Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [H3] Zaginiona modyfikacja
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)

Sameth PW
26 lipca 2013, 23:50
Jestem przekonany, że w Skarbcu była kiedyś modyfikacja do Heroes III, pozwalająca na zmienianie poziomu trudności w kampaniach z Odrodzenia Erathii i (chyba) Ostrza Armagedonu, ale nie mogę jej znaleźć. Wymyśliłem to? Czy ktoś o tym słyszał i dysponuje?

Acid Dragon PW
27 lipca 2013, 00:26
Jeśli była, to na pewno nie ja ją tam wrzucałem ;).
Nie przypominam sobie, prawdę mówiąc, aczkolwiek to jest jedyne, co mi przychodzi do głowy:
http://www.vault.acidcave.net/file.php?id=52

Alamar PW
27 lipca 2013, 07:27
Cytat:
Jestem przekonany, że w Skarbcu była kiedyś modyfikacja do Heroes III, pozwalająca na zmienianie poziomu trudności w kampaniach z Odrodzenia Erathii i (chyba) Ostrza Armagedonu
O ile pamiętam to chyba sam SoD na to pozwalał.

Irhak PW
27 lipca 2013, 11:56
Cytat:
O ile pamiętam to chyba sam SoD na to pozwalał.
Nie sądzę. Jak pamietam, w SoD nadal trzeba było się trzymać określonych poziomów trudności na poszczególnych mapach kampanii. Chyba tylko przerzucenie ich na wersję kampanii SoD i wsadzenie z powrotem w lod daje właściwe efekty.

Sameth PW
28 lipca 2013, 18:09
@Acid, o to chodziło, tam poza poprawionym przenoszeniem bohaterów jest jeszcze możliwość przestawiania poziomu trudności, warto o tym wspomnieć w opisie :)
temat: [H3] Zaginiona modyfikacja

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel