Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/projekt] Oasis
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 113 - 114 - 115 ... 135 - 136 - 137

Nephretes PW
7 listopada 2015, 15:13
Kammer:
Skupmy się na Wyciąganiu od Nepha właściwości skorpiona!

Powodzenia :E

Mogę za to podzielić się nowym kotem. Poprzedni był za słodki i pluszowy.
Zaraz gdy poprawię jakąś jednostkę inne nagle zaczynają gorzej wyglądać, tak samo z animacjami. To dłubanie nigdy się nie skończy.


Ursus PW
7 listopada 2015, 15:45
Znów ładnie :) W sumie jedyna wada wszystkich jednostek oazy jest taka, że nie zostały zrobione przez NWC.

Kammer PW
7 listopada 2015, 16:06
A może zdradzisz właściwości kotka? :>

voncur PW
7 listopada 2015, 16:08
Beznadziejne magmowe akcenty...

Kastore PW
7 listopada 2015, 16:19
Zlewają się ze sobą niemiłosiernie, są ustawione w dziwnej pozycji i szczerze, słabo przypominają koty, patrz np. na łapy. A pysk wygląda... jakoś tak nieporadnie.
voncur:
Beznadziejne magmowe akcenty...
Gdzie tam masz jakieś magmowe akcenty?
Jak, powiedzmy, Twoja mama ubierze czerwoną sukienkę, która nie będzie Ci się podobać to też skwitujesz tekstem: "Beznadziejne magmowe akcenty"? :/

Morglin PW
7 listopada 2015, 16:23
Dobrze, że chociaż po czasie zaczynasz dostrzegać wady swoich jednostek. Przynajmniej jest nadzieja, że może kiedyś w końcu uda ci się poprawić co poniektóre paskudy...

Matheo PW
7 listopada 2015, 17:14
Mis się podobał poprzedni :)

Warmonger PW
7 listopada 2015, 17:24
To kot i Gargmanel w jednej osobie.

Nie należy naprawiać czegoś, co nie jest zepsute. Poprzednia wersja była bardzo dobra i przy niej bym pozostał.

Nephretes PW
7 listopada 2015, 18:06
@Kastore
Tak to już jest, że Ci którzy mają najmniej do powiedzenia jeszcze wykazują brak kultury osobistej w zestawie :) Nie wspominając już o innej jednostce, która wypowiada się w temacie, w którym zapowiadała, że się więcej nie odezwie.

PS Z tego co mi wiadomo koty nie stoją na dwóch łapach. Wskazówka: Tak, to nie jest puszysty czworonóg, a raczej humanoidalna jednostka oparta na nim. Dla mnie to krzyżówłka kotołaka z Ugallu.

Kammer:
A może zdradzisz właściwości kotka? :>

Wstępnie umiejętności są już ustalone, ale nie ma sensu teraz ich zdradzać. Jednemu z członków MDT udało się zbudować VCMI i choćby naprawić dotychczas zbugowaną obronę. Być może uda mu się wprowadzić także nowe bonusy i umiejętności się zmienią.

Eggyslav PW
7 listopada 2015, 21:45
Mnie tam się nowy kiciuś bardzo podoba, ma takiego... Pazura... *Ba-dum tssss*

Ale na poważnie, jedyne co bym zmienił, to zdjął diadem podstawie, i może ograniczył trochę złocenia... Ale poza tym, jest dobrze.

Kammer PW
7 listopada 2015, 22:32
Nephretes:
Jednemu z członków MDT udało się zbudować VCMI i choćby naprawić dotychczas zbugowaną obronę.
O_O

Wow.

No po prostu wow.

I tak mimochodem o tym informujesz?! Paanie, toż to jest wiadomość o wiele ważniejsza od 14241. defa.
Bardzo się cieszę, że w swoim zgromadzeniu grafików macie jakieś zainteresowanie technologią, to bardzo pozytywnie rokuje. :D
Planujecie wypuścić jakieś VCMI: Oasis edition w formie forka czy też prześlecie swoje rzeczy do VCMI Teamu, by ci to zaimplementowali?

Nephretes PW
8 listopada 2015, 01:20
Jak widać jest to możliwe, może ty też Kammerze zrobisz się wreszcie pożyteczny dla świata i spróbujesz coś pokodować? :p Z tego co pamiętam na tym forum jesteś jednym z lepszych ogarniaczy tego co można VCMI, a czego nadal nie.

Ja nie ogarniam kwestii technicznych, ale logiczne jest, że najlepszym rozwiązaniem jest pull request do "głównego" VCMI.

Bacus PW
8 listopada 2015, 09:48
A szo to za paskudztwo? To wygląda tak źle, tak bardzo źle xD
Poprzedni model przy nim jest jak Audrey Hepburn przy Janku żebrającym pod miejscowym kauflandem. Jak coś już poprawiać to powinno wyglądać lepiej, a tutaj jest gorzej i to bardzo. Maga na tapczanie byś poprawił, który jest jakiś taki przeciętny jak na Twój talent, a nie kotka, który był gitny i jego słodycz i pluszowość pasowały jak masło do chleba.

Żeby nie było to oceniałem kotka w 3 różnych stanach i za każdym razem uznałem go za brzydkiego, a rzadko jestem tak ze sobą zgodny.

J. M. Sower PW
9 listopada 2015, 10:58
Wydaje mi się, że dobrze by było lewą dłoń ustawić jakoś inaczej.

voncur PW
9 listopada 2015, 12:51
ech, widzę że musze bardziej rozwinąć swoją wypowiedź.
1. Ulepszenie różni się tylko kolorem skóry? Pierwszy taki przypadek.
2. Złoto-Czerwone szmaty? Strasznie się ze sobą gryzą
3. Wyłamane łapy??
4. Ogon wygląda jak kolejna wykrecona łapa
5. Ogólnie cała jednostka wygląda jak by została po prostu zmniejszona, przez co po prostu wygląda źle.

AmiDaDeer PW
9 listopada 2015, 13:01
voncur:
Ulepszenie różni się tylko kolorem skóry? Pierwszy taki przypadek.

Już mniejsza o to, że odnośnie kotków to jest to zwykła nieprawda.
voncur:
Złoto-Czerwone szmaty? Strasznie się ze sobą gryzą

Nicolai PW
9 listopada 2015, 13:05
Mimo wszystko voncur ma rację, Kocur jest trochę niewyraźny.

Nephretes PW
9 listopada 2015, 14:17
@Voncur

Gratulacje, udało Ci się popełnić sensowny komentarz. Wolałbym abyś zachował taką tendencję jeśli masz się tu wypowiadać. Nie mam nic przeciwko krytyce dopóki jest ona sensowna i zawiera coś więcej niż obraźliwy epitet.

Na większość zarzutów już odpowiedział Hobbit. Mogę zgodzić się najwyżej z tym, że trzeba popracować nad tym aby był wyraźniejszy...chociaż patrząc na niektóre oryginalne jednostki nie uważam że jest z tym tak źle. W każdym razie lekko je powiększyłem i zmniejszyłem kontrast zabierając nasyconą czerwień

Przyjrzyj się jeszcze raz i może tym razem uda Ci się zauważyć, że jednostki różnią się czymś więcej niż kolorem.



PS. Sower, zmieniłem ustawienie ręki. Lepiej?

J. M. Sower PW
9 listopada 2015, 14:50
Ano, jest lepiej. Myślę jednak, że możnaby całkowicie przekształcić pozę. Jak znajdę chwilę to wrzucę obrazek, jakby to mogło według mnie wyglądać.

Fandor PW
9 listopada 2015, 21:01
Może głupi pomysł, ale zawsze kotołaka sobie wyobrażałem jako dumne stworzenie, ale małe trochę większe od kota tylko stojące na 2 łapach ale w pozycji dumnej, wyprostowanej, może z jakąś szablą, rapierem lub oczywiście walczącego rapierem. Ubranie jakieś lekkie by się zdało, ale pancerze nie jest specjalnie potrzebny. Ta jego przygarbiona pozycja wydaję mi się bardzo na siłę.
strona: 1 - 2 - 3 ... 113 - 114 - 115 ... 135 - 136 - 137
temat: [VCMI/MDT/projekt] Oasis

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel