Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/projekt] Oasis
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 107 - 108 - 109 ... 135 - 136 - 137

Nephretes PW
20 września 2015, 22:59
@marif
Nie o to chodzi. Oasis cały czas się rozwija, ale przez brak czasu prace znacznie zwolniły. Poza tym część materiałów zostaje wewnątrz zespołu.

@zupapl
Cześć Tammie :3

Nie obiecuję, że uda się wydać Oasis do końca roku, z pewnością jednak projekt jest bliski ukończenia.

Tego PW
21 września 2015, 10:26
Część Oazy czeka też na, że tak powiem, postęp techniczny.
Głównie dlatego, że zamierzamy wydać coś więcej niż suche miasto bez żadnych misji czy kampanii.

Nephretes PW
29 września 2015, 03:30
Zaczynanie jednostek od 7 poziomu nie było zbyt mądre, dlatego ostatecznie zrobiłem nowego Lamassu by nie odstawał poziomem od reszty jednostek. Bardzo HD.

Chociaż zaklęcia ożywiające te potężne statuy zostały dawno utracone, po dziś dzień budzą się z kamiennego snu, gdy miastu zagraża niebezpieczeństwo.



Tu stary dla porównania:


bRyland PW
29 września 2015, 07:30
A czy ogon Lamasu jest jego bronią?
Bo to na końcówce ogona wygląda jak buława ankylozaura :P ;-)

Topork PW
29 września 2015, 07:37
Nie obraź się,ale te rogi w połączeniu z nakryciem głowy z tej perspektywy wyglądają,jakby jednostka nosiła na głowie wiadro :)

Warmonger PW
29 września 2015, 07:54
Tak się nadął, że z przodu wygląda jak dmuchany balon :P Myślę, że zwłaszcza brodę można spłaszczyć.

Andruids PW
29 września 2015, 09:27
Byczek przeszedł długą drogę. Pamiętam jeszcze pierwsze przymiarki i eksperymenty z anatomią na tym forum. Można spokojnie przyznać, że doskonale na tym wyszedł i spokojnie nadaje się na twarz Oazy.

Tylko, jak ktoś wcześniej wytknął, czapka, rogi i twarz słabo ze sobą kontrastują. Może by tak zmienić odcień twarzy na ciemniejszy?

Drwal PW
29 września 2015, 09:48
Jak to u Nepha - detali musi być dużo. Trzeba jednak przyznać, że metamorfoza na duży plus. Tułów jest genialny, dla mniej mniej byczy, a bardziej pitbullowy. Zwłaszcza widać to w HD, w mniejszej rozdzielczości tych mięśni aż tak nie widać (przez jakieś chyba złote elementy wokół). Niemniej jest fajnie.
Co do łba, faktycznie ta broda mogłaby być mniej mikołajowa. Minimalnie jej spłaszczenie powinno dać pozytywny efekt. Czapka mogłaby mieć troszkę inny kolor, by był kontrast.
Ogólnie zostało Ci już naprawdę niedużo pracy - tylko z głową, ale to drobnostka. Zastanawiam się też nad skrzydłami. Z tego co pamiętam wszystkie jednostki w H3 mają wygięte skrzydła. Może zamienić je ze starą wersją?

Dark Dragon PW
29 września 2015, 11:01
Ten róg wygląda... jakby był sztucznie doklejony. Żeby wiadro kontrastowało mogłoby mieć np. kolor jak broda (srebrny?).

Drwal PW
29 września 2015, 11:14
Darki:
Żeby wiadro kontrastowało mogłoby mieć np. kolor jak broda (srebrny?).

Nie wiem tylko, czy wtedy kompletnie by się wszystko nie zlało. Garnek jest dość duży i wystawałby tylko nos. Mogłoby to wyglądać dość nieczytelnie.
Rogi faktycznie są jakieś dziwne - ich kąt ustawienia sprawia, że wydają się bezużyteczne (ale się mogę na tym nie znać), no i w HD widać ich doklejenie (co w formacie hirołsowym nie jest problemem).

Matheo PW
29 września 2015, 12:33
Mi nie podoba się bąbelkowa broda. Jest jej zwyczajnie za dużo. Przy mniejszej wersji, w ogóle nie widać twarzy. Tułów kapitalny.

Topork PW
29 września 2015, 12:58
Połącz głowe starego modelu z resztą nowego

Kurek PW
29 września 2015, 13:00
To co Topork mówi!^

Wiwern PW
29 września 2015, 13:32
Wiele dobrych zmian, ale głowa odstaje. Róg jest przyklejony na siłę i niczemu nie służy, hełm jest przejrzysty wyłącznie przy powiększeniu, a broda zbyt "bańkowa". Połączenie nowego tułowia i (poprawionej) starej głowy nie wydaje mi się zbyt głupie. Warto spróbować. :)

Matheo PW
29 września 2015, 18:32
Popieram propozycję Toporka.

Lord Hawk PW
29 września 2015, 19:32
Nowy Lamassu jest bardzo ładny i dostojny [w czym chyba jedynie Archanioł może mu dorównać], ogólnie wspaniała robota, jednak jeśli się przyczepić aby było bardziej idealnie to można by nieco poprawić głowę o czym wspomnieli już inni, przede wszystkim rogi wypadają najgorzej, są w dziwnej pozycji i jakby doklejone, przydało by się je przekręcić w stronę przodu, coś na wzór byczych i nawet jeśli nimi nie atakuje to dla samego wrażenia że są niebezpieczne, poza tym nakrycie głowy, w tym momencie gryzie się z rogami, więc proponował bym wycięcia w nim dziur na bokach właśnie na rogi żeby się z nimi dopełniały [rogi zaczynające bardziej w środku głowy, a czapa z wycięciami nie blokująca się o nie] lub zrobić z czapy przy rogach swego rodzaju "nadkola" lekko nachodzące na nie, wtedy efekt doklejania na pewno zniknie, co do brody to fakt mogła by być bardziej spłaszczona, ale nie jest źle i może zostać, chociaż w mniejszej wersji lepiej by było "oczyścić" okolice policzków w górnej partii, aby twarz była bardziej widoczna.

Tak czy inaczej różnica znacznie na plus.

Nephretes PW
29 września 2015, 20:05
Fakt, przyznaję że trochę przesadziłem z bąbelkową brodą.

Drwal:
Jak to u Nepha - detali musi być dużo
;__;

Topork:
Połącz głowe starego modelu z resztą nowego

Stara głowa nie wróci, jeśli zadacie sobie trud i obejrzycie oryginał z bramy pałacu Sargona II zobaczycie, że nowa twarz jest znacznie bliższa ostrym rysom tego posągu.



Tutaj małe poprawki i rozważania na temat pozy finalnej.


Topork PW
29 września 2015, 20:46
jeśli już pokazujesz to zdjęcie to zwróć uwagę,że głowa,broda i "czapka" tworzą smukłą,niemal pionową linię.U Ciebie to wygląda na bardziej zaokrąglone kształty.Może ogranicz trochę owłosienie z tyłu głowy

Fandor PW
29 września 2015, 21:03
Poprawa Lamasa genialna, jednak dalej ma on zbyt wiele dodatków i jest trochę grubą jednostką. Wywal brodę i włosy albo czapkę, bo na głowię najbardziej rzuca się w oczy zbytni przepych.

Nephretes PW
30 września 2015, 18:33
W Oasis pojawią się też jednostki neutralne. Dobre modele nie powinny się marnować, więc udało mi się uzyskać model megadragona od Kuririna.

Oryginał



A tutaj jak go popsułem

strona: 1 - 2 - 3 ... 107 - 108 - 109 ... 135 - 136 - 137
temat: [VCMI/MDT/projekt] Oasis

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel