Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: Heroes 4 problem/pytanie
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)

Mirek PW
18 lipca 2013, 19:52
Witam

Mam problem z działaniem H4. Gdy mam windowsa viste nie mogę zapisywać gry (na Xp mogłem)

Jak można temu zaradzić ?

Mam pytanie, czy są jakieś mapki specjalnie do gry samymi bohaterami ?

Kalt PW
31 lipca 2013, 14:32
Może patch pomoże.

Nerevar PW
31 lipca 2013, 15:12
Dziwny problem. Instalowałeś może grę w Program Files? Jeśli masz włączony UAC wywołuje to rozmaite - nieraz całkiem interesujące - problemy.

Kalt PW
31 lipca 2013, 16:26
Co do drugiego pytania, nie sądze... Ale są kampanie.

Kastore PW
31 lipca 2013, 16:47
Mirek:
Mam pytanie, czy są jakieś mapki specjalnie do gry samymi bohaterami?
Ostatnia kampania w GS. Jeżeli nie chce Ci się przechodzić możesz też spróbować poszukać w www.maps4heroes.com. Osobiście polecam mapę "The Eye of Osiris". :P

Galbraith PW
1 sierpnia 2013, 00:37
Często wiąże się to z uprawnieniami, jakie system Windows Vista nadaje poszczególnym programom. Np. nie pozwala na zapis na dysku. Miałem podobne doświadczenia u znajomej, która miała Vistę i próbowała zapisać stan gry w innych grach.
Pomogło odpalenie gry w trybie administratora.
Podobnie niektóre gry mogą wymagać odpalenia w takim trybie również na Windows 7. Czasem może chodzić o dostęp do sieci, czasem o coś innego.

Górski Krasnolud PW
18 kwietnia, 19:35
Witam, mam pytanie. Kiedyś w Heroes IV wpisałem sobie kod na pełną mapę (na potrzeby "mieszanin" oddziałów, które robiłem i prezentowałem na Kwasowej Grocie) ale teraz coś zauważyłem... ten kod działa cały czas. Odinstalowałem i nadal to samo. Wie ktoś jak anulować/cofnąć kody do Heroes IV?

Kastore PW
18 kwietnia, 19:37
Wpisz go jeszcze raz.

Górski Krasnolud PW
18 kwietnia, 19:42
Właśnie na to wpadłem i to zrobiłem. xD Zadziałało. xD
temat: Heroes 4 problem/pytanie