Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT] The Tides of War
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 42 - 43 - 44 ... 86 - 87 - 88

Nephretes PW
5 października 2015, 21:31
Plus byłby większy, ale niestety pastelowe kolory 5tki nie pasują do stonowanej części trzeciej. W tej wersji bastion by jej nie chciał.


Warmonger PW
5 października 2015, 21:31
Driada fajna. Nie rozumiem co prawda, czemu w H7 mamy Nimfę i Driadę obok siebie, ale w różnych miastach mają sens.

Tryton nadaje się do miasta Abyss. Natomiast we Wrotach Żywiołów nijak go nie widzę.

Kammer PW
5 października 2015, 21:33
Paaanie, ta druga wersja... ona jest po prostu wspaniała. Jestem absolutnie nią zachwycony, coś pięknego!

Drwal PW
5 października 2015, 21:34
Jedyny minus to kolor jednostki nieulepszonej. Kolorystyka Bastionu jest trochę inna i może nie pasować do reszty. Sam model jak wspomniałem wcześniej przedni.

Dark Dragon PW
5 października 2015, 21:40
@witchking - animacja templariusza... ma pewien spory mankament. Ciężki dwuręczny miecz powinien być odkładany wolniej i z jakąś większą gracją. Może zobacz animacje z innych gier, z jakichś filmików z prawdziwą walką dwuręcznym mieczem.

@Nephretes - modele są miodne, kawał dobrej roboty.

AmiDaDeer PW
5 października 2015, 22:39
Dark Dragon:
Ciężki dwuręczny miecz powinien być odkładany wolniej i z jakąś większą gracją.
...jak w H2?

witchking PW
5 października 2015, 22:50
@Dark Dragon w ogólności się zgadzam. Pamiętajmy jednak o tym, że animacje w homm 3 są pewnym uproszczeniem, skrzydła smoków w locie zginają się właściwie w jednym miejscu a to nie jedyny przypadek uproszczenia. Chcąc się zmieścić w jakiejś sensownej liczbie klatek trzeba coś uprościć. Wolałem skupić się na oddaniu impetu ataku. Oczywiście jeśli pojawi się więcej głosów, że animacja do poprawy to wróci na warsztat.

Wiwern PW
5 października 2015, 23:16
Tradycyjnie wyrażam zachwyt, bo jak zwykle jest dobrze. Straszne boli, że jednostki są takie małe i w grze nie ujrzy się detali w zbliżeniu. Model szczegółowy jak rzadko który. Kolorystyka bardzo mi odpowiada. Nawiązanie do piątki również na plus. Ewentualnie mogę się przyczepić do dwóch niuansów:
1) Czy jednostka nie jest zbyt mała? Może umiejscowienie przy powiększonej jest mylące, ale mam takie wrażenie.
2) Świetliki się nie poruszają odrobinę za szybko? :)

mitlandy PW
6 października 2015, 17:45
Niesamowita jednostka Nephretes*.* Sobie tak myślę i może no nie wiem przemalować ją ciut na fiolet i dać ją do grove? Widzimy że Edek coś dłubie to mogło by mu pomóc. ;)

Nephretes PW
6 października 2015, 18:25
@Wiwern

1) Jednostka nie jest za mała, pewnie chodzi o porównanie do większej prezentacji tej jednostki
2) Poruszają się za szybko w tym momencie, ale planuję wydłużyć czas animacji o jakąś klatkę czy dwie i powinno być już w porządku

@Mitlandy
Dzięki za dobre słowa, niestety osobiście uważam, że jedyny trup-miasto warty wysiłku w tym momencie to najwyżej Abyss.

Być może w przyszłości będzie to możliwe, ale jednostki na ten moment pasujące do Otchłani pojawią się jako alternatywa bądź neutrale.

Tryton Sowera

lub Syrena Tritha


Swoją drogą Mitlandy, dawno nie widziałem nic od Ciebie, może warto byłoby wykorzystać którąś z Twoich jednostek w alternatywach/neutralach? Kojarzę drzewca z Kremlu, po poprawkach byłby miodny.

Fandor PW
6 października 2015, 19:54
Ja bym jednak wykorzystał trytony, to dobry motyw aby alternatywami żywiołaków były stwory, których pochodzenie można przypisać wymiarom żywiołów, syrena jako jednostka bardziej mi się podoba, lecz jest zbyt wiele podobieństw do żywiołaka wody, co według mnie ją dyskwalifikuje.
Jak już się tak przerzucać, Driada pasowałaby także do Preserve, to miasto od Hei-Rega chyba nie jest trupem, ale nie jestem na bieżąco więc mogę się mylić. Jeżeli jednak Preserve wypada, widziałbym na którymś poziomie bastionu Satyry, które Trith zrobił właśnie pod ten zamek.

Nephretes PW
6 października 2015, 22:51
Żeby "zasłużyć" na status trupa trzeba mieć nieco więcej niż wstępny ekran miasta i kilka szkiców. Miasto Hei-Rega uznałbym raczej za porzucone, ale tylko autor może to potwierdzić

Witchking dość jałowo ogłosił powstanie nowej grupy. Sugeruję udać się na HC i zobaczyć więcej materiału i planów grupy.

Mój koślawy angielski powinien być dla was zrozumiały

Kammer PW
6 października 2015, 23:15
Nephretes, Pierwszy Tego Imienia:
VCMI- FUTURE OF HEROES 3 IS HERE
Zapłakałem rzewnie, gdym to ujrzał.

Drwal PW
6 października 2015, 23:27
Hasło w stylu polityków.:P Już widzę ten bilbord z napisem VCMI i Kammerem w krawacie.

A tak już wracając do tematu: spoko reklama zespołu. Nic tak nie zwraca uwagi jak dobre grafiki jednostek. Kiedyś byłoby pod takim postem mnóstwo pytań: "ee, skąd to można pobrać?", "keedy to będzie?". :) Ah te stare czasy...

Nephretes PW
7 października 2015, 00:32
Wystarczyło żebym ujrzał zapowiedź edytora map do VCMI i mi się nieco pozmieniało w tym względzie, ale oryginalne hasło wyborcze należy do Warmongera :p

Cóż, teraz trzeba znacznie więcej by komukolwiek zaimponować. Poprzeczka jest znacznie wyższa.

GRYFFF PW
8 października 2015, 02:10
Przyznam że jednostki są dość dobre.
Warto zatem pogłowić się nad ciekawymi zdolnościami.
Driada pasuje na poziomie drugim.
Zdolność specjalna: rozpraszanie zaklęć wspomagających u zaatakowanej jednostki.

Warmonger PW
8 października 2015, 09:52
Jeśli chodzi o edytor map, powstrzymałbym się od hurraoptymizmu ;) Nie mamy żadnej przybliżonej daty jego wydania.

Nephretes PW
8 października 2015, 11:53
Odmawiam wydania Oasis bez edytora map. Edytor kampaniii to osobna kwestia, ale mapami już można jakąś kampanię opowiedzieć, także trzymam kciuki że do końca przyszłego roku się to uda :o

krasnolud99 PW
10 października 2015, 13:02
Czy Mod Design Team wyda niewydane miasto od HoTa? chodzi mi oczywiście o katedre. PS. nie wiedziałem gdzie to mam napisać

J. M. Sower PW
10 października 2015, 13:33
Ano przydałoby się utworzyć (tak jak w HC) jeden zbiorczy temat odnośnie wszystkich naszych modów.

Katedra nie jest w planach. Wydaje mi się też, że nigdy nie będzie.
strona: 1 - 2 - 3 ... 42 - 43 - 44 ... 86 - 87 - 88
temat: [VCMI/MDT] The Tides of War

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel