” mógłby mieć różnokolorowe skrzydła ( starożytne obiekty, tego typu tak malowano :P ) aaa.. włosy czarne.

2-Wężoczłekowi można dać oszczepy jako broń dystansową. Po wyczerpaniu amunicji pluł by kwasem w walce bezpośredniej. Jeśli będzie to jedyny strzelec, to warto pomyśleć o przybudówce do siedliska w zamku- zwiększającym przyrost o 3.y jednostki.
Np.: „ komora lęgowa” za 1500 zł – niewielki obiekt, nic specjalnego..#

3-Bohater w wersji kobiecej, mógłby mieć odsłonięty brzuszek( takie mam odczucie..że lepiej by wyglądało :) ).

4-Wygląd murów podczas oblężenia i fosa..Zamiast fosy ( bo pustynia a wody szkoda..), proponuję: ZAPADNIE (pas w postaci szachownicy..z losowymi ukrytymi pułapkami, nie mylić z minami..) poza uszkodzeniami, zatrzymywał by na kolejną turę ruchu..mam nadzieję że to wykonalne w WCMI :p
Inny pomysł to bomby alchemiczne w postaci wielkich fiolek z miksturami. Mina tego typu rzucała by: osłabienie i spowolnienie.

5- Artefakty, myślałem nad nowym typem przedmiotu, jednorazowym!
Mikstura w sakwie aktywnej, po nałożeniu pojawia się w księdze. Na polu bitwy + 80 many i masowe uleczenie z rozproszeniem negatywnych zaklęć. Na mapie gry + 70 many i 25% ruchu więcej.
Inny jednorazowy artefakt: „ ŚWIETLISTA STRZAŁA” – sakwa aktywna, po nałożeniu pojawia się w księdze jako atak specjalny o bardzo dużej mocy ( wybuch z 50% mniejszym rażeniem na jednostki przyległe do celu głównego) Taka starożytna broń taktyczna..była by ciekawym elementem w kampanii.





J. M. Sower PW
4 maja 2015, 10:03
Wygląda całkiem przyzwoicie. Pytanie jak będzie wyglądać w pełnej animacji i w grze.

Nephretes PW
7 maja 2015, 01:38
Do zespołu Oasis dołączył utalentowany grafik 2D, który zajmie się portretami. Tutaj mała próbka jego prac, więcej być może wstawi autor. Przewidujemy zarówno nowe postacie jak i pewne smaczki ze świata M&M.


Matheo PW
7 maja 2015, 11:08
Jak dla mnie, jak najbardziej rewelacyjnie. Kotek bardzo mi się podoba. Już mam swojego ulubionego bohatera. Świetnie że Team Oasis to w końcu Team ;) Mam nadzieję, że niedługo poznamy owego utalentowanego grafika.

voncur PW
7 maja 2015, 19:30
Za dużo szczegłów.
Drugi av wyglada jak owczarek niemiecki

Ursus PW
8 maja 2015, 20:58
@voncur Mi tam przypomina czarnego lwa.

voncur PW
9 maja 2015, 09:26
Przecież nie ma czarnych lwów :P

Ursus PW
9 maja 2015, 09:48
@voncur : A widziałeś kiedyś owczarka niemieckiego u Arabów :P

Tego PW
9 maja 2015, 14:28
@voncur melanizm. Czarne lwy jak najbardziej występują. ;)

voncur PW
9 maja 2015, 15:15
@Ursus89
Nie byłem w czasach AfrikaKorps :P

@Tego
A tego to nie widziałem.
strona: 1 - 2 - 3 ... 92 - 93 - 94 ... 135 - 136 - 137
temat: [VCMI/MDT/projekt] Oasis

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel