Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Bastion Town
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 14 - 15 - 16 ... 32 - 33 - 34

Kammer PW
9 lutego 2015, 00:07
Nie wiem czemu, ale jego pysk kojarzy mi się jakimś cudem z wesołym hipopotamem. Może wydłuż zęby?

mr_R PW
9 lutego 2015, 00:29
Dla mnie to on przypomina wilka z grzywą, a jeżeli jakieś efekty mają być widoczne to bym jak najszybciej zmienił kolor głowy i ogona, by przypominał choć trochę krokodyla. Teraz takiego wrażenia WoGóle nie mam.

AmiDaDeer PW
9 lutego 2015, 00:32
Jeśli czegoś nie widać na renderze, a wygląda to źle, to znaczy, że trzeba to zmienić. :P

edeksumo PW
13 lutego 2015, 19:37

Pytanie tylko i wyłącznie o propocje, co poprawić?

@down proporcje -_-

Kammer PW
13 lutego 2015, 19:38
Kopyta tylne przesunąć do tyłu. To, co mamy teraz, wygląda mało... dostojnie.

Degraf PW
13 lutego 2015, 20:13
Dostojnie wyglądać nie muszą - to nie ma być dywizja reprezentacyjna wojska arabskiego, ale siła uderzeniowa.

Osobiście to bym się tylko przyczepił, że nie ma żadnego uzbrojenia. Może takie?

W skillach nadałbym im nienawiść do jednostek konnych (konie boją się wielbłądów, więc premia do obrażeń przeciwko czempionom, jednorożcom i innym by pasowało).

AmiDaDeer PW
13 lutego 2015, 20:23
Wciąż nie używasz antyaliasingu.

ewerlordxp PW
13 lutego 2015, 20:23
Jedna ręka na lejcach, a w drugiej jakaś broń. Chyba że będzie atakować ugryzieniem/opluciem przez wielbłąda. Albo szansa na oplucie przez plwociny wielbłąda, co wywoła ślepote.

edeksumo PW
13 lutego 2015, 20:25
@hobbit
ha ha tym razem masz racje xD

Reszta, o co prosiłem? O opinię na temat proporcji, model jest w fazie pre pre alfa i nim zrobię uzbrojenie muszę mieć jakieś właściwe proporcję.

voncur PW
13 lutego 2015, 20:55
Chodziło o to, że wygląda jakby srał.
Dlatemu przesuń te nogi w tył...

Warmonger PW
13 lutego 2015, 20:59
Voncur mnie wyręczył.

No może nie aż tak źle, ale wygląda, jakby jeździec ciągnął go za lejce i próbował zatrzymać.

edeksumo PW
13 lutego 2015, 21:20
Okej dziękuję, poprawiłem, ale co z proporacjami? xD

AmiDaDeer PW
13 lutego 2015, 21:44
Chyba do proporcji nikt nie ma na razie żadnych zastrzeżeń. ;P

Kammer PW
13 lutego 2015, 21:56
voncur przekazał to, co miałem na myśl. Moja dyplomacja nie zadziałała. :P

Azon PW
14 lutego 2015, 14:53
Tak bardzo chcesz krytyki w kwestii proporcji, że chciałem się na siłę do czegoś przyczepić i pomierzyłem wszystko linijką. Niestety (lub stety) wszystko jest w porządku. Jedynie peleryna jakaś za długa, ładnie musi zamiatać piasek kiedy jeździec idzie pieszo...

AmiDaDeer PW
14 lutego 2015, 15:07
...a teraz służy za papier toaletowy. >.>

witchking PW
15 lutego 2015, 11:03

Model zapowiada się bardzo obiecująco. Zastanawiam się czy nie trzeba odrobinę powiększyć głowy człowieczka, a może go całego. Homm ma taką specyfikę, że głowy jednostek są trochę przeskalowane w stosunku to rzeczywistości.

Małe zestawienie:

Kuririn PW
15 lutego 2015, 11:14
Oczywiście że trzeba przeskalować, jednostka będzie większa od smoków, Behemota, nie duże zróżnicowanie nie powinno popsoć efektu.

Matheo PW
15 lutego 2015, 14:27
Tak, jednostka jest za wysoka. Widać to na zestawieniu Witchkinga. Na tym wycinku widać już połowę nóg wierzchowca a u Edeksumo w tym samym momencie nawet się one nie zaczynają.

ewerlordxp PW
15 lutego 2015, 15:04
A jakby przerobić wielbłąda z dromadera w baktriana i posadzić jeźdźca między garbami?
strona: 1 - 2 - 3 ... 14 - 15 - 16 ... 32 - 33 - 34
temat: [VCMI/projekt] Bastion Town

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel