Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Bastion Town
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15 ... 32 - 33 - 34

edeksumo PW
7 lutego 2015, 17:11
Ammit.

Sugestie?

Mad Hatter PW
7 lutego 2015, 17:20
Na mój gust łapy ma za małe i grzywę trzeba na głowie naciągnąć mu aż do uszów a na grzbiecie grzywa kończy się niemalże w prostej pionowej linii, albo mnie się tak wydaje.

Kuririn PW
7 lutego 2015, 17:38
Nie proporcjonalny, nie wszystko ale większość, no i tekstury.

PS. to twój własny model, od podstaw?

witchking PW
7 lutego 2015, 18:02
Nogi z tyłu dał bym hipopotama, tak jak to jest u amittów z wierzeń. Grzywę trzeba będzie trochę poprawić. Dodał bym też trochę kolców na grzbiecie i na ogonie, ale całość zapowiada się bardzo obiecująco:)

Warmonger PW
7 lutego 2015, 18:12
Ten Ammit wygląda jak jamnik, a nie jak bestia. Myślę, że krokodyli pysk i łuski mogłyby poprawić rezultat.



witchking PW
7 lutego 2015, 18:20
Wcześniej proponowałem na PW coś takiego:


I tego bym się trzymał szczególnie, że widzę już pełne podobieństwo. Oczywiście wymaga jeszcze dopracowania.

edeksumo PW
7 lutego 2015, 23:50
Parę poprawek:

Hmm mam dziwne uczucie że Warmonger ma coś do mnie, chociaż patrząc na posty w innych miejscach to raczej napięcie przed miesiączkowe...

Matheo PW
8 lutego 2015, 00:50
Po prostu jest szczery.

Twoja jednostka jest za niska w kłębie. Jest płaska w poziomie. Według mnie powinieneś podnieść nieco barki razem z głową. Pysk powinien być krótszy, teraz jest zdecydowanie za długi. Poza tym jest bardzo dobrze. Gratuluje.

Znalazłem fajną grafikę
http://4.bp.blogspot.com/_JQw-v-YhYg8/TT9VraQgL7I/AAAAAAAAAJk/ApSjWpjrhss/s1600/AmmitPassA_002.jpg

voncur PW
8 lutego 2015, 01:36
Fajny tygrys Ci wyszedł edeksumo.
Tylko czy tygrysy nie żyją na sawannie i nie mają mniejszych pyszczków?

Lord Hawk PW
8 lutego 2015, 01:50
Ammit znacznie lepiej niż wcześniej, jednak nadal czegoś brakuje, najbardziej mi nie pasują przednie łapy, przydało by się je zrobić nieco masywniejsze i bardziej kocie [lwie], bo teraz wyglądają jak ludzkie, chociaż może zrobienie nieco masywniejszego tułowia załatwiło by sprawe np jak tu

Dodatkowo ogon jeśli ma być krokodyli jak teraz, powinień być zagięty w nieco dalszym miejscu, tak w połowie długości i nieco wyżej, bo teraz żle wygląda.

Przy okazji nie wiem czy wersja ulepszona jest już ustalona czy nie, ale mógłby mieć takie barwy jak tu

Daractive PW
8 lutego 2015, 01:52
Bruh. Przeczytałeś choćby jeden z powyższych postów? To jest Ammit, czyli egipski krokodylolew (lub przynajmniej coś w tym guście).

Saki PW
8 lutego 2015, 02:02
Podzielam wrazenie, ze Twoj Ammit ma kiepsko wymierzone proporcje - tulow zdaje mi sie byc zbyt krotki w stosunku do pyska, ktory jest znowu nieco przesadzony. Grzywa tez wyglada... no, tak malo lwio. Bardziej jak kiwi.

Dark Dragon PW
8 lutego 2015, 09:04
Faktem jest, że to bestii nie przypomina. Bardziej jakiegoś pieska. Proporcje leżą, ogon wygląda jak parówka.

Ciało należy wydłużyć. Przy ogonie zdecydować się czy będzie on krokodyli czy lwi.

Dla porównania bardzo stara wersja z WoGa.


Mad Hatter PW
8 lutego 2015, 09:46
Ta bestia-krokodyl zaprezentowane przez Warmongera jest świetna, może tą koncepcję zastosować jako ulepszenie?

Wracając do modelu edeksumo:
Jak inni mówili zrób przednią część ciała bardziej masywniejszą i może dasz tył jak u hipopotama?

Kuririn PW
8 lutego 2015, 09:58
Ja myślę, aby uwydatnić to co krokodyla, niech będzie krokodyla, a to co lwa, niech będzie lwa. Przednie łapy, zrób mu masywne(zerkaj na hirolsowa chimerke), krokodyla zaś, tylne kończyny tutaj, jednostki z cytadeli np bazyliszek, Ogon również dałbym krokodylowy, taki mix :D i wzorowałbym się na jednostce z WoGa

edeksumo PW
8 lutego 2015, 10:41
Wszystkie koncepcje jakie dajecie pasuja bardziej na 6 poziom, a nie na slaba jednostkę 5 poziomu. Postaram sie go bardziej dokoksowac, hipopotamowi mówię nie, a tym bardziej temu czemuś co pokazal tworca vcmi.

Warmonger PW
8 lutego 2015, 11:16
O, tego arta szukałem:



Dość podobny pod względem kształtu, ale jednak z krokodylim pyskiem.

edeksumo PW
8 lutego 2015, 23:58
Poprawiłem nieco głowę, zęby, i dodałem wypustki na grzbiecie i ogonie. Może jeszcze zmienię teksturę głowy.

AmiDaDeer PW
9 lutego 2015, 00:00
Za długie końcówki łap i nieco zbyt długi pysk.

edeksumo PW
9 lutego 2015, 00:02
Jeszcze za długi? Te końcówki łap to pazury ale słabo wyglądają na renderze.
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15 ... 32 - 33 - 34
temat: [VCMI/projekt] Bastion Town

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel