Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/projekt] Oasis
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 75 - 76 - 77 ... 135 - 136 - 137

AmiDaDeer PW
21 marca 2015, 13:27
Tak, dokładnie tak. Teraz wygląda lepiej.

Nephretes PW
21 marca 2015, 14:14
Jak mówiłem wcześniej, bezlicy nie będzie rasą przewodnią oasis, nie mniej jednak szkoda gotowego defa, którego już posiadam.

Ma ktoś pomysł jak przerobić tę istotę na coś co mogłoby pasować do miasta, a jednocześnie nie wymagałoby robienia wszystkiego od nowa?

Istota jak widać lata (niestety lewitacja nie przejdzie) i atakuje mieczami, dla przypomnienia:



Mi osobiście przypomina impa z Diablo 2:

ale mamy już w inferno. Jeśli się nie uda to powędruje najwyżej do banku stworów.

Co do rasy przewodniej to chyba skłaniam się w stronę kotołaków, ale kto wie.

Warmonger PW
21 marca 2015, 14:32
Może jednak pozbądź się umiejętności latania, jak mówiłem na samym początku :P

Nephretes PW
21 marca 2015, 14:38
W takim wypadku musiałbym robić jednostkę od nowa, a chcę ją wykorzystać jeśli się uda.

AmiDaDeer PW
21 marca 2015, 14:43
Dodaj skrzydła i zrób aarakocrę.

Degraf PW
21 marca 2015, 19:33
Zostawić jak jest. Ewentualnie coś pod nogi, niby pole antygrawitacyjne czy cuś dla szpanu. Wywalać czy kompletnie przerabiać sensu nie ma.

Lyokoheros PW
21 marca 2015, 22:09
A może wystarczy przemalować na kolor żółtawy/jakiś inny maskujący na pustyni?(skoro nie chcesz diametralnych zmian)

mr_R PW
21 marca 2015, 22:10
sam model radziłbym zostawić, jednak jeżeli chodzi o portret przydałoby się zaznaczyć przynależność do konkretnej rasy (prawdopodobnie kotołaków jak wspominał Neprethes) w postaci zarysu twarzy.

MinosKing PW
22 marca 2015, 13:02
Hobbit ma trochę racji, można by mu dodać skrzydła i zrobić z niego jednostkę latającą walczącą w zwarciu. Oczywiście o ile to wykonalne, coś podobnego jak Harpia czy Gryf ;)

Ewentualnie jak byś czuł się na siłach, to mógł byś zrobić inną jednostkę zapewne równie ciekawą.


Nephretes PW
23 marca 2015, 19:41
Najpierw zabrałem się za maga testując prawdopodobną rasę przewodnią. Jak wygląda?



Edit: Chyba powiększę dywan, bo teraz siedzi na wycieraczce. Dość gustownej, ale chyba lepszy będzie dywan.

AmiDaDeer PW
23 marca 2015, 20:10
Postać jest za mała, przez co nie widać zupełnie, co to za rasa.

Kammer PW
23 marca 2015, 20:11
Niektórzy widzą tu Alfa.


Ja z kolei widzę tu chomika z grzywą lwa. Bezlicy są lepsi, wróć do nich. A wycieraczka jest dobrych rozmiarów.

Fandor PW
23 marca 2015, 20:16
Zgadzam się z Kammerem, mimo że bardzo podoba mi się ten kotołak na dywanie, to wróć do bezlicych. Jeżeli HotA będzie chciała w akcie desperacji po Forge wrzucić twoje miasto do gry to ty rozdajesz karty :D.
Wybaczcie offtop, ale które miasto HotA ma teraz największy potencjał pod względem poczynionych prac? Wiem, że to nie pierwsza sytuacja z utratą grafik, ale nie mam rozeznania co zostało utracone, a co może udało im się odzyskać.

Nicolai PW
23 marca 2015, 20:37
Porwali moją uwagę z Alfem... zgłaszam to do prokuratury!

Andruids PW
23 marca 2015, 20:46
Nie wystarczy pogrubić tego dywanu? Powierzchniowo moim zdaniem jest wystarczająco duży.

Nephretes PW
23 marca 2015, 21:31
Do bezlicych nie wrócę i już tłumaczyłem dlaczego. Poza tym nie wiem skąd bierze się przekonanie, że ja cokolwiek mogę względem Hoty. Otóż nie i szczerze wątpię czy Oasis wyjdzie pod ich skrzydłami w tym tempie.

Powiększona istota wraz z prototypem ataku.

AmiDaDeer PW
23 marca 2015, 21:41
Wygląda lepiej, ale przydałoby się więcej szczegółów na pysku, żeby wiadomo było że to kotołak.

Co do samego ataku... Przydałoby się, żeby ta kula się nie cofała do właściciela po jej "ciśnięciu". A tak to chyba wygląda w porządku.

Matheo PW
23 marca 2015, 21:47
Czemu wyście się uparli na jakieś rasy przewodnie? To w Heroes III nie istnieje. Są tylko kraje zdominowane przez daną rasę. Co niby jest rasą przewodnią w Lochu lub Cytadeli? Albo w Twierdzy? Gobliny, Orki, Ogry, czy może Cyklopy? W Fortecy? W Inferno? W Nekropolii? Poza Zamkiem i Bastionem (tu są też Krasnoludy i Centaury), nigdzie nie ma wyraźnej i dominującej rasy przewodniej.

Lineup równie dobrze może być zbiorem 7 kompletnie różnych jednostek, które coś ze sobą łączy. Mag może być Bezlicym a Rakszasa Rakszasą i nikt złego słowa nie powie.

Rasa przewodnia to możliwość a nie żaden wymóg i konieczność.

EDIT:
Cytat:
Hmmm, bazując na rasach bohaterów z danych miast mamy:
Mówimy tutaj o jednostkach nie o bohaterach. To dwie różne sprawy.

Eggyslav PW
23 marca 2015, 23:44
Matheo:
Czemu wyście się uparli na jakieś rasy przewodnie? To w Heroes III nie istnieje. Są tylko kraje zdominowane przez daną rasę. Co niby jest rasą przewodnią w Lochu lub Cytadeli? Albo w Twierdzy? Gobliny, Orki, Ogry, czy może Cyklopy? W Fortecy? W Inferno? W Nekropolii? Poza Zamkiem i Bastionem (tu są też Krasnoludy i Centaury), nigdzie nie ma wyraźnej i dominującej rasy przewodniej.

Hmmm, bazując na rasach bohaterów z danych miast mamy:

Loch: Ludzie, Minotaury i Troglodyci.
Cytadela: Reptilioni i Gnolle. I Ludzie.
Twierdza: Zdecydowanie Orkowie i Ogry.
Forteca: Ludzie i Dżinny
Infero: Kreeganie i Ifryty (Duh!)
Nekropolia: Nieumarli (DUH!!)
Conflux: Żywiołaki
Zamek: Ludzie
Bastion: Elfy, Krasnoludy, Ludzie.

Cóż, jak widać miasta mają swoje rasy przewodnie, tylko że prawie każde miasto ma kilka ras przewodnich, a nie jedną, więc po części masz rację, ale nie do końca. A co do Kota na Dywanie (XD), to ja bym mu skrócił pysk, trochę za bardzo odstaje do przodu, koty mają bardziej płaskie mordki.....

Nephretes PW
23 marca 2015, 23:48
Mówiąc rasa przewodnia mam bardziej na myśli koncept spinający całość, może faktycznie nadużywam tego słowa ostatnio. Mea culpa.

Ma ktoś pomysł jak poprawić pysk?
Co prawda nie robiłem nigdy jednostki strzelającej, ale spodziewam się, że pocisk musi być w osobnym defie
Atak wersji podstawowej byłby bez dodatkowego ognia.

strona: 1 - 2 - 3 ... 75 - 76 - 77 ... 135 - 136 - 137
temat: [VCMI/MDT/projekt] Oasis

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel