Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczy się:
   Kastore
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Preserve town w stylu Heroes III
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 41 - 42 - 43

Nephretes PW
4 października, 01:06
Hei-reg:
Daje sobie czas do września na dokończenie ekranu miasta. :)
Tymczasem mamy październik ಠﭛಠ

Hei-reg; PW
4 października, 21:15
Eheh... sory. Miało być pięknie, ale wyszło jak zawsze. :v Prędzej czy później ten ekran dokończę. :)

Fandor PW
5 października, 17:34
Wyznaczanie sobie terminów rzadko się udaje, bo plany uderzają o ścianę zwaną życiem i nie ma powodu komuś tego wypominać, po prostu nie wyznaczajcie ich, pracujcie powoli i pokazujcie efekty. :)
Mam wrażenie, że w mieście będzie za dużo bestii, za mało humanoidów. Jelenia akurat zostawiłbym jeleniem, ale może którąś z innych jednostek przerobić na humanoidy? Może żółwia?
Nie wiem, jaki problem ludzie widzą w satyrach, w HotA jest to tylko dalekorzędna jednostka neutralna, większy problem bym widział jakby MDT zamierzało je wykorzystać w alternatywach, ale skoro nie chce to jaki problem?
Grove jest niedorobionym projektem, którego twórcy nie chcą oglądać na oczy, a do tego zrzynką z Warcrafta, więc jakby ktoś chciał odnowić ten projekt, to on będzie musiał się dostosować do lepiej wykonanego Preserve (o ile wyjdzie, ale trzymam kciuki, że tak).

Nephretes PW
5 października, 17:42
Fandor:
Mam wrażenie, że w mieście będzie za dużo bestii, za mało humanoidów.
A ja bym powiedział odwrotnie. Humanoidy są nudne i jest ich za dużo.

Już kiedyś śmiałem się z tego zaklepywania jednostek na zapas. W takim wypadku nie można byłoby zrobić już żadnej klasycznej kreatury. Satyr Hoty to akurat jeden z najsłabszych elementów całego dodatku. Do dzisiaj nie mogę wyjść z zaskoczenia dlaczego Docent go przepuścił. Wersja Grove natomiast zbyt estetyczna toto nie jest.

Tym bardziej należy wykonać lepszą wersję tej jednostki.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20
21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40
41 - 42 - 43
temat: [H3/różne] Preserve town w stylu Heroes III