Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Bastion Town
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 ... 32 - 33 - 34

Górski PW
8 grudnia 2014, 20:17
Nareszcie bastion wyszedł, jedne z moich heroeswych marzeń się spełniły ;). A tak na serio, bardzo cieszę się że miasto wyszło, lecz parę rzeczy do poprawy.

krasnolud99 PW
8 grudnia 2014, 21:12
Cytat:
Tego nie zauważyłem, a to czemu?
Mam jeszcze grove zainstalowany i jednostki w zamku są na terenie pawilonu i ich ikony w armii bohatera wyglądają jak te z pawilonu

mitlandy PW
8 grudnia 2014, 22:02
Patrzałem na to wszystko i stwierdzam iż: Nie ma to dobrej jakości ale się nie dziwie z powodu że masz pewnie grafiki z filmów z screenów tak sądzę. Może zrobić by modele tego miasta? Odświeżyło by to jakość i miasto. Wodę bym zostawił w spokoju wygląda dość przyzwoicie. Mam tylko jedno pytanie dlaczego te skarabeusze są w środku czarne?

Warmonger PW
8 grudnia 2014, 22:12
Jakieś modele na pewno będą potrzebne - Skarabeusze, Sfinksy i obiekty na mapie przygody na pewno ucieszyłyby się z pomocy naszych utalentowanych grafików ;)

edeksumo PW
8 grudnia 2014, 22:26
Na modele wykonane przez kogoś nie mam co liczyć, jedynie jak ktoś ma czas może dać mi parę wskazówek dotyczących modelowania w blenderze, materiałów, renderowania i perspektywy.

Gravius PW
9 grudnia 2014, 00:01
Najbardziej boli mnie "wierza Twórców". ^^

EDIT: Ulepszone siedlisko Kapłanek strasznie daje po oczach - lepsze byłoby światło wydobywające się z jego głębi, niż ten neon całościowo świecący w jednym rytmie. Poza tym straszna pikseloza :P
W kwestiach technicznych gra crashuje, gdy ulepszony falcon rzuca jeden ze swoich spelli (nie powiem który, bo w chwili rzucania wywala z gry).

A tak w ogóle to świetna robota - poza wspomnianym skarabeuszem i faktem, że w widoku sfinks zajmuje 3 pola jednostki są świetnie wykonane. Gratuluję cierpliwości i samozaparcia przy dłubaniu w tym zamku. :)

Warmonger PW
9 grudnia 2014, 07:28
Cytat:
gra crashuje, gdy ulepszony falcon rzuca jeden ze swoich spelli (nie powiem który, bo w chwili rzucania wywala z gry)
To pewnie ten błąd, już naprawiony.

krasnolud99 PW
9 grudnia 2014, 15:02
Według mnie grafikę miasta oprócz siedliska 4 poziomu jest lepsza niż w grove. W grove faun ma zbytnie poruszanie tułowiem w lewo a druid buguje się gdy zmienia się w ptaka. W tym mieście niczego takiego nie zauważyłem, więc uważam grafiką to miasto lepsze od miasta grove. Co do siły stworów to wojownik anubisa nie doruwnuje punktami życia żadnej innej jednostce z h3 a 3 4 pierwsze poziomy są tak słabe że nie da się tego opisać ale ja spróbuje. Skarabeusz ma podobny lub taki sam damage jak chłop, opiekun niewiele lepiej. nomad, że nie wspomne, że ta nazwa pokrywa się z nazwą z orginalnej gry, ma atak 4-6/7 co nie robi z niego najsilniejszej jednostki w grze. kapłanek sekhmet potrzebuje 44 żeby zabić 10 troglodytów, złych oczu do tego potrzebowałbym około 15. Falconi mają mało życia ale to jeszcze da się znieść. Do sfinksa nie mam żadnych uwag, mimo tego że wolno chodzi i to tyle jak narazie.

AmiDaDeer PW
9 grudnia 2014, 17:27
krasnolud99:
Według mnie grafikę miasta oprócz siedliska 4 poziomu jest lepsza niż w grove. W grove faun ma zbytnie poruszanie tułowiem w lewo a druid buguje się gdy zmienia się w ptaka. W tym mieście niczego takiego nie zauważyłem, więc uważam grafiką to miasto lepsze od miasta grove.
Porównywanie czegokolwiek z Grove nie jest komplementem. ;P

krasnolud99 PW
9 grudnia 2014, 18:15
Hobbit:
Porównywanie czegokolwiek z Grove nie jest komplementem. ;P
Dla mnie jest ponieważ w tym mieście nie ma wielu błędów tak samo jak w tym, po za tym to miasto tak jak grove jest grywalne. Z cove nie ma co porównywać bo zbyt dużo błędów by się wychwyciło i pawilon(bastion) straciłby na wartości. Jeżeli wyjdzie inne grywalne miastoz kilkoma błędami to będzie można z nim porównywać pawilon(bastion)

Warmonger PW
9 grudnia 2014, 18:17
Miasto ma być bez błędów i z porządną grafiką. Nikt nie na ochoty wybierać między brakiem ręki a brakiem nogi.

krasnolud99 PW
9 grudnia 2014, 18:23
Warmonger:
Nikt nie na ochoty wybierać między brakiem ręki a brakiem nogi.
Ja bym wybrał brak nogi bym mógł chociaż grać w heroesa nowymi miastami nieważne że mają błędy jeśli ktoś się nimi zajmie to mogą być lepsze od orginalnych miast z h3 chociaż i tak w to nie wierze

AmiDaDeer PW
9 grudnia 2014, 18:29
Na litość, miasto ma być dobre i grywalne, a nie lepsze od innych miast które zostały wydane...

mitlandy PW
9 grudnia 2014, 19:30
Mogę zabrać się za niektóre modele jeśli czas mi na to pozwoli. Gorzej by było z tekstura dla budynków. :P

krasnolud99 PW
11 grudnia 2014, 20:57
Czemu nie ma tak jak było w pierwszym poście skorpionów w tym mieście? myśle że były by one lepsze od skarabeuszy ale to tylko moja opinia

edeksumo PW
11 grudnia 2014, 21:02
@mitlandy, czego modele mógł byś stworzyć, przyjmę każdą formę pomocy xD

mitlandy PW
11 grudnia 2014, 22:46
Modele, raczej każde zależy jak to widzę. Najgorzej tylko z teksturami, jutro powinienem się czymś zająć.

mitlandy PW
13 grudnia 2014, 20:20
Sorry że post pod postem ale poprawiłem mniej więcej background.:

Ps: Może widzicie różnice :P

edeksumo PW
15 grudnia 2014, 16:23
Tło już zmieniłem ^^ mitlandy zapraszany na PW.

Fandor PW
15 grudnia 2014, 19:33
Nie chcę być w stosunku do nikogo niemiły, ale wszystkie projekty gdzie liderem był ktoś kto co najwyżej znał json zakończyły się niepowodzeniem (Vori i seria miast których nie pamiętam). Jak dla mnie zakończone jest już Forge gdzie liderem był grafik i robił na początku przynajmniej najwięcej potem praca pewnie bardziej równomiernie się rozłożyła. W Oazie mamy wciąż chyba tylko jedną osobę, która robi modele i to miasto ma największy potencjał do powstania więc według mnie, zwłaszcza że to miasto nie jest pomysłem własnym najważniejszą osobą w projekcie będzie ta która zrobi jakieś modele 3D i co najwyżej te inne powinny jej pomagać jak się zgodzi. Argument pierwszeństwa, nie powinien wejść w grę bo się znajdzie i 20 liderów którzy byli wcześniej.
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 ... 32 - 33 - 34
temat: [VCMI/projekt] Bastion Town

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel