Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczą się:
   Kastore
   Kuririn
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt/różne] Wyglądy miast na mapie przygody
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9

Alistair PW
24 sierpnia, 22:30
Ok, nadal jednak byłaby utrata ruchu po wylądowaniu na stałym lądzie.

Trith PW
25 sierpnia, 10:46
Startując na wodzie miałoby się pewną przewagę. Przeciwnik startujący na lądzie musiałby kupić/znaleźć/przywołać sobie statek. Startujący na wodzie już z jednym zaczyna. Pojawiają się jednak pytania.
Co z kolejnymi bohaterami? Statki się mnożą darmowo przy zakupie bohatera z tawerny? Koszt łodzi jest wliczony w koszt nabycia bohatera? Jaki sens mają wtedy stocznie? A co z zamkami bez stoczni?

Toffi PW
25 sierpnia, 14:22
diabełek412:
3. Czy robienie takich grafik jest trudne?

Zależy jaki efekt końcowy cię interesuje (jeżeli taki jak zamieszczony poniżej to nie :P).

A jak już jesteśmy w temacie to ostatnio wyszło mi takie coś wiem że jakość nie jest najlepsza dlatego pytam was robić resztę czy dać sobie spokój? co radzicie?

Andruids PW
25 sierpnia, 14:26
Toffi:
ostatnio wyszło mi takie coś wiem że jakość nie jest najlepsza dlatego pytam was robić resztę czy dać sobie spokój?
Budowla z drewna i słomy na skale wulkanicznej? Aż się prosi, żeby była cała zwęglona i rozżarzona.

Kastore PW
25 sierpnia, 14:27
Ale startowanie na wodzie się totalnie nie opłaca z miliona powodów, które są chyba oczywiste. Tak tylko przypominam.

witchking PW
25 sierpnia, 14:43
@Toffi moim zdaniem jak na początek to wygląda nieźle. Działaj dalej:)

Hobbit PW
25 sierpnia, 14:45
Trith:
Co z kolejnymi bohaterami? Statki się mnożą darmowo przy zakupie bohatera z tawerny?
Tak jak w wodnej tawernie w Hocie - statek wtedy nic nie kosztuje.

Trith:
Jaki sens mają wtedy stocznie? A co z zamkami bez stoczni?
Sytuacja taka sama jak w mieście na suchym lądzie bez dostępu do wody - stocznie są zablokowane.

Kastore:
Ale startowanie na wodzie się totalnie nie opłaca z miliona powodów, które są chyba oczywiste.
To i tak byłoby typowe tylko dla map, w których miałoby to jakieś uzasadnienie (np. mapa złożona z niemalże samej wody). Przy czym można byłoby sprawić, żeby takie miasta nie pojawiały się na wodzie na mapach losowych.

Toffi:
A jak już jesteśmy w temacie to ostatnio wyszło mi takie coś wiem że jakość nie jest najlepsza dlatego pytam was robić resztę czy dać sobie spokój?
Niestety jakość psuje nieco obraz i w efekcie kolory są przekłamane, ale sama grafika wydaje się być w porządku.

Toffi PW
25 sierpnia, 18:11
Andruis:
Budowla z drewna i słomy na skale wulkanicznej? Aż się prosi, żeby była cała zwęglona i rozżarzona.

Dlatego efekt osmolenia wydaje mi się bez sensu... I tak na bastionie nie wyglądał najlepiej (chwile się bawiłem efektami w photoshopie) choć może być to kwestia znikomych umiejętności :P

Macie resztę bastionów:

Fort

Cytadela

Zamek

Toffi PW
26 sierpnia, 16:08
Kapitol Bastionu

Twierdza

Fort

Cytadela

Zamek

Warmonger PW
26 sierpnia, 16:47
Powtórzę swoje zdanie z początków tego moda: bez osmolenia i innych efektów mod traci sens, bo grafiki i tak nie będą do siebie pasować.

witchking PW
26 sierpnia, 17:04
Moim zdaniem grafiki wyglądają dobrze, wklejenie zamków na odpowiednie tereny to sporo pracy, ewentualne osmolenie można dodawać w późniejszym terminie.

Toffi PW
26 sierpnia, 17:14
Przesadziłem i to solidnie...

26 sierpnia, 19:08
...i wyszło całkiem dobrze!

Nephretes PW
26 sierpnia, 19:43
Wygląda nieźle. Poszedłbym w tym kierunku i poprawił też bastion w ten sam sposób.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9
temat: [VCMI/projekt/różne] Wyglądy miast na mapie przygody