Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/projekt] Oasis
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 57 - 58 - 59 ... 135 - 136 - 137

GRYFFF PW
13 grudnia 2014, 01:35
Skoro w przyszłym roku wychodzi reedycja heroes 3 hd.. to napisz do Ubisoftu.
Pokaż co masz zrobione, kto wie.. może dorobili by resztę i umieścili nowy zamek.
Byłby to prestiż dla Polski..Warto spróbować .. wykorzystać i tą okazję a nuż się uda.

Nephretes PW
13 grudnia 2014, 03:22
Nie czuję się dostatecznie pewny swego miasta by startować do Hoty, a tymbardziej do Ubisoftu. Los jest dość przewrotny, gdybym wiedział wcześniej o reedycji HD, renderowałbym w ten sposób, tymczasem miasto jest już prawie gotowe w rozdzielczości 800x374. Zostały w zasadzie kosmetyczne poprawki.

W takim wypadku: ostatni render HD przed wielką premierą, która nastąpi później w tym miesiącu. (siedlisko Rakszasy poziom podstawowy)



Degraf PW
13 grudnia 2014, 08:55
Ubisoft za wyjątkiem dodaniu wielkiej kupy nowych pixeli nic do gry nie doda. Z projektów reedycji HD to tam, gdzie dodali coś nowego, kojarzę tylko Age of Empires 2, gdzie to podczepili się pod moda Forgotten Empires. Z innych takich akcji nie kojarzę. Jeżeli do tej pory nie chwycili się niczego od WoGa, Ery czy HoTy no to pomniejszych modów jednostkowych tym bardziej nie będą chcieli wprowadzać.

J. M. Sower PW
13 grudnia 2014, 09:10
Jeśli rzeczywiście przygotujesz im paczkę ze wszystkimi grafikami, statystykami, profilami bohaterów itp. to może by się udało. Mogli by przecież zrobić takie specjalne menu w grze gdzie uaktywniało by się mody. Niestety z takimi pracami radzę poczekać do lutego gdy będziemy się mogli przekonać jak znacząco zmienił się HoMM (inne systemy plików itp.).

Warmonger PW
13 grudnia 2014, 10:35
Cytat:
Mogli by przecież zrobić takie specjalne menu w grze gdzie uaktywniało by się mody.
A wiesz, że dodawanie każdego z elementów moda trzeba zaprogramować i przetestować? :P

Radzę przestać snuć fantazje i najpierw dokończyć miasto, a potem zająć się promocją.

AmiDaDeer PW
13 grudnia 2014, 20:13
Nephretes:
przed wielką premierą, która nastąpi później w tym miesiącu.
No to trzeba się spiąć z muzyką...

Nicolai PW
14 grudnia 2014, 00:48
A tak się spytam jak wygląda sprawa jednostek (i ich zdolności) oraz bohaterów?

Nephretes PW
14 grudnia 2014, 01:42
Jako, że jestem nader słaby w programowaniu, a Kuririn obiecał pomóc i zadaje mi podobne pytania: wkrótce popełnię post podsumowujący i będziemy się zastanawiać nad kwestiami technicznymi. Mam nadzieję, że starczy mu cierpliwości dla takiego antytalencia VCMI.

Co sądzicie o motywie przewodnim (post niżej)? Mi osobiście bardzo się podoba, jest w niej piasek, tajemnica i nostalgia, ale ciekawy jestem też waszej opinii.

Podsumowując, w przyszłym tygodniu powinniście już zobaczyć ekran miasta, a jeśli uda się jeszcze to zaprogramować to jego rozbudowę zarazem na youtube.

Trzymajcie kciuki za sfinalizowanie tego trwającego już od pół roku bajzlu :)

PS: Pasuje do stylu Heroes3?

AmiDaDeer PW
14 grudnia 2014, 01:49
Jak Nephretes powiedział, oto i temat muzyczny dla miasta:

Link.

Cała kompozycja i wszystkie wokale są mojego autorstwa.

Nephretes:
Pasuje do stylu Heroes3?
Jak najbardziej pasuje, i przede wszystkim widać wyraźnie że to nowe miasto. Dobra robota!

Warmonger PW
14 grudnia 2014, 09:14
W porównaniu do oryginalnych soundtracków za dużo basów. Bardziej przypomina to motyw z pola bitwy.

Ale muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony ;). Czuć klimacik.

Marendin PW
14 grudnia 2014, 10:01
Zgadzam się z Warmongerem muzyka jest dobra, czuć arabskie wpływy, lecz jak na ekran miasta powinna być trochę mniej dynamiczna, przypomina mi trochę soundtrack fortecy z Heroes V, tam twój utwór pasowałby zupełnie ;) Na III to trochę za dużo w moim odczuciu, soundtrack powinien być trochę spokojniejszy, ale ogólnie fajnie Ci to wyszło ;) Jestem ciekaw opinii samego zainteresowanego, Nephretesa.

Kuririn PW
14 grudnia 2014, 10:37
Cytat:
Mam nadzieję, że starczy mu cierpliwości dla takiego antytalencia VCMI.
Oj... nie przesadzaj Staruszku :P

Cytat:
sfinalizowanie tego trwającego już od pół roku bajzlu :)
Ogarniemy to...

Degraf PW
14 grudnia 2014, 10:45
Hobbicie, a czasem normą w ścieżce dźwiękowej miast H3 jest to, że nie ma odgłosów ludzi/zwierząt? A tutaj są pojedyncze "hyh" oraz jakiś krzyk zwierza. Tak trochę to odstaje od innych.

Warmonger PW
14 grudnia 2014, 10:51
Czymś jednak trzeba zapchać utwór, a nie każdy ma w piwnicy orkiestrę symfoniczną ;)

Kuririn PW
14 grudnia 2014, 11:01
Co do muzyczki, mam nadzieje ze Hobb to jeszcze dopieści... ma dużo czasu :P

Gravius PW
14 grudnia 2014, 11:24
Muzyka świetna, choć fakt faktem w Trójce w większości miast (jeśli nie we wszystkich) był taki dominujący moment robiący największy efekt (np, włączenie się organów w Dungeon). Ale i tak jestem pod wrażeniem - jak dla mnie muzyka może być w grze mimo wszystko.

Eggyslav PW
14 grudnia 2014, 12:31
Muzyka świetna, czuć klimat i egzotykę, normalnie jak na wakacjach w Maroku, świetna robota Hobbicie, tylko nie wiem, czy przez te wokale nie będzie za bardzo odstawać od innych miast, gdzie muzyka jest głównie instrumentalna....

Matheo PW
14 grudnia 2014, 13:17
Muzyka jest niezła jednak mam wątpliwości odnośnie tych chórków, które pojawiają się w pierwszej połowie drugiej minuty. Dokładnie 1:26. Brzmi to trochę dziwnie.

Xernfaex PW
14 grudnia 2014, 14:30
Początek do wejścia bębnów brzmi strasznie nienaturalnie, tak plastikowo... To nie jest ten efekt jaki pamiętam z H3... Ogólnie bardzo klimatycznie, ale jak już zostało powiedziane te chórki trochę burzą wizję HIII... Spróbuję stworzyć coś konkurencyjnego ale to po świętach :>

PS. Hobbit, w czym i czym tworzyłeś?

AmiDaDeer PW
14 grudnia 2014, 19:07
Chórki są w Heroes 3 - odsłuchajcie sobie motyw Fortecy (Tower).

A muzykę tworzyłem w różnych programach... Długo byłoby wymieniać.
strona: 1 - 2 - 3 ... 57 - 58 - 59 ... 135 - 136 - 137
temat: [VCMI/MDT/projekt] Oasis

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel