Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/projekt] Oasis
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 20 - 21 - 22 ... 135 - 136 - 137

Nephretes PW
3 września 2014, 19:25
Miała wyjść nowa tawerna, a ostatecznie wyszło mi więzienie (cóż).
Jeśli chodzi o funkcję, nie wiem na ile miałoby to sens, ale można byłoby rekrutować tam bohaterów, którzy ponieśli klęskę podczas oblężenia. Mogłyby być też jednostki innych frakcji, które zostały pokonane na mapie. Otwarty jestem na inne propozycje, tymczasem sam budynek:

Obawiam się, że wygląda trochę zbyt nowocześnie przez bramę?


mr_R PW
3 września 2014, 19:43
Ja proponowałbym zmniejszenie kosztu zakupu bohatera w mieście o X procent, albo dodaje trzeci slot bohatera (trzeci, który w tygodnie, który ma więcej jednostek niż jedna).

Kammer PW
3 września 2014, 19:52
Śliczne więzienie. Mi się podoba. Przywodzi na myśl takie arabskie twierdze.

Dodatkowo przypominam, że budynki specjalne w VCMI nie są możliwe do zaimplenemtowia.

AmiDaDeer PW
3 września 2014, 19:52
...na razie. Co nie znaczy, że nie powinniśmy o nich myśleć przyszłościowo.

Kammer PW
3 września 2014, 19:58
Powinniśmy, powinniśmy, jak najbardziej. Po prostu sądzę, że twórcy powinni wiedzieć, że nie zrealizują teraz wszystkich swych planów.

Matheo PW
3 września 2014, 21:24
Wstawianie wypowiedzi pod postem, w którym ktoś prezentuje grafikę bez jakiegikolwiek komentarza na temat tej grafiki, jest po prostu nie uprzejme.

Model oczywiście dobrej jakości, czyli taki jak zawsze. Zauważ że to już drugi budynek w więziennym stylu. Jeśli nie wykorzystasz tego fabularnie, to morze powstać problem. Twój pomysł aby w więzieniu lądowali bohaterowie, pokonani podczas oblężenia, jest bardzo interesujący.

Kammer PW
3 września 2014, 21:39
Morze możliwości jest nad wyraz pojemne. :P

A co powiecie na to, by nadać frakcji taki wuęzienny klimat? Coś w stylu Australii.

Matheo PW
3 września 2014, 22:03
Tylko dlaczego to miasto miało by być więzienne? Kto kogo gdzie zamkną i po co?

Kammer PW
3 września 2014, 22:13
A to już jest pole do popisu dla scenarzystów.

Nephretes PW
4 września 2014, 02:39
Podoba mi się pomysł mr_R, dodam jeszcze inny: więzienie mogłoby zmniejszać koszt rekrutacji bohatera w tawernie.

Mimo dość szybkiego (tak sądzę) tempa pracy: nie zapominajcie, że jest jeszcze masa roboty do wykonania i myślę, że do tego momentu będzie to możliwe w VCMI.

Tematyka więzienna raczej nie :) Czy przez drugą budowlę rozumiesz siedlisko duchów?

Matheo PW
4 września 2014, 12:59
Tak dokładnie o siedlisko duchów mi chodzi. Według mnie, nie musisz nic w nim zmieniać.

glokku PW
4 września 2014, 15:28
Wymyśliłem (wydaje mi się ) bardzo ciekawą umiejętność do tego więzienia ale pewnie niemożliwą do realizacji:

więzienie przetrzymywało by jeńców na okup.

Jeńcy brali by się z uciekających oddziałów neutralnych. I albo by była opcja że łapiemy i walczymy z oddziałem pomniejszonym np o 10% lub po prostu jak uciekają to łapiemy część. Jak byśmy już mieli tych ludzi w więzieniu to mogli byśmy wymienić ich na złoto i surowiec główny.

Załóżmy jakiś przelicznik złota poziom jednostki * x, a za każdy 1000 dostajemy surowiec główny. I można by jeszcze dodać jakiś przelicznik żeby opłacało się trzymać ludzi w tym więzieniu np: ilość jednostek/(500+ilość jednostek).


Matheo PW
4 września 2014, 15:35
W skrócie, genialne! Miejmy nadzieję, że kiedyś będzie to możliwe.

Manitoba Smith PW
4 września 2014, 17:30
Wielki powrót natrętnego jaszczura :D

Do rzeczy, przeczytałem wszystko, strasznie mi się podoba. Mam nadzieję, że siedlisko duchów piasku będzie miało animację próbowania wyrwania :D się z łańcuchów, bo nieruchome wygląda jak silos z jedzeniem dla krów :O

Kammer PW
4 września 2014, 23:22
Dobra, tu jest trochę rzeczy, która będzie można wprowadzić. Jeszcze nie jest to wprowadzone.

Nephretes PW
5 września 2014, 06:03
Pomysł glokku podoba mi się jeszcze bardziej! Mam nadzieję, że do końca prac będzie to już możliwe.

Oczywiście, że siedlisko duchów będzie miało animacje wyrwania. Jak już tylko się nauczę. Skojarzenia z silosem nie skomentuję >D

Lubię zmieniać tło:

Woda wreszcie nie przypomina foliówki!



Mad Hatter PW
5 września 2014, 06:10
Jak to się mówi, rozwaliłeś system!
Widziałem masę projektów ale te nowe tło jest dla mnie najlepsze co do tej pory widziałem, jak tak dalej pójdzie to twoja modyfikacja powinna zrobić furorę jak nie od pomysłu to od dopracowanej grafiki.

bRyland PW
5 września 2014, 07:48
Jedno słowo: łał!!!
I z wielką niecierpliwością czekamy na pełny widok miasta z najnowszą wersją "foliówki" ;)

Matheo PW
5 września 2014, 12:23
Ta grafika jest fenomenalna!!! Masz spore szanse na przebicie Hoty.


EDIT: Według mnie niebo jest trochę za jasne.

AmiDaDeer PW
5 września 2014, 12:41
Matheo:
Masz spore szanse na przebicie Hoty.
Jakkolwiek grafika jest naprawdę wysokiej jakości, tak jednak daleko jej do poziomu różnorodności w przedstawieniu ekranu miasta Cove. Za dużo jednolitego piasku, wszystko jest strasznie jasne i nieprzyjemne dla oka i tylko sama oaza ratuje sytuację przed nazwaniem całości "bolesnej".
strona: 1 - 2 - 3 ... 20 - 21 - 22 ... 135 - 136 - 137
temat: [VCMI/MDT/projekt] Oasis

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel