Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT] The Tides of War
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 16 - 17 - 18 ... 86 - 87 - 88

AmiDaDeer PW
10 listopada 2014, 14:25
Dla mnie wygląda jak najbardziej dobrze. Pasuje do jednostki i prezentuje się w porządku, więc po co go zmieniać...

Bacus PW
10 listopada 2014, 14:30
Krzyż pasuję do tej jednostki, bo ten symbol bardzo często jest kojarzony z kapłanami, uzdrowicielami etc.
A sama jednostka wygląda świetnie :)

Andruids PW
10 listopada 2014, 14:32
Wygląda okropnie. Jak jakaś rura zakoszona z budowy. Poszedłbym raczej w tym kierunku:


AmiDaDeer PW
10 listopada 2014, 14:39
Takie zdobienia zupełnie nie pasują do H3. Tam raczej dominują proste kształty.

Kastore PW
10 listopada 2014, 15:11
Bacus:
Krzyż pasuję do tej jednostki, bo ten symbol bardzo często jest kojarzony z kapłanami, uzdrowicielami etc.
A nie z Jezusem?

Pójdźmy na kompromis i usuńmy rurę z krzyżem.

Drwal PW
10 listopada 2014, 15:13
Mi też jednostka przypadła go gustu, podobna trochę do tej jaką Witch zrobił dla Kuririna (ale trochę lepsza). Może dodałbym jej tylko jakieś buciki bo wygląda trochę jakby lewitowała (lub też przez czarne tło ich nie widać). Chociaż to tylko jedna klatka więc butów może nie być.

Co do krzyża jest spoko. Zawsze byłem za tym by dominowały proste kształty.

Kastore:
A nie z Jezusem?

Jezusem owszem, ale leczeniem, uzdrowieniem, medycyną także. Dużo szkół medycznych nawet dziś wykorzystuje symbol krzyża. Nie widzę przeciwwskazań.

AmiDaDeer PW
10 listopada 2014, 15:13
Ludzie, nie przesadzajmy... W taki sposób wszystko możecie kojarzyć z Jezusem i w ten sposób biadolić o "kompromisach".

mr_R PW
10 listopada 2014, 17:36
Mimo, że jednostka mi się podoba to jednak bardziej kojarzy mi się z medycyną / leczeniem laska z wężem Asklepiosa (bez skojarzeń) i tyle w tym temacie.

Andruids PW
10 listopada 2014, 17:38
O rany, nie chodzi tu o to, żeby od razu bawić się w modelowanie przesadnie ornamentalnych krzyży. Ten na czubku może sobie być prosty (chociaż nie wiem dlaczego nie miałby zostać troszeczkę upiększony, biorąc pod uwagę jak misternie wykonane są modele w H3, zwłaszcza artefakty). Po prostu, niech trzon kostura wygląda jak coś, co może trzymać jedną ręką kobieta. A nie jakby zaraz miała zacząć na nim tańczyć.

Nephretes PW
10 listopada 2014, 23:57
Przez przypadek skasowałem poprzedniego posta. Stwierdziłem, że laska jak najbardziej się nadaje, tylko trzeba wprowadzić poprawki. Mam nadzieję, że nie przypomina już rury :D



W lepszej jakości tutaj:
https://www.dropbox.com/s/vuq42eiqflnt5bf/untitled.bmp?dl=0

Matheo PW
11 listopada 2014, 00:00
Jednostka jest genialna. Pasuje do H3 i w niczym nie jest gorsza od tych, które są już w grze.

witchking PW
11 listopada 2014, 15:41
A co pozostali mieszkańcy myślą o poprawionej lasce? Czy w takiej formie jednostka jest ok?

Zastanawiam się jako alternatywę kogo ją wstawić. Zastanawiam się nad wyborem między kapłanami a uzdrowicielkami. W tym przypadku mieli byśmy albo strzelca albo jednostkę leczącą (można by jej dać zbiorowe leczenie).

Zastanawiał bym się też nad takimi umiejętnościami jak błogosławieństwo albo odpędzanie nieumarłych.

Warmonger PW
11 listopada 2014, 15:44
Już nie wiem, co rozumiesz przez "laskę". Tak czy inaczej kijaszek jest lepszy od rury jako elementu nośnego.

Bacus PW
11 listopada 2014, 16:05
Mi się poprzednia wersja już podobała, a teraz jest jeszcze lepsza. Dobra robota to mało powiedziane.

krasnolud99 PW
11 listopada 2014, 17:44
Ja wolałbym żeby każda jednostka miała swoją alternatywe tak jak w h4 gdzie wybierło się jeden rozwój i potem się go rozwijało a nie że obojętnie co wybierasz. Alternatywy wszytkich jednostek dobre by były dlatego że w taki sposób urozmaica się grę a nie mętli w głowie graczom. To tylko moja opinia więc nie wszytkim może przypaść do gustu

Kuririn PW
11 listopada 2014, 18:04
Mi się podobają obie wersje :)

krasnolud99 PW
12 listopada 2014, 07:56
Według mnie fajnie by było dodać do nekropolis maga (nekromantę czy okultystę) zamiast lisza. Ta jednostka tak jak lisz mogłaby strzelać czymś takim jak mnich tylko że zielonym. Może tak samo jak lisz ranić większy obszar trującą chmurą. Raz na walkę może przywrócić do życia zmarłych i przywoływać je pod postacią szkieleta (nasze i przeciwne jednostki by były przywoływane)

Warmonger PW
12 listopada 2014, 08:41
Cytat:
Ta jednostka tak jak lisz mogłaby strzelać czymś takim jak mnich tylko że zielonym. Może tak samo jak lisz ranić większy obszar trującą chmurą
Co to za alternatywa, skoro ma te same umiejętności?

krasnolud99 PW
12 listopada 2014, 13:14
No niewiem to tylko mój pomysł
Cytat:
Co to za alternatywa, skoro ma te same umiejętności?
Jeśli ci się nie podoba to można zrobić nadal tego nekromantę lub okultystę tylko że jako tanka. Będzie miał więcej życia niż lisz nie będzie mógł strzelać, będzie mógł przywoływać zmarłych raz na walkę, będzie szybki ale mało obrażeń będzie zadawać
Edit: I jak?

Nephretes PW
27 grudnia 2014, 03:45
A ta sympatyczna koleżanka być może trafi do alternatyw cytadeli:



Test :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 16 - 17 - 18 ... 86 - 87 - 88
temat: [VCMI/MDT] The Tides of War

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel