Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT] The Tides of War
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 55 - 56 - 57 ... 86 - 87 - 88

avatar PW
14 listopada 2016, 08:20
Nie można, dostęp jest forbidden :)

J. M. Sower PW
14 listopada 2016, 14:21
Nie może być. ;P W końcu niejaki Shirayumi dodał to nawet do swoich Ulubionych. Może podałem zły link. Zobacz teraz.

Zachari PW
14 listopada 2016, 15:49
Czy macie już określone alternatywy dla fortecy, zamku i confluxu?

Kastore PW
14 listopada 2016, 16:08
Ale ładny ten żniwiarz! Wygląda jak coś z Bloodborne. ^^

Andruids PW
14 listopada 2016, 16:18
@Toffi http://i.imgur.com/u93b0Jo.png
To ostatnia udostępniona przez twórców rozpiska jaką znalazłem. Polecam przeczytać cały temat.

J. M. Sower PW
14 listopada 2016, 16:35
Toffi:
Czy macie już określone alternatywy dla fortecy, zamku i confluxu?
Tak.

Ps. Aczkolwiek powyższa rozpiska jest już nieaktualna. Tryton będzie na 3lv (o ile dobrze kojarzę, bo zaczynałem robić dla niego siedlisko i miało się znajdować tam gdzie siedlisko Żyw. Wody). Poza tym wykonałem już swego czasu wstępny model alternatywy do Stronghold (to nic pewnego; nie będę nic zdradzał póki co ;P), no i mamy już w zasadzie gotową Driadę do Bastionu i Sukkuba do Inferno. Nie licząc tych zmian, to planujemy to, co na rozpisce jest na zielono (ostatnio jedynie pojawił się pomysł Nepha aby coś zrobić z Illithidem).

Fandor PW
14 listopada 2016, 16:47
Co do jednostek, jeżeli jeszcze potrzebujecie jakichś koncepcji proponuję przejrzeć Age of Wonders I-III, niektóre koncepcje jednostek są według mnie świetne.

Felag PW
14 listopada 2016, 19:52
Moim zdaniem pomysły Kammera są... dobre, jednak nie pod względem samej jednostki, a raczej ich mechanik, które można by wykorzystać u innych jednostek.
Niemniej uważam, że skoro jest gotowy model wilkołaka [i to w dodatku taki ładny (jak zwykle u Nephretesa)], to można by go wykorzystać, szczególnie że doskonale wpisze się w klimat Nekropolii. A argument, że pojawił się w WoG-u... trudno, MDT to chyba oddzielna modyfikacja i nie będzie z WoG-iem kolidować, a fajnie będzie zobaczyć w Heroesach wilkołaka, nie będącego sklejanką.

A tak poza tym mam takie pytanie: kiedy można się spodziewać pierwszej otwartej wersji?

Fandor PW
14 listopada 2016, 20:19
WoG to klasyka, ale wciąż uważam, że powinno się korzystać z jego dobrodziejstw, a nie ograniczeń, armie neutralne zawsze można dodać inne, więc liczę, że w przyszłości będę mógł zagrać w VCMI działające jak oryginalna gra, z możliwością włączenia sobie graficznych bajerów MDT i innych grafików oraz skryptów WoGa. :3

Nephretes PW
14 listopada 2016, 20:52
Felag:
(...) skoro jest gotowy model wilkołaka [i to w dodatku taki ładny (jak zwykle u Nephretesa)]
Część modeli MDT to praca kolektywna, w tym przypadku głównym autorem wilkołaka jest Sower (?), ja odpowiadam za końcowe poprawki.

Kammer-chan:
*strzyże uszami*
Najciekawsza część!
Niedoczekanie ;> Top secret

Alternatywom jeszcze trochę brakuje, ale w najbliższym czasie powinniśmy wydać coś na zachętę :)


witchking PW
14 listopada 2016, 21:50
Cytat:
Część modeli MDT to praca kolektywna, w tym przypadku głównym autorem wilkołaka jest Sower (?), ja odpowiadam za końcowe poprawki.

Autorem wilkołaka jest Trith, Sower dokonał pierwszych poprawek tekstur, potem ja przeskalowałem kilka elementów, poprawiłem pysk i ustawienie. Ostateczne poprawki to robota Nepha.

Felag PW
14 listopada 2016, 22:52
Neph:
Część modeli MDT to praca kolektywna, w tym przypadku głównym autorem wilkołaka jest Sower (?), ja odpowiadam za końcowe poprawki.
Witch:
Autorem wilkołaka jest Trith, Sower dokonał pierwszych poprawek tekstur, potem ja przeskalowałem kilka elementów, poprawiłem pysk i ustawienie. Ostateczne poprawki to robota Nepha.
W takim razie przepraszam. Przekazuję wyrazy szacunku całemu teamowi MDT, a w szczególności Trithowi, Sowerowi, Witchkingowi i Nephretesowi. :)

Neph:
Alternatywom jeszcze trochę brakuje, ale w najbliższym czasie powinniśmy wydać coś na zachętę :)
*czeka z niecierpliwością...*

J. M. Sower PW
14 listopada 2016, 22:53
Co do Wilkołaka, to chyba najuczciwiej byłoby podać autorów w kolejności chronologicznej. ;P Trith/Ja/Witch/Neph. Właśnie się raz zastanawiałem, jak takie wykonane zespołowo stwory podpisze Drwal, gdy wrzuci je do Banku Stworów. ;P

Nephretes PW
14 listopada 2016, 22:58
Pewnie należałoby je podpisać "MDT" w przypadku pracy kolektywnej? :o

J. M. Sower PW
14 listopada 2016, 23:01
Ano, wypisywanie wszystkich nicków nie miałoby sensu, ale zawsze można dołączyć krótką notę do pliku, która mogłaby je zawierać.

Zachari PW
18 listopada 2016, 16:52
Dowiemy się, których miast nie będzie w alternatywach 1.0?

EDIT: dzięki Kammer wiem, że poprawiasz większość moich postów, ale najczęściej piszę z telefonu. Musisz mi to wybaczyć :)

KammerKammerKorzystaj ze znaków interpunkcyjnych - poprawiłem post na pytanie, bo bez kropki/pytajnika na końcu brzmiał on... dziwnie.

Drwal PW
17 grudnia 2016, 14:34
Pojawił się screen z gry na Facebooku Mod Design Team.


zeryss PW
17 grudnia 2016, 15:25
soon release?

Nephretes PW
17 grudnia 2016, 16:08
The mod scaffold itself is ready. Now, content needs to be polished and tested properly. Possible release date is planned for the beginning of 2017, however it must be noted that, as with the work of every fan's creations, delays are possible depending on free time of authors.

Warmonger PW
17 grudnia 2016, 16:59
Fantastyczna robota, coś pięknego :)
strona: 1 - 2 - 3 ... 55 - 56 - 57 ... 86 - 87 - 88
temat: [VCMI/MDT] The Tides of War

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel