Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Odtwarzanie miasta Przepaść
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 22 - 23 - 24

witchking PW
3 listopada 2013, 15:47
Wole murlocka. Ma nogi i bardziej będzie pasował na polu bitwy.

Fandor PW
3 listopada 2013, 16:29
Może zrób alternatywy będzie ciekawiej ;D

Gravius PW
3 listopada 2013, 20:29
błagam! Pisze się "wziąć" o.O

HobbitHobbitDzięki za zwrócenie uwagi, nie zauważyłem błędu. :P


Abstrahując od ortografii, czy jest brana pod uwagę specjalna możliwość umieszczenia tego miasta na wodzie, czy też będzie to (pod)wodne miasto, które znaleźć się na takim obszarze nie będzie mogło?

AmiDaDeer PW
3 listopada 2013, 20:31
W oryginalnym zamyśle Axolotla to miało być miasto podmieniające Dungeon, co za tym idzie - umieszczone w podziemiach, ale niekoniecznie w wodzie.

The Doom PW
3 listopada 2013, 20:41
Gravius:
błagam! Pisze się "wziąć" o.O
Wierzę, że na każdej stronie można wyłapać chociaż jeden bardziej lub mniej rażący 'kwiatek' >:D Ilość popełnianych błędów zależy już raczej tylko od poziomu osoby, która to pisze... No... I w końcu 'Twój szacunek do języka to Twój szacunek do rozmówców' ;) ...

mitlandy:
Jak już tak o jednostkach nie wiem właśnie kogo wziąść na pierwszy poziom.


Dobrze jest się trochę wysilić przy pisaniu tych postów, to w końcu poważna Grota, a nie jakieś malutkie forum trzeciej kategorii ;P

Gravius:
czy jest brana pod uwagę specjalna możliwość umieszczenia tego miasta na wodzie, czy też będzie to (pod)wodne miasto, które znaleźć się na takim obszarze nie będzie mogło?
Byłoby to pewnie dość trudne, poza tym trzeba by też było przemyśleć, czy wszystkim bohaterom tegoż miasta dalibyśmy możliwość 'chodzenia po wodzie', czy po prostu od razu poruszaliby się oni łódkami - i jedno, i drugie jest moim zdaniem stosunkowo problematyczne, choć, nie powiem, daje nam to wiele nowych taktycznych i strategicznych dylematów, a to już plus. Wszystko zależy od autora, choć mi osobiście nie przeszkadzałoby normalne umieszczenie miasta, ot takie, na suchym lądzie ;) ...

Kastore PW
3 listopada 2013, 20:53
The Doom:
Dobrze jest się trochę wysilić przy pisaniu tych postów, to w końcu poważna Grota, a nie jakieś malutkie forum trzeciej kategorii
Zwłaszcza, że podczas pisania błędy są podkreślane... :|

Bluearga PW
4 listopada 2013, 14:22
Te Tentacles Bird(Ta nazwa xD) fajnie wyglądają, ale jak dla mnie wyglądają ZA FAJNIE jak na jednostkę tak niskiego poziomu. Dlatego bardziej jestem za murlockiem, one są takie słooodkie xD

Pointer PW
4 listopada 2013, 15:00
Zgadzam się z Blueargą, Tentacles Birds są za fajne na 1. poziom, ale z kolei murlock wydaje mi się troszkę za bardzo odbiegać klimatem od pozostałych jednostek z miasta... Ciężki wybór, ale mimo ich "zafajności" jestem chyba za Mackowymi Ptakami... Ale nad polską nazwą trzeba będzie pomyśleć :P

witchking PW
5 listopada 2013, 17:34
Moim zdaniem najsłabszym elementem tego projektu są jednostki (oczywiście to bardzo subiektywna opinia). Znalazłem kilka ciekawych grafik które może w odległej przyszłości wejdą do line upu:

http://i.neoseeker.com/ca/heroes_of_ruin_conceptart_3ZqBM.jpg
http://i.neoseeker.com/ca/heroes_of_ruin_conceptart_d5sUD.jpg
http://i.neoseeker.com/ca/heroes_of_ruin_conceptart_KdQTa.jpg
http://images.ados.fr/1/medias/photo/hd/4505309450/2714881c95/img_title-big.jpg

A z takich co mają defy:
http://tbs.heroes-centrum.com/obr/h3wog/storm/art3.jpg
Kuririn by Vladud2000
Może syreny?

mitlandy PW
8 listopada 2013, 17:12
Od kilkunastu dni nie mogę rozwiązać jednego problemu kiedy idę na walkę z tym samym zamkiem pokazuje mi się taki error. Pomóżcie plis.

Warmonger PW
8 listopada 2013, 17:14
Jak trwoga, to do loga.

BTW, dobrze widzieć postęp :)

mitlandy PW
8 listopada 2013, 17:30
Robota nadal w planach ale jak tego nie rozwiążę to daleko nie zajadę.:)

Mad Hatter PW
8 listopada 2013, 19:51
Jestem chwilowo zajęty ale jak skończę swoje sprawy to mogę ci pomóc bo miasto mi się naprawdę podoba.

TopFunny525 PW
8 listopada 2013, 23:49
Widzę, że prace poszły naprzód, to dobrze. Jakbyś potrzebował jakiejś pomocy to możesz napisać do mnie na private. Służę uprzejmie :). Pozdrawiam i oby tak dalej, gdyż coraz bardziej mi się podoba.

mitlandy PW
10 listopada 2013, 18:11
Dalsze losy pracy:) Żeby nie trzymać was w niepewności.

Ps.Dodałem siedliska jakby ktoś nie zauważył.

Ratonhnhaké:ton PW
10 listopada 2013, 20:07
Widać ładne postępy, kiedy opublikujesz swoje prace? Mógłbyś wstawić jakieś opisy jednostek itp.?

mitlandy PW
10 listopada 2013, 23:47
Nie wiem kiedy opublikuje nowe miasto do VCMI Głębie.Nie obiecuje ale może za 2 lub 3 tygodnie uda mi się to zrobić. Dużo prac mi jeszcze zostało najwyżej dam wam kilka screnów.Na razie jeden:P


Warmonger PW
11 listopada 2013, 14:49
Axolotl na forum HC napisał, że chętnie udostępni wszystkie grafiki, ale nie chce, aby wpały one w ręce Macrona.

Fandor PW
11 listopada 2013, 15:11
Tak właściwie o co chodzi z tym Macronem, bo któryś raz słyszę coś w stylu: moda może przejąć każdy prócz niego" xD.

AmiDaDeer PW
11 listopada 2013, 17:18
Bo Macron lubi tworzyć mody na zasadzie: jeden ekran miasta, 20 jednostek, pięciu bohaterów i z tego zrób 50 miast.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 22 - 23 - 24
temat: [VCMI/projekt] Odtwarzanie miasta Przepaść

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel