Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt/różne] Wyglądy miast na mapie przygody
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 14 - 15 - 16

zmudziak22 PW
21 czerwca 2014, 23:26
To samo można powiedzieć o Nekropolii, która może stać na ziemi, pustyni żwirowej(teren twierdzy), a nawet w podziemiach, mimo, że te 2 ostatnie tereny nie są natywne dla zamku.

AmiDaDeer PW
21 czerwca 2014, 23:41
Mówimy o terenach natywnych dających bonusy, a nie o wyglądzie miast. -_-

Warmonger PW
22 czerwca 2014, 08:35
Pitu, pitu, gadu, gadu... teraz Hobbicie pomyśl, jak zrealizować dodawanie całych nowych typów terenu :P. Ten temat powraca wciąż przy okazji nowych miast.

AmiDaDeer PW
22 czerwca 2014, 12:22
A umiesz czytać ze zrozumieniem?

J. M. Sower PW
23 czerwca 2014, 12:02
A może by tak stworzyć miasto pustynne w stylu tego z WoGa (w ekranie miasta jasno widać, że to pustynia) w dwóch wersjach: jedną z natywnym teren pustynnym i drugą ze skorupą. Każdy powinien być zadowolony ;P.

Ps. Hobbicie, ten plik może się przydać, mam już nawet pewien pomysł. Jeszcze się zobaczy.

Trith PW
24 czerwca 2014, 13:05
Najwyższa pora wrócić do tematu:
Czarnoksiężnicy z podziemi Nighonu zaczęli cierpieć na klaustrofobię, przez co wynaleźli druk mechaniczny i zaczęli drukować czasopismo "Mój podziemny ogród".


Co więcej niektórzy z nich zaczęli cierpieć na lęk wysokości, więc zamiast wycinać dziury w dachach żeby je później załatać zaczęli budować niższe warownie.


AmiDaDeer PW
24 czerwca 2014, 13:29
Just to let you know: ta ostatnia grafika ma szanse wejść do Hoty. :3

Warmonger PW
24 czerwca 2014, 14:35
Istnieją jakieś argumenty, które przemawiają za tym, aby wybrać bardziej płaską lub bardziej szpiczastą grafikę? To już naprawdę kombinowanie na siłę.

AmiDaDeer PW
24 czerwca 2014, 15:18
O czym Ty mówisz? To zwykłe rozróżnienie fortu od cytadeli w większym stopniu niż otwór na szczycie konstrukcji. Jak dla mnie słuszna zmiana i lepiej prezentująca się graficznie niż poprzednie próby.

Warmonger PW
24 czerwca 2014, 16:13
Może i ma to sens. Na pierwszy rzut oka wyglądało, jakby ktoś nadepnął na biedny zamek.

J. M. Sower PW
25 czerwca 2014, 15:43
Witam po małej przerwie.

Trith, fajne lochy na trawce, a ten pomysł z obniżonym zamkiem trafiony.

Ogłaszam koniec moich prac nad pierwszą wersją zamku na wszystkich terenach. Oto link do grafik, które wystarczy złożyć w defy. Poniżej podgląd ostatnich grafik - Kapitol na bagnie i całość w podziemiach.


Edit: Widzę pewien artefakt w postaci cyjankowych pikseli. Zaraz wyślę nową paczkę.

Edit2: Paczka jest już z poprawionymi grafikami.

Edit3: Projekt "bardziej ośnieżonego" zamku:

Warmonger PW
25 czerwca 2014, 17:06
Aż mi się zimno zrobiło. Świetna robota!

MinosKing PW
25 czerwca 2014, 17:43
Zamek jak i Loch bardzo ładnie się prezentują. Ciekawe tylko jak pozostałe miasta dopasują się do nowych terenów :D

Garett PW
25 czerwca 2014, 18:41
Ten śnieżny Zamek... brak mi słów... beautiful!




Drwal PW
25 czerwca 2014, 20:24
Robi ogromne wrażenie. Zaczynam się coraz bardziej przekonywać do tego projektu. Ciekawe jak wam wyjdzie z innymi miastami, zwłaszcza z Inferno na śniegu. No i pozostaje kwestia terenów "specjalnych": przeklętej ziemi, magicznej ziemi, łąki koniczyny, diabelskiej mgły itp. Czy nie jest kuszące zrobić grafiki też dla miast na tych gruntach. Jak pięknie by musiał wyglądać Castle na wielkiej pierzynie chmur. :D

Hayven PW
25 czerwca 2014, 20:33
IMO Inferno na śniegu mógłby być otoczony częściowo stopionym śniegiem.

Kammer PW
25 czerwca 2014, 22:11
program Mowilem;

type
Osoba = record
Ban: boolean;
end;

var
Kammer: Osoba;

begin
While Kammer.Ban=False do writeln('Mówiłem, że zmiana wyglądów miast w zależności od podłoża to świetny pomysł?!');
end.


//Sowerowi gratuluję talentu graficznego. Doskonale potrafi wykonać to, co jest przedmiotem Jego pracy;
//Inferno na bagnach śniegu powinno mieć, moim zdaniem, nieco przytłumioną intensywność lawy i śnieżną czapę na szczycie.

Kantor PW
25 czerwca 2014, 22:32
Wybaczcie za offtop, ale Kammer, dasz radę napisać to w c++? hehe

Nerevar PW
25 czerwca 2014, 22:40
Śnieżny zamek to po prostu cudeńko.

Cytat:
Inferno na bagnach powinno mieć, moim zdaniem, nieco przytłumioną intensywność lawy i śnieżną czapę na szczycie.
A skąd tam ten śnieg?

Kammer PW
25 czerwca 2014, 22:45
@Kantor: nope, nie uczyłem się go jeszcze.

@Nerevar: Fixed. Dzięki. Tak to jest, jak jedno się myśli i co innego pisze. :P
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 14 - 15 - 16
temat: [VCMI/projekt/różne] Wyglądy miast na mapie przygody

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel