Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Abyss Town - Mała Prośba
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2

TopFunny525 PW
29 maja 2013, 16:17
Hello :), tak dla przypomnienia przeglądałem sobie forum DF2 odnośnie informacji o abyss town, autorstwa axolotla, wiem, że zostały udostępnione grafiki pcx miasta jak i sama bohaterka na polu bitwy (bohatera (male no female ;P) wyciągnąłem sobie z gifa), mam wielką prośbę, czy posiada ktoś pliki zamieszczone w tym temacie : http://forum.df2.ru/index.php?showtopic=23794?
Bardzo by mi zależało na zdobyciu materiałów, w szególności odnośnie widoków miasta itp. więc prosiłbym serdecznie, jeżeli ta osoba posiada widoki miasta jak i def heroiny to chciałbym aby wysłała mi albo pliki na maila, albo podała aktualny link, gdyż link podany na stronie niestety nie działa...
Serdecznie pozdrawiam
TopFunny525

witchking PW
29 maja 2013, 16:45
Jakiś czas temu rozmawiałem z Axolotlem na temat jego miasta. Stwierdził, że w swoim czasie sam zajmie się tym projektem. Osobiście posiadam tylko jednostki ale to nic trudnego do zdobycia;)

TopFunny525 PW
29 maja 2013, 16:52
Chodziło mi przedewszystkim o pliki zamieszczone w tym temacie : http://forum.df2.ru/index.php?showtopic=24431 są tam gotowe pliki ekranu miasta jak i oblężenia, heroinę mógłbym spróbować wyciągnąć, jednak bardzo mi zależy na ekranie miasta, sam jestem średni w wyciąganiu budowli z obrazów, a w dodatku tam było tło miasta, więc tak czy siak bardzo bym poprosił o re-hostowanie tych linków, albo wsadzenie wszystkiego w jednego rara, bardzo bym o to poprosił, bo zdobyć trudno, zwłaszcza, że linki nie aktualne...

Matheo PW
29 maja 2013, 16:53
Jestem wielkim fanem tego miasta i czekam aż się pojawi. Prosiłem o udostępnienie wszystkich plików :)

TopFunny525 sprawdź maila i PW :)

TopFunny525 PW
29 maja 2013, 17:44
Cóż, wziąłem sprawy w swoje ręce, i masowo zacząłem przeszukiwać fora DF2 w poszukiwaniach linków odnośnie rzeczy miasta, gdy wydawało się, że to już koniec, zajrzałem na przed ostatnią stronę tematu o Abyss Town, użytkownik o nicku ivyl umieścił na rosyjskich serwerach plik rar, w których zawarte są w większości ujawnione prace odnośnie ekranu miasta czy defy jednostek, link można znaleźć tutaj... : http://forum.df2.ru/index.php?showtopic=7666&st=900

Zaś chciałbym przeprosić za spam, gdyż to moje nieumiejętne nieszukanie doprowadziło do lekkiego spamu, dziękować za wybacznie, pozdrawiam ;P

witchking PW
29 maja 2013, 17:50
Podaj link do konkretnych plików to ułatwi odszukanie.

TopFunny525 PW
29 maja 2013, 18:04
link do rara
zawartość rara:
Heroina na polu bitwy (3 odmiany)
Budynki w mieście i podczas oblężenia
Jednostki
Fixed launcher WoGA i kilka plików exe pomagających w załadowaniu plików
click
Powyżej link do bohatera płci męskiej na mapie, heroiny still brak, a zrobili ją na polu bitwy ;P. z kolei facio ma już gifa podczas walki, można łatwo skonwertować aby był w grze.

Edit :

Przepraszam za wprowadzenie w błąd, heroina jest, znalazłem ją przed chwilą, link do niej poniżej :

Heroina na mapie

witchking PW
29 maja 2013, 18:42
Kawal dobrej roboty. Teraz wbij to do VCMI:) Gdybyś miał problemy to pisz może uda mi się pomóc.

TopFunny525 PW
29 maja 2013, 18:51
Postaram się nad tym popracować, chociaż mało się znam nad vcmi, z przjerzanych przeze mnie grafik miasta brak :

Grafiki bez fortu i z fortem na mapie (można łatwo wyciąć z obrazów przedstawionych na df2 forum).
grafika facia na polu bitwy (łatwo można skonwertować z gifa przedstawionego w temacie z zebranymi danymi).
Brak wizerunku miasta w menu gry (tego małego) i wizerunku miasta (tego większego coś ala portret bohatera) (da się to zrobić, oby wypaliło).
no i chyba to tyle... jedynie będzie problem z dźwiękami, jednak mam nadzieję, że coś podziałam. Obecnie jestem w trakcie nauki o VCMI. więc może postaram się coś z tym zrobić... Jeżeli się uda, to kto wie, może będzie kolejne miasto ;P.

Matheo PW
29 maja 2013, 18:57
OMG. Mam nadzieję, że wyjdzie grywalna wersja tego miasta to byłoby super :)

TopFunny525 PW
29 maja 2013, 19:09
tak naprawdę, linki pokazane w tym temacie przeze mnie pokazują, że miasto jest w 90% ukończone, o rzeczach brakujących wspomniałem, ale gra się nawet nieźle, trza tylko zrobić kilka poprawek i voila... w razie czego daje tutaj link do portretów postaci, jeśli ktoś chce sobie je dodać do gry, są to oficjalne portrety zatwierdzone przez axolotla :
http://forum.df2.ru/index.php?showtopic=24508

Warmonger PW
29 maja 2013, 19:14
Prawdę mówiąc miałem nadzieję, że Axoloth sam doda to miasto, a przynajmniej będzie aktywnie współuczestniczył w jego powstawaniu. Sklejanie kolejnego miasta w resztek znalezionych w sieci to jednak nie to samo, zwłaszcza, gdy widzieliśmy tak zacne grafiki już kawał czasu temu.

Dla niezorientowanych - link do tematu na HC

Matheo PW
29 maja 2013, 20:06
Ja śledzę wieści o tym mieście od dawna :) ToFunny daj znać na HC, że chczesz nad tym pracować :)

witchking PW
31 maja 2013, 10:17
@TopFunny kontaktowałeś się z Axolotlem? Bo wygląda na to, że wokół całej sprawy robi się sporo zamieszania i trzeba się go dopytać co by nie psuć stosunków;)

TopFunny525 PW
31 maja 2013, 11:00
Witchking:
@TopFunny kontaktowałeś się z Axolotlem? Bo wygląda na to, że wokół całej sprawy robi się sporo zamieszania i trzeba się go dopytać co by nie psuć stosunków;)

Ja rozumiem bo dzisiaj przeglądałem DF2 forum, ale od kilku dni próbuje się z nim skontaktować, niestety na próżno, nie otrzymałem odpowiedzi od axolotla od środy popołudniu, więc niestety nic nie mogę poradzić...

[EDIT] :

Postaram się jeszcze z nim skontaktować jeszcze dziś, i wysłać wiadomość albo na skype, albo na DF2 jeżeli będzie trzeba.

Matheo PW
31 maja 2013, 12:16
Próbowałeś na maila?

Warmonger PW
8 czerwca 2015, 08:54
Niejaki Acidchalk na naszym forum zamieścił miasto pod wersję 0.98. Niestety nadal jest to niezbalansowany chaos.

Matheo PW
27 września 2015, 00:37
Czy istnieje jakakolwiek grywalna wersja tego miasta? Podany wyżej link prowadzi donikąd.

Ursus PW
27 września 2015, 09:18
Wersję na VCMI 0.98 można ściągnąć z tej strony:
http://heroes3wog.net/abyss-town-vcmi-0-98/

Warmonger PW
27 września 2015, 09:35
Swego czasu podjąłem próbę reanimowania tego miasta tu, ale nie było zainteresowania.
strona: 1 - 2
temat: [H3/różne] Abyss Town - Mała Prośba

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel