Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 29 - 30 - 31 ... 35 - 36 - 37

FIRERODAN PW
27 stycznia 2014, 21:39
Witam szlachetnych forumowiczów.

Przygodę z Heroesami zacząłem ponad dekadę temu. Przez ten czas miałem wiele przerw w grze, raz dłuższych, raz krótszych, ale dopiero 2 miesiące temu gra wciągnęła mnie do tego stopnia, że sama rozgrywka mnie nie zadowalała. Zacząłem od szperania po necie w celu zdobycia informacji na temat tworzenia modów. Wszystkiego w internecie niestety nie znalazłem, więc zawitałem do Kwasowej groty z nadzieją, że znajdę tu pomoc, a może nawet sam będę miał okazję pomóc innym.

Kammer PW
27 stycznia 2014, 22:03
Pozwolę sobie na powitanie Ciebie w naszym szlachetnym, khem, towarzystwie. O modyfikacjach znajdziesz tu dużo. I jeszcze trochę. No dobrze, wielkie pokłady wiedzy to znajdziesz.

Lili The Dragon PW
27 lutego 2014, 16:04
Chciałabym powitać wszystkich forumowiczów, w szczególności inne smoki :3

Świat Might&Magic towarzyszył mi od pisklęcia i przegrałam niezliczone godziny w Heroes I, III i IV a to ucząc się angielskiego lub (nie zawsze) poprawnej polszczyzny. Teraz nastąpił nostalgiczny powrót do świata M&M z racji daniny jaka mi złożono, mianowicie 6 części Heroes!
Chętnie będę czytać i przeglądać forum by zyskać nieco więcej wiedzy o tej grze jak i odkryć inne tytuły.

Jak na prawdziwego przystało smoka pociąga mnie nękanie ludzi i krasnoludów (łucznictwo tradycyjne i walka mieczem, ot niestety w powijakach), gromadzenie skarbów ( książek i gier) oraz .... koty.
Jeśli ktoś chce pomówić nie tylko o serii Heroes, ale i o innych grach czy też książkach-zapraszam i ostrzegam iż niektórych tytułów bronie bardzo zajadle.

Lili The Dragon

Acid Dragon PW
27 lutego 2014, 16:10
Nigdy za wiele smoków :)

Cytat:
Jak na prawdziwego przystało smoka pociąga mnie nękanie ludzi i krasnoludów

Wszyscy obecni i przyszli przybysze - uczcie się od niej!

Bychu PW
27 lutego 2014, 16:45
No cóż, pozostaje powitać Was i mieć nadzieje, że Lili nas nie pożre za szybko :P

Lili The Dragon PW
27 lutego 2014, 16:54
Cytat:
No cóż, pozostaje powitać Was i mieć nadzieje, że Lili nas nie pożre za szybko :P

Jak praktycznie każda samica jestem na diecie i to nie taka prosta sprawa sprawdzić ile np. taki krasnolud ma kalorii, te brody...sam rozumiesz.

Bychu PW
27 lutego 2014, 16:57
Ta... Po aviku diety nie zalecam :P A w brodzie krasnoluda dużo żyjątek może być, więc nie wiadomo co jesz ;)

Kammer PW
27 lutego 2014, 16:58
Wybacz nam nasze faux pas, samice rzadko pojawiają się na tym terytorium, więc możemy czasem cokolwiek nieobyczajnie się zachować.

Garett PW
27 lutego 2014, 17:45
kammer:
Wybacz nam nasze faux pas, samice rzadko pojawiają się na tym terytorium,
Czytaj: praktycznie nigdy ;p.

Kammer PW
27 lutego 2014, 18:05
Da się je policzyć na palcach jednej dłoni: Kathrin, Mosqua, bluearga, Martfa i Lili the Dragon. No i Długoucha, ale to trochę kiepski substytut. :P

DługouchaDługouchaYou were saying...?

Acid DragonAcid Dragon:D

Hubertus PW
27 lutego 2014, 18:35
Nieprawda, jeszcze poza Długouchą jest Whitless oraz bywała S15p, która też jest dziewczyną, więc nie jest tak źle z frekwencją płci odmiennej ;p

Poza tym, zawsze należy przedkładać jakość ponad ilość.

Kammer PW
27 lutego 2014, 19:13
Hubertusie, to jest siedem, no dobra osiem. Na ponad dekadę istnienia Groty to trochę... mało. :P

A co do Ciebie, Długoucho, to Twoje życzenia nie tak bardzo są widoczne i nie oddziałują na resztę tak mocno będąc wynikiem działalności części świadomości Alamara. :P

AmiDaDeer PW
27 lutego 2014, 19:31
Witam Cię, Lili, w naszych skromnych progach, i mam nadzieję że zostaniesz tutaj z nami na dłużej.

Lili The Dragon:
Jak na prawdziwego przystało smoka pociąga mnie [...] koty.
:3

Hubertus:
Nieprawda, jeszcze poza Długouchą jest Whitless oraz bywała S15p, która też jest dziewczyną, więc nie jest tak źle z frekwencją płci odmiennej ;p
Kiedy ostatnio się tu zalogowały Whitless czy S15p?
Zresztą - kiedy się ostatnio tu zalogowały Bluearga, Kathrin, Mosqua, Martfa? :P

Na pozór może nam się wydawać że nie jest źle, ale patrząc na czas istnienia naszego forum oraz porównując z innymi serwisami (choćby i naszym sojusznikiem) musimy chyba jednak przyznać się do tego, że jest słabo. ;P

Lili The Dragon PW
27 lutego 2014, 19:36
Będę wybaczać na bieżąco, ale jakoś tak czuje że nie będzie czego. Mam nadzieje że to Cie trochę uspokoi Kammerze. Co za dużo smoków to nie zdrowo. Jedzenia (ludzi, krasnali) i złota nie starczyłoby dla wszystkich!

Proporcje kobiet/mężczyzn w grach zawsze będą dosyć nierówne i cóż nie ma co się temu dziwić, świat M&M nie jest jakoś super popularny wśród dziewczyn (patrze na przekrój mojego akademika i 2 zaprzyjaźnionych), ale Simsy już tak ;) Wiedzieliście że będą już Sims 4?

Lili

Garett PW
27 lutego 2014, 20:44
Lili the Dragon:
Jedzenia (ludzi, krasnali) i złota nie starczyłoby dla wszystkich!
O ile na brak skarbów nie narzekamy to krasnali nie ma prawie w ogóle, a większość ludzi jest już przeterminowana i zamieniona w lisze. ;p
Lili:
Wiedzieliście, że będą już Sims 4?
Simsy były, są i będą wiecznie. ;p

Tarnoob PW
1 marca 2014, 02:44
Hmm… Sims 4… Kastore pewnie teraz sobie pluje w brodę (jakby ją miał :-P), że zbudował replikator zamiast o­t­wo­rzyć gwiezdne wrota, przeteleportować się do świata Simsów i zrabować masowo przetworniki oscylacyjne z lo­go i znad głów simów. :-P

MAJK PW
3 marca 2014, 17:21
Witam serdecznie. Dopiero co się tu dostałem tak więc ogarniam temat co i jak. Pozdrawiam wszystkich. MAJK

Bychu PW
3 marca 2014, 17:47
Witamy, witamy. Życzymy miłego ograniania i posiedzenia tu dłużej ;)

Lili The Dragon PW
3 marca 2014, 18:16
Fajnie ze kolejna nowa i "zielona" osoba się pojawiła, razem raźniej wojować na forum:)

Lili

Hildegust PW
5 kwietnia 2014, 02:19
Witam wszystkich :)

PRzygodę z Herosami zacząłem od Herosa 2 roku pańskiego 99. Później wróciłem do herosa 0, jak niektórzy zwą pierwowzór Herosa, ażeby wreszcie zanurzyć się w 1, którą do chwili obecnej uważam za najlepszą z części.Następnie zacząłem grać w 3 część gry i... na chwile obecną na dodatku Shadow of Death skończyłem. To były piękne czasy... Kupując grę, niekoniecznie edycję limitowaną; miało się dostęp do ścieżki dźwiękowej z gry, którą bez problemu można było puszczać chociażby w bomboxie, tekturowe piękne pudełka, do tej pory ze wszystkich 3 części stoją u mnie w domu. Z kolei w przypadku płyt zawsze mnie fascynowało coś, na co mało który gracz pewnie zwracał uwagę: jaki będzie kolor płyty następnej części (przypomnijmy że pierwsze 3 części miały identyczny nadruk, różniący się tylko kolorem). Gdzieś w międzyczasie nabyłem także might and Magic 6... i musze przyznać, że do tej pory zdarza mi się słuchać ścieżki dźwiękowej z tych 4 gier ;) Później jak wszyscy pamiętamy pojawiła sie moda na DVD, ja zaś w akcie buntu przeciw takiemu, ,postępowi" zrezygnowałem z płatnych gier, a także pseudo kolekcjonerskich, gdzie przy za nazwę, ,wersja kolekcjonerska", otrzymuje się to, co kiedyś otrzymałoby się bez żadnej sensacji, do zwykłej gry. Ostatnio pewien radiowy prezenter wychwalał na antenie radia darmową karcinkę Duela- i w ten sposób pojawiłem się najpierw w Duelu, a później tu ;)

A prywatnie; to jest poza herosem interesuję się dobrą książką, fantastyką, RPG, LARP, cosplay, mangą, anime, cosplayem oraz japonistyką. Z ras najbliższe mi są rakszasy, odkąd pierwszy raz je poznałem w pewnej grze. Ale to zupełnie inna baśń...
strona: 1 - 2 - 3 ... 29 - 30 - 31 ... 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel