Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT] The Tides of War
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 15 - 16 - 17 ... 86 - 87 - 88

witchking PW
19 października 2014, 23:42
Opisany przez Ciebie inkwizytor pasuje do mojej wizji akolitki. Wole w to miejsce kobietę bo łatwiej ją odróżnić od kapłana.

Bandyckie jednostki nie pasują mi do zamku. Nie wyobrażam sobie jak by tą jednostkę można było odróżnić np od miecznika. Musiałbyś poszerzyć opis.

Matheo PW
20 października 2014, 00:25
Cytat:
Musiałbyś poszerzyć opis.
Bardzo szybka, zwinna jednostka o dalekim zasięgu. Bronią mógłby być nóż. Mówiąc kolokwialnie taki Assassyn w zbroi. Dalej rycerz ale trochę mniej prawy. Mógłby mieć kilka rzutów nożem na starcie.

Fandor PW
20 października 2014, 23:06
Ta jednostka, która zaprezentowałeś na 1 poziom, mogła by być na 3 nie sądzisz? Tylko trochę ja rozwinąć, przypakowany koleś, z maczuga (można by pomyśleć o kiscieniu dla ulepszenia, ale wolałbym albo stalowa maczuge taka prostopadlościenna zamiast pały albo po prostu nabita gwozdzami), byłby powolny, bardzo, ale padał dużo później niż gryf, byl dużo bardziej wytrzymały. Kolejny plus to byłaby cena.
Młodego zakonnika coś w ten deseń widziałbym na 2 jako wsparcie, to byłby ciekawszy wybór - wziąć wsparcie w postaci ostrzału, czy jednak leczenia, błogosławieństwa, wzmocnienia do wyboru.

MinosKing PW
20 października 2014, 23:25
@Fandor510

Z tego co się orientuję to alternatywy dotyczą tylko poziomów od 3 do 7, zaś poziomy od 1 do 2 podobnie jak to jest w Homm 4 będą raczej bez alternatyw.

No chyba że autor zadecyduje wprowadzić jakieś nowe zmiany do swojego zamysłu na ich temat, o czym jeszcze tak do końca nie wiadomo. Mod jest dopiero w fazie rozbudowy więc jeszcze wiele może się zmienić;)

Fandor PW
20 października 2014, 23:28
Może to nieaktualne, ale do każdego miasta miało być.kilka jednostek nie wszystkie, jednak nie było powiedziane na których poziomach. A nie powinno się wypowiadać na tematy o których się nic nie wie, w H4 są alternatywy juz od 1 poziomu, z tym ze pierwszy poziom jest wyjątkowy i masz oba siedliska wybudowane. Na każdym kolejnym juz wybierasz między 2 siedliskami :P.

MinosKing PW
20 października 2014, 23:35
Tak wiem fandorze, ale pytałem autora moda na jakich poziomach będą alternatywy i powiedział mi że poziomy od 1 do 2 będą bez alternatyw zaś poziomy 3,4... do 7 będą miały swoje alternatywne jednostki.

Jeśli coś przekręciłem, bądź tamto czego dowiedziałem się wcześniej jest już nie aktualne i autor zmienił zamysł to przepraszam za wprowadzenie w błąd.

AmiDaDeer PW
21 października 2014, 12:37
Alternatywy są po trzy na miasto między poziomami 3-7 na miasto. Ze względów technicznych pierwsze dwa poziomy muszą być wolne od alternatyw.

Niemniej i tak początkowa wersja moda będzie zawierać po jednej alternatywie na miasto, by sprawdzić jak w ogóle alternatywy się sprawdzają.

Shin0bi PW
21 października 2014, 14:15
Co do alternatyw - nawet na poziomie 3 mogą stwarzać problemy. Każdy zamek może przecież zacząć z 3 poziomem u bohaterów, macie jakiś pomysł jak to rozwiązać?

Oprócz tego, planujecie może dodać wraz z jednostkami po 1-2 bohaterów na miasto którzy w tych jednostkach by się specjalizowali?

AmiDaDeer PW
21 października 2014, 17:03
Ogólnie jest pomysł by na razie alternatywy były tylko na siódmym poziomie, jak w H7. Może ogólnie alternatywy na wyższych poziomach to jest pomysł...

Co do bohaterów - kiedyś na pewno tak, niemniej portrety dla nich to dodatkowa masa roboty...

voncur PW
21 października 2014, 20:03
Przecie są dodatkowe, gotowe projekty?
Kto broni wziąć z WoG alternatywne wersje bohaterów do alternatywnych jednostek O.o?

AmiDaDeer PW
21 października 2014, 23:27
Podejściem "Weźmy stąd bo jako tako pasuje" nie ma co liczyć na wysoki poziom. Naprawdę oczekujesz od nas tego, by kraść cokolwiek z i tak już kradzionego WoG-a?

voncur PW
22 października 2014, 06:33
Wziąc 9 rzeczy i płakać czy wziąć i 10?
Serio?
Może dojdziemy że VCMI to kradziony h3 i nie ma sensu robić cokolwiek?

AmiDaDeer PW
22 października 2014, 11:14
voncur:
Wziąc 9 rzeczy i płakać czy wziąć i 10?
Zrobić wszystko samemu. Jak porządni moderzy, którzy chcą by ich produkt był wysokiej jakości.

Czytałeś w ogóle ten temat?

Fandor PW
28 października 2014, 11:18
Pomysły z WoGa nieraz nie są wcale takie złe, ale wykonanie mają fatalne. Według mnie można kilka wykorzystać (np. te Ettiny, na ulepszenie cyklopa się nie nadają ale tutaj czemu nie) ale tylko pod warunkiem stworzenia im innego modelu. Oczywiście nic nie narzucam, grupa która pracuje nad tym modem to najwięksi specjaliści więc pewnie mają masę lepszych pomysłów.

Pointer PW
28 października 2014, 14:26
Hobbit:
Podejściem "Weźmy stąd bo jako tako pasuje" nie ma co liczyć na wysoki poziom. Naprawdę oczekujesz od nas tego, by kraść cokolwiek z i tak już kradzionego WoG-a?

voncur:
Może dojdziemy że VCMI to kradziony h3 i nie ma sensu robić cokolwiek?

Popieram voncura w tej kwestii. Mam wrażenie, że Hobbit troszkę zapomina czasami o przewodniej myśli z jakiej zrodziło się WoGóle VCMI... Pozwólcie, że przypomnę cytując pierwsze zdanie w głównym temacie VCMI:

Cytat:
VCMI Project - Heroes 3: WoG recreated

To miało być głównym celem VCMI, odtworzenie WoGa tak, by był modyfikowalny. Tymczasem jak na razie z WoGa mamy jedynie mod dający nam parę jednostek i komanderów, za to moderzy skupiają się na tworzeniu rozmaitych modów po części wzorem z HotA, po części z innych wersji HoMM, a po części rodem z pomysłów własnych. Ok, super, ale stwierdzenia, takie jak powyżej zacytowany post Hobbita moim zdaniem totalnie mijają się z pierwotnym założeniem VCMI. To WŁAŚNIE z WoGa powinna być wzięta większość modów do VCMI, a reszta powinna jedynie to rozszerzać. Idąc tropem wypowiedzi Hobbita może po prostu stwórzmy oddzielną od h3 grę na silniku VCMI, żeby NICZEGO i NIKOMU nie kraść. Stwórzmy nowe grafiki, dźwięki, uniwersum, zasady gry itp, itd i wtedy z pełnym prawem wyrażajmy swoje oburzenia, że ktokolwiek sugeruje nam kradzież czegokolwiek.

witchking PW
10 listopada 2014, 13:14
Uzdrowicielka:


EDIT:


Warmonger PW
10 listopada 2014, 13:33
Bardzo dobrze - prosto i na temat.

Kastore PW
10 listopada 2014, 13:55
A ten krzyż to po co?

AmiDaDeer PW
10 listopada 2014, 14:05
A czemu nie?

Kastore PW
10 listopada 2014, 14:21
Bo źle wygląda?
strona: 1 - 2 - 3 ... 15 - 16 - 17 ... 86 - 87 - 88
temat: [VCMI/MDT] The Tides of War

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel