Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT] The Tides of War
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 12 - 13 - 14 ... 86 - 87 - 88

Aayren PW
8 października 2014, 10:21
Temu druidu dać kosture panocki. Gołoręki jakiś taki...

Koń jak koń... Faktycznie zbyt trochę jaskrawy...

witchking PW
9 października 2014, 00:01
Jest jeszcze taki bardzo wstępny projekt (jeszcze raz zaznaczam, że to wstępna wersja):

Andruids PW
9 października 2014, 08:27
"Temu sukkubu dać stanike panocki. Gołocycki jakiś taki..." jakby to pewnie ujął Aayren : p

A tak na serio, trójząb (czy widły) wydaje mi się jakiś taki... obrzydliwie wręcz cliché. Ja akurat lubię bicze, którymi trzaskają panie z kaszańskiego inferno, ale ostatnio zastanawiałem się jaką inną broń dałbym diablicom. Może warto się zastanowić nad kordelasem, rapierem, albo glewią? Po drugim spojrzeniu, stwierdziłem, że te jej widły wyglądają troszkę jak świecznik. Może dać jej menorę, w roli kostura?

I tak, widzę, że w samoobronie napisałeś, że to wip, ale nogi kozła trzeba poprawić, co zapewne wiesz. Spróbuj też wygiąć jej rogi z tyłu głowy. I nie wiem czy ją ubierzesz czy nie, ale rakiety ma dobre, zostaw : p

Drwal PW
9 października 2014, 11:38
Mi się bardzo podoba, jest to wstępny projekt a wygląda tak, że wystarczy go tylko dopracować. Oczywiście widać, że jest trochę plastikowy, brakuje szczegółów, kolory zbyt mało mroczne jak na H3. Za to jest ustawiony pod świetnym kątem, proporcje wydają się w porządku, kształt jednostki również. Myślę, że chyba najlepszy projekt Witchkinga jaki widziałem.

Aayren PW
9 października 2014, 11:45
Czego to miałaby być alternatywa? Wygląda przyznam naprawdę ok. Czegoś może i brak, ale jeśli tak, to nie wiem czego... Zmieniłbym chyba kolor trójzębu na ciemniejszy.

Fun biological fact - nie żeby to miało cokolwiek do tematu, ale zauważcie na budowę kończyn dolnych tej rogatki. Tułów, uda, potem łydki, a potem ta długa część anatomiczna to stopa, a kopytka to paznokcie stopy. Śmiesznie co? Czego to natura nie wymyśli :)

rtx PW
9 października 2014, 16:01
Moim zdaniem Menora jako broń demona to obraza uczuć religijnych. Przy okazji u Sukkuba nie podoba mi się ten 'pasek' - wygląda jakby nogi były częścią kostiumu na bal przebierańców/cosplay.
W kwestii drudki - nie rozumiem odzienia tej niewiasty - naramienniki ma, a spodni już nie? Przypomina mi to skórzaną zbroję ze Skyrima. :P

Setillos PW
9 października 2014, 16:40
rtx:
Moim zdaniem Menora jako broń demona to obraza uczuć religijnych.
A teraz zastanówmy się ile motywów chrześcijańskich/muzułmańskich/żydowskich itd. zostało użyte w różnych grach i ile z nich obeszło się bez echa...
Zwłaszcza, że większość ludzi nazwie przedmiot trzymany w ręce tej uroczej diablicy, po prostu świecznikiem. :P

Co do samej jednostki - cudna pod każdym względem i chociaż te widły są troszeczkę oklepane to i tak nie potrafię oderwać oczu. Wygląda pięknie i poza dodaniem kilku szczegółów takich jak jakieś tatuaże, ewentualnie blizny, nie zmieniałbym niczego.

rtx:
W kwestii drudki - nie rozumiem odzienia tej niewiasty - naramienniki ma, a spodni już nie? Przypomina mi to skórzaną zbroję ze Skyrima. :P
Fanservice musi być zadowolony. ;D

rtx PW
9 października 2014, 16:49
No w sumie tak, tylko że to akurat jest wykorzystanie bardzo oczywistrgo symbolu, a nie zwykłe nawiązanie. Równie dobrze mogłaby walczyć Krzyżem, a wtedy rekcja byłaby już nieco inna. :P

MinosKing PW
9 października 2014, 20:45
Bardzo urokliwy Soccubus, ale nie brakuje jej czegoś? np. ogona? Jak to zazwyczaj mają demoniczne istoty;)

Co do Druidki moim zdaniem to przypomina ona Zielarkę? Nie pytać pod jakim względem po prostu takie odnoszę co do niej wrażenie patrząc na nią:P

Degraf PW
9 października 2014, 21:00
Krzyże powszechnie są używane w grach fantasy, nawet jako element broni (np. demony w H5 mieli bronie wyglądające jako krzyż) i bojkotu nie było.

A menora to zależy co miało dawać. Same walenie menorą po łbie źle by wyglądało (niepraktyczne) ale opcja strzelania pociskami many to już lepsze.

Co zaś druidki - krytykanci rzucajcie okiem na grafikę z MM6 ( http://mightandmagic.heroes.net.pl/mm6/stwory/druid.gif )

witchking PW
9 października 2014, 21:55
Miło, że ktoś doszukał się źródła pomysłu na druidkę w takiej formie. Jeśli chodzi o widły to one też mają konkretne źródło:


Z biczem jest problem, że mają go już czarty, nie widzę więc sensu dawać kolejne. Sukkuba widziałbym jako jednostkę latająca walczącą wręcz.

Setillos PW
9 października 2014, 22:41
witchking:
Sukkuba widziałbym jako jednostkę latająca walczącą wręcz.
Tak, tak i jeszcze raz tak!
W końcu sensowny pomysł na sukkuba.
Czy tylko mnie do tej pory denerwowało marnowanie zdolności uwodzenia tych istot na ataki dystansowe? Równie dobrze mogłyby przecież zmniejszać atak lub obronę jednostki atakowanej wręcz lub inne cuda. :P
W każdym razie - sukkub jako jednostka atakująca wręcz to cudny pomysł. :D

Andruids PW
10 października 2014, 00:14
Rozumiem obawy o obrazę uczuć religijnych, ale to był tylko pomysł, nie spinajcie zadów. Poza tym Menora jest krótka, a ona miałaby świecznik umieszczony na długim drzewcu (czy też metalowym pręcie). Ale w sumie 8 ramienny świecznik trochę by odstawał... ale 4 ramienny już wystarczał.

I wiem, że widły są uzasadnione. Niemało widziałem diabłów z widłami.

witchking PW
10 października 2014, 00:24
Jak miał by wyglądać atak świecznikiem trzymając się założenia, że atak będzie wręcz?

Andruids PW
10 października 2014, 01:37
Nadal trzymałem się mojej wizji, że kostur, jak to zwykle bywa w konwencji fantasy, służy za katalizator magicznej energii, więc tak wyposażony sukkub wznosiłby go po prostu, świece zapłonęłyby, a w efekcie wróg stawałby w płomieniach. A w zwarciu zamachiwałby się nim, jak mag z fortecy (tower).

Matikun PW
10 października 2014, 14:34
Ja tam widzę trójząb, a ie jakąś menorę :P. A trójzęby i widły u demonów to chyba dobry, klasyczny pomysł, nie? :P Jak dla mnie jednostka jest ok, druidka także, z niecierpliwością czekam na moda :P.

J. M. Sower PW
11 października 2014, 08:48
Tu macie oryginał druidki. Porównajcie ją sobie z wersją Witcha i napiszcie, która waszym zdaniem lepsza.


IMO nie powinno być naramienników, ale pozwalają one na lepsze dopasowanie szaty do reszty modelu, więc w sumie chyba wolę z naramiennikami.

Zaś co do Sukuba to jest całkiem fajny i nie przebajeżony, ale trzeba go troszkę dopracować. Myślałem nad zrobieniem przejścia z czerwonych nóg na górze do zwierzęcych niżej.

Degraf PW
11 października 2014, 09:16
Jeżeli chodzi o bojowe użycie menory to polecam ten filmik - http://www.youtube.com/watch?v=zds1V51mufM&list=UU2WCQYNgCx_HQoAsNTXOdRQ

Matheo PW
11 października 2014, 10:03
Lepsza jest druidka witchkinga. Jednak przydałoby się jej kilka elementów dekoracyjnych w i nnym kolorze, tak jak ma ta biała wersja. Np. pas mógłby mieć inne barwy niż reszra.

Pointer PW
11 października 2014, 15:46
Cytat:
Jak miał by wyglądać atak świecznikiem trzymając się założenia, że atak będzie wręcz?

Degraf wstawił filmik i... Tak, zgadzam się z tą opinią (nota bene też Degrafa):

Cytat:
Same walenie menorą po łbie źle by wyglądało

Zaraz... Źle??? Nie! To wygląda po prostu komicznie i to nie dlatego, że walą się nią po łbach ludziki lego, tylko dlatego, że samo walenie menorą po łbie wygląda komicznie. Nie, jeśli menora, to tylko w roli takiej kostur arcymaga lub lisza...
strona: 1 - 2 - 3 ... 12 - 13 - 14 ... 86 - 87 - 88
temat: [VCMI/MDT] The Tides of War

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel