Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/projekt] Oasis
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 85 - 86 - 87 ... 135 - 136 - 137

Xelacient PW
14 kwietnia 2015, 23:14
Trochę nie jestem pewien tego kaptura na łbie w ulepszeniu, może zamiast niego dać jakąś ciemniejszą grzywkę, albo w ogóle nic? Gnollom łby po ulepszeniu się nie zmieniają.

Niemniej obecny koncept uważam za o wiele lepszy niż tą wersję "lwa z mieczami" tamten był "sztywny". Obecny kotołak jest na swój sposób intrygujący mimo, iz od razu widać, że to pierwszy poziom.

Matheo PW
14 kwietnia 2015, 23:38
Kotał wymiata. Bardzo mi się podoba, świetna robota! To bardzo ciekawy koncept, a w dodatku wygląda rewelacyjnie. Brawo!

Nephretes PW
15 kwietnia 2015, 02:32
Małe porównanie na tle bitwy. Myślę że całkiem spójnie to wygląda :)


Matheo PW
15 kwietnia 2015, 09:10
Lamansu jest zdecydowanie za bardzo przepakowana dekoeacjami. To coś przy nogach nie wygląda na cokolwiek.

Mam nadzieję, że nie będziesz robił reszty jednostek w tej samej kolorystyce. To nie HV ;) Przystań ma jednolite barwy ale ludzka skóra w biało niebieskich mundurach nie jest monotonna. Zwłaszcza, że w grze nie ma biało-niebieskiego terenu, a piaskowy jest.

Poza tym jest świetnie.

Eggyslav PW
15 kwietnia 2015, 15:40
Mnie się tam podoba, aczkolwiek Matheo ma trochę racji, Lammasu są zbyt szczegółowe, ale za to kotołak super wygląda, może przy ulepszeniu mógłby mieć dłuższe pazury?

Aayren PW
15 kwietnia 2015, 18:52
O tak! przy ataku oraz przy animacji nudy, mogłoby się się wysuwać pazurki temu kotku :) Co do kolorystyki, to jestem odmiennego zdania niż przedmówcy - jest ok! Tak samo i grafika lamasu nie ma nic do usunięcia IMO.

Warmonger PW
15 kwietnia 2015, 18:55
Elegancko, natomiast moim zdaniem frakcja jest zbyt monotonna pod względem kolorystyki. Kilka kolorowych szczegółów mogłoby pomóc, sugeruję ozdoby w odcieniach błękitu.

AmiDaDeer PW
15 kwietnia 2015, 20:22
1. Lamassu jest zdecydowanie zbyt szczegółowy. Ja rozumiem że chciałeś zrobić z niego posąg, ale większa różnorodność kolorystyczna mu nie zaszkodzi.
2. Kolory całej nacji rozróżniłbym bardziej od piasku.

Wiwern PW
15 kwietnia 2015, 21:00
Jednostki w końcu zaczynają mieć sens. Kolorystyka jest spójna, modele szczegółowe, a animacje pomysłowe. Koty idealnie pasują na pierwszy poziom, a dywanowcy są bardzo przyjemni dla oka. Lamasu wciąż nieakceptowalne przez zbytnią szczegółowość, za duży rozmiar i zbyt posągowe tekstury, co czyni je sztucznymi i brak im przez to naturalności (o ile można oczekiwać naturalności od posągów). :)

Nephretes PW
16 kwietnia 2015, 19:57
Mały projekt skorpiona. Jako jeździec gościnnie wystąpił facio z bastionu. Jest to tylko test, żeby zapytać czy preferujecie skorpiona osiodłanego czy też nie


Opinię na temat powiększenia spektrum kolorów dla jednostek uważam za trafioną, ale tak czy tak żeby coś z tym zrobić muszę zobaczyć całość.

Górski PW
16 kwietnia 2015, 20:15
Proponuję kawalerię. :)

Eggyslav PW
16 kwietnia 2015, 21:25
A na którym ów skorpion by był poziomie? Myślę że osiodłany byłby ciekawym rozwiązaniem, i skłaniałbym się w tą stronę, ale w tym momencie wygląda to raczej słabo... Musiałbym zobaczyć kompletny model żeby zdecydować....

Bacus PW
16 kwietnia 2015, 21:27
Cytat:
A na którym ów skorpion by był poziomie?
Na 6 poziomie.

Jak mówiłem ja wolę wersję z jeźdźcem, bo jest oryginalna, ale nawet bez niego wygląda to całkiem dobre. Obawiałem się, że będzie zbyt nudny, ale nie ma tragedii.

bRyland PW
16 kwietnia 2015, 21:28
Zdecydowanie Skropion - kawalerzysta jest lepszy.
Choć jego jeździec IHMO powinien być nieco ciemniejszy, tak by trochę bardziej się od niego wyróżniał.
Dywaniarz z resztą też :P
Lamasu - zbyt szczegółowe - wydaje mi się, że po sprowadzeniu do 2D się spikseluje nadto.

Aayren PW
16 kwietnia 2015, 21:35
Jeździec! Zdecydowanie!

(No i widzę 8-nogiego arachnida - brawo! ;) )

AmiDaDeer PW
16 kwietnia 2015, 21:53
Jeździec, a ulepszenie niech ma łańcuch na ogonie - z pewnego szkicu, który zapewne pamiętasz, Nephretesie. :P

Kammer PW
16 kwietnia 2015, 21:55
I pamiętaj, by na jego końcu był krzyż!

Andruids PW
16 kwietnia 2015, 22:50
Moim zdaniem jeśli ma bić tym żądłem, to może obyć się bez jeźdźca. Skorpion jest dobry jaki jest. Albo animuj, skoro taka wola ludu, jak się ten biedny ludzik za każdym razem schyla, albo obrywa w łeb : p

mr_R PW
17 kwietnia 2015, 00:30
ja optuje by nie miał jeźdźca

Kosmos10 PW
17 kwietnia 2015, 01:40
Także jestem za opcją żeby był bez jeźdźca.
strona: 1 - 2 - 3 ... 85 - 86 - 87 ... 135 - 136 - 137
temat: [VCMI/MDT/projekt] Oasis

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel