Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Fortress a dokładnie Wyverny
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

G0mbka PW
23 sierpnia 2013, 15:44
Witam

Próbuje zmienić HP Wyverny w WOGU ale jest to niemożliwe z jakiegoś powodu. Próbowałem skryptami i zmieniając plik ZCTRAIT (czy coś takiego) ale jej HP musi być zaimplementowane gdzieś głębiej. Prosiłbym o pomoc ponieważ wydaje mi się że Wyverna nawet z bohaterem z specjalnością Wyvern wydaje mi się żałosna, to latanie nic nie daje u niej (miałem wyverny na 10 lvlu i bohatera na 36 i te Wyverny no poprostu nic nie robiły w porównaniu do innych jednostek z 6 tieru). Prosiłbym o pomoc kogoś w zmianie tego ustrojstwa. Z góry dzięki

Pozdrawiam Kwas Team i innych

AmiDaDeer PW
23 sierpnia 2013, 17:21
Cytat:
Próbuje zmienić HP Wyverny w WOGU ale jest to niemożliwe z jakiegoś powodu.
U mnie działa. Możesz wyjaśnić dokładniej co gdzie zmieniasz? Np. przepisać tutaj skrypt, albo wysłać pliki tekstowe na jakiś serwer?

G0mbka PW
23 sierpnia 2013, 17:29
wypakowałem plik z statystykami jednostek (dotyczący wogowych jednostek), zmieniłem okienko odpowiedzialne za HP Wyverny i Monarch Wyverny, z 75 na 90 zwykłej i z 90 bodajże na 115 Monarch. Plik owy dałem do folderu Data, wchodzę do gry, patrzę na HP a tam dalej to samo jak było. Zwykła 75hp a Monarch 90 - masakra - mam wyłączone rebalanced creatures, próbowałem też z włączonym i nic.

G0mbka PW
23 sierpnia 2013, 17:34
jeszcze mam dwie ciekawe sprawy. Zmodyfikuje cokolwiek innego i działa (wyłącznie chodzi mi o statystyki jednostek).
Druga sprawa - mam zainstalowaną ERE z Wogiem (Era II + WoG 3.58f [converted to mod]) i zacina mi się gra OMG. Kursor chodzi jakbym miał kalkulator a nie komputer a walki są żałosne. W tym przypadku też prosiłbym o jakieś rady. Heroes III Gold na modyfikacji wymienionej wyżej

Warmonger PW
23 sierpnia 2013, 17:37
Cytat:
Plik owy dałem do folderu Data
A zapakowałeś go z powrotem do archiwum .lod? Nowy plik musi podmieniać stary, żeby w ogóle miało to szansę zadziałać.

G0mbka PW
23 sierpnia 2013, 17:41
nom robiłem chyba wszystko co możliwe, co ciekaw, po wyłączeniu Rebalanced creatures wyverna dostaje boosta w dmg :P. Przy wyłączonym ma dmg od 25 - 70.
temat: [H3/różne] Fortress a dokładnie Wyverny

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel