Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczą się:
   Andruids
   Kuririn
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt/różne] Wyglądy miast na mapie przygody
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8

Kurek PW
3 sierpnia, 11:44
ITS PIĘKNE BJUTIFUL! :O

A czy zrobione zostały wszystkie miasta w każdej konfiguracji? Jeśli nie, podeślij mi proszę info czego brakuje i zrobię grafiki i defy. To raczej prosta i przyjemna rzecz do zrobienia.

A może by tak jeszcze pokombinować z innymi podłożami, takimi jak chmury i inne magiczne podłoża z Armageddon's Blejda, hmm?

Kammer PW
3 sierpnia, 11:56
Zawsze wierzyłem, że ten wspaniały mod dojdzie do skutku - dzięki, avatarze. ♥

Belegor PW
3 sierpnia, 12:12
Gdyby ten mod faktycznie się udał....immersja byłaby jeszcze głębsza. A to działa tylko dla VCMII, czy ogólnie na grę?

3 sierpnia, 12:13
Dzięki chłopaki!
Kurek, brakuje większości. Sower zrobił Zamek na wszystkich terenach, a Trith Inferno na śniegu i Wieżę na trawie.
Belegor, ja umiem zrobić tylko na vcmi. Może szaman albo majaczek umieli by to zakodować na erę.

Andruids PW
3 sierpnia, 12:22
Potem zostaną jeszcze do zrobienia ekrany miast. Widziałem już pustynną Fortecę i śnieżny Zamek. Górska Twierdza też cieszyła się niedawno sporym zainteresowaniem. Najbardziej chyba chciałbym zobaczyć zamarznięte Inferno, albo Loch we wnętrzu wulkanu.

Warmonger PW
3 sierpnia, 12:31
Tego na chwilę obecną zrobić się nie da i nie ma to żadnego związku z tym modem.

J. M. Sower PW
3 sierpnia, 20:32
Fajnie, że moje prace przestaną leżeć bezczynnie. ;) Może skłoni to innych grafików do dorzucenia czegoś od siebie. Sam może jeszcze kiedyś coś wykonam, jeśli mnie najdzie ochota. ;P
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8
temat: [VCMI/projekt/różne] Wyglądy miast na mapie przygody