Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 25 - 26 - 27 ... 35 - 36 - 37

Armiwart PW
16 kwietnia 2012, 19:05
Jakim następnym razem fandor? I dzięki, że powiedziałeś mi o Grocie. :)

Fandor PW
16 kwietnia 2012, 19:07
Żeby nie spamować tylko powiem z zakładaniem wątków etc.
Bo raczej to jedna z najlepszych stron i innych kont nie potrzeba.

Trith PW
16 kwietnia 2012, 20:49
Cytat:
(...) uważam że to dość popularna strona z sympatycznymi użytkownikami.

Wait... A nie, lepiej żebym tym razem powstrzymał się od komentarza. Tak, tak będzie zdecydowanie lepiej...

Pozdrawiam kolejnego nowego na pokładzie!
Na serio zaczyna mnie zastanawiać, co jeszcze przyciąga tutaj ludzi... Czy to przez te słynne teorie o pączkowaniu elfów lub budowie mikroprocesorów do łyżek na Xeen? A może coś innego?

Whitless PW
6 czerwca 2012, 23:53
Etto... No to jakby z małym opóźnieniem ale jednak. Nowa. Mało orientuję się jeszcze w tego typu grach, ale cóż. Możliwe, że zorientuję . Na razie postaram się.. Ogarnąć powoli o czym mowa.

Dark Dragon PW
7 czerwca 2012, 02:17
Witana na czacie, a teraz i na forum - witaj serdecznie :) Oby społeczność Groty oraz świat Mocy i Magii przypadł Ci do gustu ;)

TopFunny525 PW
9 czerwca 2012, 11:01
@Do Whittles

A witamy witamy. Zapraszamy do zwiedzania Groty. Dużo tu jest zarówno sekretów. Jak i miejsc do pogadania^^.

Magik PW
15 czerwca 2012, 13:43
Witam.
Jestem nowy

AmiDaDeer PW
16 czerwca 2012, 21:18
Hell yeah!

Fandor PW
16 czerwca 2012, 21:39
Siemka Magik. Witamy na kwasowej.

Kergren PW
19 czerwca 2012, 15:07
Nieco z opóźnieniem, ale jednak. Witam się!

Etharil PW
19 czerwca 2012, 19:11
Hmmm...od czego by tu zacząć....

A tak, właśnie! Witam wszystkich Grotowiczów, jak zapewne zdążyliście zauważyć, jestem zupełnie nową i świeżą duszą w Waszym gronie,chociaż przyznam, że śledzę Grotę od dobrych kilku lat, jednak nie skusiłem się wcześniej na rejestrację.

Mam nadzieję, że nikt mnie tu nie będzie próbował zjeść, zbałamucić, wplątać w intrygę tudzież w jakikolwiek inny sposób skrzywić zwierciadło mego żywota. =)

Dark Dragon PW
19 czerwca 2012, 19:41
Witaj przek... ekhem przybyszu, jestem pewien, że będziesz się db czuł w naszym gronie ;)

Nuk PW
9 lipca 2012, 12:36
Po odzyskaniu konta(dzięki, Acid!) przyszedł czas, abym i ja się należycie przywitał ze wszystkimi mieszkańcami Kwasowej Groty. Część z Was może mnie kojarzyć z Jaskini tudzież Konwentów, więc jestem pewien, że nie będę się tutaj czuł zupełnie nowym. Tymczasem wracam do zapoznawania się z Grotą - do zobaczenia w innych dyskusjach!

Dark Dragon PW
9 lipca 2012, 13:19
Tak więc witaj! Miłego zwiedzania i uważaj na ukryte korytarze podczas wycieczek w głąb Groty ;)

MsMystery PW
23 lipca 2012, 10:47
Coś mnie podkusiło, aby tu się zarejestrować...
Tak więc witam! Mam nadzieję, że atmosfera Groty mi się spodoba, no i że nie zabłądzę podczas zwiedzania :)

Chung PW
23 lipca 2012, 10:53
Siemanko jestem tu od 2-3 i znalazłem fajny temat o MLP:FIM.
Nie wiedziałem o tym że ta bajka jest dopóki ktoś z innego forum nie dał piosenki z tej bajki.
Dziękuję mu za to bardzo serdecznie.

AmiDaDeer PW
23 lipca 2012, 11:28
Dzień dobry,

mam nadzieję, że nie przyszedłeś tu tylko po to, by rozmawiać o MLP:FiM.

Pozdrawiam.

flame drake PW
23 lipca 2012, 11:39
Siema
Jestem nowy w kwasowej grocie jednak mam już pewne doświadczenie w Might & Magic(VI-VIII) więc nie jestem takim żółtodziobem.

Masław PW
23 lipca 2012, 12:19
Cześć Dark Dragon, chyba będziesz miał problem z nickiem, bo mamy tu już jednego DD...

flame drake PW
23 lipca 2012, 12:55
A gdzie można zmienić nick? Zawsze mogę być dark dragon 2 albo 3
strona: 1 - 2 - 3 ... 25 - 26 - 27 ... 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel