Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37

Failanis PW
28 lipca 2015, 14:41
Dzięki :)

gadzik PW
5 sierpnia 2015, 11:44
Witam, mam pytanie odnośnie h3wog 3.5.

HubertusHubertusWitamy, ale proszę swoje pytanie zadać we właściwym miejscu na forum w komnatach o WoG.

Arcanus PW
12 stycznia 2016, 18:16
Witam, ja też jestem tu nowy w herosów gram od dwóch i pół roku, więc stosunkowo niedługo moja ulubiona część to oczywiście trójka choć grałem we wszystkie części od 1-5.Pozdrawiam wszystkich grotowiczów i mam nadzieje że zostanę w grocie na dłużej.

Tarnoob PW
12 stycznia 2016, 20:23
Witaj. Przypomina się nekromanta Devlin Arcanus z Might and Magic VIII. :-)

Arcanus PW
12 stycznia 2016, 20:25
Miło mi cię poznać Tarnoob.

Viking PW
13 stycznia 2016, 00:03
Witaj w Grocie! Wpadaj na nasz czat, to szybko staniesz się członkiem grotowej rodziny.

Nitj'sefni PW
28 maja 2016, 16:33
Witam! Grotę odwiedzam już od dłuższego czasu, ale dopiero teraz postanowiłem założyć konto. Jestem dość dobrze obeznany w grach Heroes of might & magic. Co prawda nigdy nie grałem w legendarną "trójkę", ale grałem we wszystkie następne części. W serii interesuje mnie głównie fabuła- liczby mnie nie kręcą. Mam nadzieję, że napiszę jeszcze niejeden post.
PS Kwasowa Grota jest moim zdaniem najlepszą polską stroną o might & magic (a poznałem już chyba wszystkie).

Drwal PW
28 maja 2016, 17:42
Jeżeli bardziej cenisz fabułę, to pewnie bez problemu się zaadoptujesz. Ja akurat jestem twoim przeciwieństwem - świata nie widzę poza H3, wszystkie inne część mam gdzieś, fabuły nie znam - więc miałem trochę trudniej.

Witaj na pokładzie. :)

Nitj'sefni PW
28 maja 2016, 17:52
Dziękuję za powitanie!

Tarnoob PW
28 maja 2016, 20:37
Witaj. Ktoś, kto się zna na H4, bardzo się przyda – dział o H4 to „brakujące ogniwo” Groty, tak jak roz­bu­do­wy­wa­nie działu H7.

Tym lepiej, że interesujesz się fabułą – bo Sagi Mrocznego Mesjasza (H5/DM), Sagi Pustki (H6/MMX) i Sagi Axe­oth (H4/MM9) ciągle brakuje.

Nitj'sefni PW
28 maja 2016, 20:46
W Mrocznego Mesjasza niestety nigdy nie grałem, ale jeśli chodzi o H4 to mogę pomóc.

Felag PW
10 sierpnia 2016, 00:00
Witam!
Jestem tu nowy. W HoMM gram w zasadzie od dzieciństwa, można powiedzieć, że się na nich "wychowałem". Grałem w wszystkie części, najbardziej cenię sobie 3-cią część sagi, aczkolwiek uważam wszystkie inne także za wartościowe (jedynie 7-część jakoś mnie zawiodła).
O Kwasowej Grocie wiem od dawna, jednak dopiero teraz postanowiłem przyłączyć się do waszej społeczności. Mam nadzieje, że okażę się godnym jej członkiem.

Felag

Kastore PW
10 sierpnia 2016, 00:08
Proszę się rozgościć i czuć się jak u siebie w domu. Może usiądziesz? Nie! Tylko nie tam!... Uff... Mało brakowało, a wpadłbyś do kadzi z kwasem.

Nemomon PW
10 sierpnia 2016, 10:27
Witaj Felagu!

O ile nie będziesz przyznawać się do heretyckich treści, np. że lubisz krasnoludy albo, że Rabi jest uprzejmy, to jestem pewien, iż będziesz czuć się jak u siebie!

Fandor PW
10 sierpnia 2016, 11:13
Do heretyckich treści dodam uznawanie Kashanu za dobre uniwersum.
Witamy. :)

Felag PW
10 sierpnia 2016, 11:16
Dzięki.
Obiecuję, że nie będę powtarzał heretyckich haseł.

Tarnoob PW
10 sierpnia 2016, 16:59
Nie próbuj:
– pisać z błędami, bez zapoznania się z regułami ze strony PWN.
– pytać, co to NWC i kto to JVC

– chwalić krasnali (zwł. hetmana jOjO z JB)
– uważać Ashan za lepsze od świata NWC
– do reszty potępiać Ashan i Ubi, w tym prac współtworzonych przez Marzihna (Julien Pirou)
– myśleć, że 3DO jest super i że to ono robiło legendarne gry (które robiło NWC)

– uważać Tawerny.biz za lepszą stronę od AC i JB
– przechwalać się sukcesami w multiplayerze i lekceważyć single-player
– lekceważyć grafiki i fabuły
– lekceważyć WoG-a, choćby jako etap przejściowy w historii modowania

Jak będziesz na to uważał, to będziesz utopiony w kwasie trochę później i za co innego.

Hellburn PW
10 sierpnia 2016, 17:02
I nie słuchaj Tarnooba ;p.

Laxx PW
10 sierpnia 2016, 17:33
Dokładnie. Bo uszy puchną :x

Kammer PW
10 sierpnia 2016, 17:35
Najlepiej to słuchaj się wyłącznie Strażników. Czyli, na przykład, mnie. :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel