Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT] The Tides of War
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 30 - 31 - 32 ... 86 - 87 - 88

Eggyslav PW
18 lutego 2015, 22:56
Wow, Neph, naprawdę imponująca jednostka, aczkolwiek zrezygnowałbym z tej pajęczej głowy na ludzkiej głowie, bo wygląda to dziwacznie.... I tak jak Maciej mówi, zafunduj jej swego rodzaju chitynowy "stanik", bo szpiczaste sutki wyglądają dziwnie..... Proponowałbym taki wygląd:



Oczywiście, kolory mogą być inne, mniej mhoczno-gotyckie, a bardziej naturalne, jak u ciebie, a nakrycie głowy może być zarezerwowane dla ulepszenia...

ewerlordxp PW
18 lutego 2015, 23:45
Odnóża zlewają się z odwłokiem w jedną plamę.

Daractive PW
19 lutego 2015, 00:01
Mi się osobiście ta jednostka podoba w obecnej formie. Ciekawe odejście od klasyki na rzecz bardziej potwornej i dzikiej wersji. Jedyne co bym zmienił to dodał więcej "futra" w okolicy kolca na odwłoku. Jak już wspomniano strasznie się odróżnia na rzucie bocznym.

Eggyslav PW
19 lutego 2015, 00:03
Cytat:
Odnóża zlewają się z odwłokiem w jedną plamę.

Mówisz o Driderze Nepha, czy o przytoczonej przeze mnie Pajęczej Daedrze z Obliviona?

Nephretes PW
19 lutego 2015, 01:15
Z tego co zauważyłem nie wszystkie jednostki w H3 mają przykryte piersi, np żywiołak wody. Zastanowię się nad jakimś stanikiem, ale na ten moment cytując grupę z fejsa:

Hasztag Uwolnić cycki

Ciekawy jestem waszej opini na temat animacji chodzenia. Póki co nie wszystko jest przypisane do kości, więc nie traktować mi tego jako model finalny.



Rąk nie animowałem dopóki nie będę wiedział jak jednostka atakuje.

Co do kwestii odróżnienia podstawy od ulepszenia: jeszcze muszę to przedyskutować z Witchem. Prawdopodobnie pajęcza maska będzie dla Upgr, wraz z żądłem i innymi ciekawostkami. Zobaczymy.

Lyokoheros PW
19 lutego 2015, 02:14
Cóż animacja wygląda nieźle... a co do tego nieprzykrycia, to żywiołak wody jednak jest cały pokryty łuską(a przynajmniej takie można odnieść wrażenie), meduza dość podobnie, harpia też ma najpierw skórzany stanik, a potem w formie zbroi... a już na pewno w żadnej z oryginalnych jednostek nie mamy piersi tak bardzo ludzkich, więc jakaś forma ich skrycia lub też odróżnienia skóry w tym obszarze byłaby moim zdaniem wskazana, można też do tego celu posłużyć się czymś w rodzaju pancerza jak u tytana mrocznych elfów, ze Spellforce'a.
A i jeszcze jedna sprawa... wydaje mi się, że sama pajęcza część powinna mieć 8 odnóży(niezależnie od faktu posiadania ludzkich rąk), a dopiero teraz zauważyłem, że twój model ma ich tylko 6...

Warmonger PW
19 lutego 2015, 09:23
To zaczyna jakoś wyglądać.

Wydaje mi się, że górna część odwłoka niepotrzebnie podskakuje podczas ruchu.

Drwal PW
19 lutego 2015, 11:30
Jednostka Witchkinga świetna. Bardzo podoba się te zabandażowane ciało, poszarpane skrzydła dają fajny efekt. Tak z ciekawości: będzie to ulepszenie czy podstawa? Jeżeli to drugie, to dodałbym jakiś efekt minimalnego czerwonego lub czarnego, by za bardzo nie odbiegać kolorystycznie od innych jednostek.

Jednostka Nephretesa jak zwykle na początku trochę przekombinowana, za dużo zlewających się ze sobą elementów. Na szczęście poprawki zmieniły ją nie do poznania. Po prostu kapitalnie, widać gdzie noga, a gdzie cycki. Według mnie, tą drogą powinieneś iść robiąc kolejne jednostki. Umiar zawsze służył. :)

Wiwern PW
19 lutego 2015, 12:57
Już myślałem, że się nie doczekam powrotu Nepha w alternatywach. :O

Jednostka bardzo przyjemna dla oka. Nie jestem pewny czy perspektywa jest dobra i czy odwłok nie jest zbyt szczegółowy z tymi gulami, ale na pewno autor lepiej wyważył tutaj szczegółowość modelu i styl H3. Pewna jednostka z Oasis nie zbyt mi odpowiadała liczbą detali, a tutaj jest nawet akceptowalnie. Liczę na maskę i żądło przy ulepszeniu, ciemną kolorystykę i może powrót włosków z należytym umiarem. :P

Przeniesienie na szósty poziom cieszy.

Aayren PW
19 lutego 2015, 19:33
Neph... Jak ten pająk dalej będzie mieć 6 nóg, to znajdę Cię i urwę Ci jedną Twoją, byś też był niepełnosprawny... :p

AmiDaDeer PW
19 lutego 2015, 20:17
Ale ma przecież osiem kończyn. :P

Kammer PW
19 lutego 2015, 20:20
Nawet dziesięć. Chyba.

HobbitHobbitModel Nephretesa miał 8 kończyn.


A przypomnij sobie pierwszy post spod tego modelu.

HobbitHobbitCo ma piernik do wiatraka?

Nephretes PW
19 lutego 2015, 20:36
Teraz miałby 10



Ile kończyn wolicie?

Aayren PW
19 lutego 2015, 20:40
Ręce to nie nogi Hobbit. 3 par żuwaczek, 2 par szczękoczułek i 1 pary nogogłaszczek mieć nie musi, ale 4 pary nóg krocznych, to jest taki sztandarowy, że się tak wyrażę, znak rozpoznawczy pajęczaków. 8 nóg jest właściwe. W ludzkiej części stworka już można eksperymentować :p

Drwal PW
19 lutego 2015, 20:41
Mi bardziej podoba się z 8 kończynami, 10 mogłaby mieć wersja ulepszona, przez co byłaby szybsza.

AmiDaDeer PW
19 lutego 2015, 20:45
Aayren:
Ręce to nie nogi Hobbit.
Ale to wciąż kończyny. :P

Aayren PW
19 lutego 2015, 20:49
--wypalone--

HobbitHobbitTo było niepotrzebne.

Jeszcze raz: Ty mówiłeś o kończynach (a konkretnie o urywaniu kończyn) i do tego się odniosłem. Koniec tematu.

Aayren PW
19 lutego 2015, 21:10
Hobbit... Kończysz temat, wypalając moją celną, śmieszną i ciętą ripostę, przeinaczając do tego moje słowa. To było bardzo niegrzeczne z Twojej strony. Zwykle przymykam oko na Twoje zachowania, ale dziś dostajesz ode mnie "-" za subiektywne i lekko samowolne rozporządzanie swoimi grotowymi uprawnieniami.

HobbitHobbitTo nie była celna, śmieszna i cięta riposta. Pozwól innym oceniać swoje słowa, inaczej wykazujesz się zwykłą pychą.

Dla mnie Twój komentarz był zwyczajnie poniżej poziomu i wykazałeś brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. Ergo: wywołałeś spam graniczący z flejmem. Takie coś usuwam.


Jak mówiłem - pajęczaki charakteryzują się 4 parami odnóży krocznych. Cecha diagnostyczna, nad wyraz charakterystyczna. Byłoby mi bardzo przyjemnie gdybyśmy się tej cechy trzymali. Z góry dziękuję za wyrozumiałość.

AmiDaDeer PW
19 lutego 2015, 21:29
Jeżeli kogoś uraziła moja moderacja, mogę co najwyżej za to przeprosić. Wyjaśniam: dla mnie wszelkie komentarze nieodnoszące się do tematu i próbujące co najwyżej wywołać flejm są nie na miejscu. Tyle z mojej strony.

Aayren PW
19 lutego 2015, 21:54
Gdybyś czasem się zastanowił, nie musiałbyś za nic nikogo przepraszać. Mógłbyś pozwolić innym oceniać, zamiast usuwać niepodobające Ci się zdania (bo dotyczące Twojej osoby?). Nie były śmieszne? No cóż, Ty też nie zawsze jesteś zabawny, mam zgłaszać Twoje niezabawne posty do usunięcia? Jak zaś ktoś ma oceniać moje, skoro po 5 minutach pan Hobbit-recenzent-słów-innych je sobie wypala? Wkładasz słowo "kończyna" w moje usta kilka razy z rzędu i mówisz, że nie umiem czytać ze zrozumieniem. Przeczytaj jeszcze raz nasze posty.

Wg mnie, to Ty wykazałeś się brakiem umiejętności czytania ze zrozumieniem, dystansu do swojej osoby i umiejętności powstrzymania się od rozstawiania innych po kątach. Zamiast spokojnie odpowiedzieć na mój post, Ty go wymazałeś, czym doprowadziłeś do niniejszego gniewnego eskalacyjnego postu. Zamiast spokojnie odpowiedzieć, Ty użyłeś wirtualnej pałki i jeszcze mówisz że zostałeś sprowokowany.

Tyle z mojej strony, koniec tematu. (To też irytujące nie? Takie blokowanie osoby z którą rozmawiasz. "Koniec tematu, to ja jestem tutaj kulturalny, a jak coś spróbujesz odpowiedzieć to myk! barbarzyńca jeden, ani krzty godności, ja do niego grzecznie, zamykam temat jak przystoi na osobę wychowaną, a ten tutaj dalej się drze. No po prostu troll, zaraz mu skasuje posta, nowego nie zechce mu się pisać" meh...)

HobbitHobbitNa litość, czytaj ze zrozumieniem, bo kompletnie nie ogarniasz, do czego się przyczepiłem... Więcej dystansu do swoich wypowiedzi!

Zauważyłem też, że Twój pierwszy post został zedytowany. Fajnie, ale to wprowadza jedynie chaos do całości.

Dalsza "dyskusja" na ten temat będzie usuwana. Nie masz ochoty rozmawiać merytorycznie, to nie ma sensu w ogóle rozmawiać.
strona: 1 - 2 - 3 ... 30 - 31 - 32 ... 86 - 87 - 88
temat: [VCMI/MDT] The Tides of War

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel