Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: Polski Klan Duel Of Champions - rekrutuje [PKDC]
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2

Kepptor91pl PW
9 maja 2013, 13:59
Co się stało z forum?

Orpelmen PW
9 maja 2013, 18:14
Wróci za kilka dni, bez obaw...

Hildegust PW
4 kwietnia 2014, 21:02
Witam, zastanawiam się nad przystąpieniem do klanu, więc (o ile jeszcze on istnieje) proszę o kontakt i wymogi od potencjalnych klanowiczy. W sumie gram dla przyjemności i nie jestem jeszcze w tą grę zbyt dobry, ale gram w to ostatnio na tyle często, że pomyślałem o zapisaniu się na tak zwaną próbę. Więcej powiem na priv ;)

Wodnikk PW
9 kwietnia 2014, 22:02
Witam, czy klan nadal jest aktywny ? Chętnie bym dołączył, myślę ze spelniam wszelkie wymagania.

Acid Dragon PW
9 kwietnia 2014, 23:25
Pierwotny klan z tego tematu już na pewno nie istnieje. Pierwszy post założyciela został usunięty, a strona klanu, do której linkował nie istnieje.

Sądzę jednak, że osoba z odrobiną inicjatywy i zdolności organizacyjnych mogłaby z łatwością założyć taki klan na nowo - kandydatów na pewno nie będzie brakować.

Fandor PW
9 kwietnia 2014, 23:50
Myślę że Polski klan to trochę przesada, ale może klan groty byłby lepszym rozwiązaniem ;)

Hildegust PW
10 kwietnia 2014, 14:37
Hmmm... osobiście uważam, że nowopowstający klan potrzebuje:
a. lidera (z tymże przydałoby się aby była to osoba w miarę potrafiąca grać w tą grę; więc ja- mający problemy w grze na elo 1001 się do tego raczej nie nadaję)
b. Osobę znającą się na zakładaniu stron internetowych, ewentualnie posiadającą na tyle dobre kontakty z Kwasową Grotą,aby założyć nań katalog, gdzie mogłyby się ukazywać wyłącznie tematy związane z życiem klanu. Nowa grupa, ,klanowicze" (czy coś w tym stylu)również by się przydała
c Klanowiczów (kandydatów na nich jak widzę, nie brak)

Niestety mam predyspozycje tylko do pkt c. Ale spróbujmy tu coś razem, organizacyjnie wymyślić ;) I tu mam 2 pytanka:

1.Czy ktoś z was był członkiem wyżej wymienionego klanu? Jak wyglądały spotkania klanowe? Czy był to klan tylko z nazwy, czy też był jakiś ranking klanowy, a może spotkania międzyklanowe? I jak wyobrażacie sobie funkcjonowanie powstającego klanu?

2. Jaki termin by wam pasował na ewentualne klanówki?

Fandor PW
10 kwietnia 2014, 23:46
Myślę, że klan głównie byłby do grania turniejów prywatnych czy jak one się tam nazywają, żeby gracze na równym poziomie mogli się sprawdzić oraz żeby lepsi trenowali słabszych i mogli im doradzać. Na przywódce ktoś na wysokim stanowisku groty jeżeli miała by ona objąć patronat (większość ważniejszych to z tego co przeczytałem chyba bardziej niedzielni gracze, ale Dark Dragon chyba najlepiej skoro ogólnie zajmuje się Duelem na grocie).

Hildegust PW
11 kwietnia 2014, 00:01
Jestem na tak, jak to powiedział Kuba Wojewódzki z Mam Talent... O ile zgodzi się on wstąpić w szeregi klanu ;)
Ogólnie jednak proponuję ustalić porę i czata i tam spróbować cos wykombinować na walnym zebraniu. No... chyba, ze Wy już w 2 (jako stali bywalce groty) na privie ustalicie zasady funkcjonowania klanu między sobą ;)

Lili The Dragon PW
11 kwietnia 2014, 16:30
Na początek zaznaczę że zupełnie nie znam się na DoC, grałam ta grę raptem 2 dni. Chętnie z czasem rozwinęłabym swoje umiejętności grania w Duela....tymczasem mogę trochę pomędzić o klanach.
Klan takiej gry ma dosyć ograniczoną możliwość działania i pomocy swoim członkom. No, nie oszukujmy się tutaj nie ma bossa na którego zbierany jest raid. Moje propozycje na działanie takiego klanu:

1) Stworzenie komunikatora głosowego gdzie klanowicze mogli by się dopytywać na bieżąco, umawiać na pojedynki, zbierać na turnieje. Ogólnie centrum życia klanu. Ja proponuje Team-Speka ze względu na to iż można złapać całkiem dobry darmowy kanał, a jak przyciągnie się więcej ludzi to wtedy dostaje się kanał ViP. Oczywiście inne komunikatory są równie dobre, do wyboru do koloru.

2) Zamiast kombinować z forum/stroną dla klanu można na dobry początek zapytać Władców Groty o możliwość schronienia i założenia tych niezbędnych tematów klanowych-regulamin, składanie podań o przyjecie, informacje turniejach. Nawet nie trzeba tworzyć osobnego działu, tematy mogłyby być odznaczone i tyle. Całą resztę ciekawostek i informacji o grze już można znaleźć w Grocie i dołączyć się do dyskusji.

3) Pomysł fandora jednak trochę zmodyfikowany. Zamiast formuły "lepsi trenują słabszych" po prostu regularne, czyli własnie np. cotygodniowe prywatne turnieje. Od czasu do czasu jakiś turniej specjalny z nagrodami (to nie musi być nic wielkiego np. odznaczenie na TS) czy wybieranie drużyny na turniej oficjalny.

4) Mądrę i doświadczone osoby znajdujące się na stanowisku Lidera Klanu jak i Vice Liderów. Podobna sprawa ma się z administratorem komunikatora głosowego. Oraz wybranie ciekawej nazwa dla klanu!


Lili

Hildegust PW
11 kwietnia 2014, 18:19
1. Tylko po co od razu komunikator głosowy? Osoby nie chcące z różnych wzglęów użyczać swego głosu, odstraszylibyście. Zresztą nigdy nie spotkałem się z czymś takim, a byłem już w 5 klanach(wiem: mało, ale zawsze można wspomnieć ;) )

2. Wydaje mi się że o tym już wspominał fandor

3. Osobiście mi jako początkującemu bardziej podoba się pomysł fandora. Sparingi połączone w treningi+ ewentualne późniejsze porady w stylu jak zmodyfikować talię... i czemu tak, nie inaczej? A co do nagród, myślę że ranking klanowy, w którym wszystkie turnieje byłyby widoczne wystarczyłby

Lili The Dragon PW
11 kwietnia 2014, 18:48
@Hildegust
WOW aż 5 klanów obskoczyłeś z jakich gier jeśli można wiedzieć? Ja byłam i nadal jestem w jednym od wielu, wielu lat, teraz już leci "nam" 7 rok.
Z mojego doświadczenia wynika iż rozmowa na komunikatorze nie jest przymusem (pomijając jakieś specjalne wydarzenia kiedy TYLKO nasłuch był wymagany) tylko wygodną sprawą, bo ludzie zwykle się tak dogadają że razem pograją. Poza tym można się też pochwalić talią i obgadać ją. Na forum ciężko rozkwilać się nad każdą kartą poszczególnych ludzi z klanu. Odpada też problem organizowania sparingów co rusz, bo klanowicze sami sobie wypełnią czas. Nie twierdzę że organizowane sparingi są złe, ale nie zawsze jest taka możliwość.

Ranking klanu to dobry pomysł tak samo jak odznaczenia na komunikatorze. Ludzie lubią je widzieć i mieć coś nawet jeśli to tylko maluteńka ikonka :) Podobnie z rankingiem. Poza tym ewentualne nagrody są już sprawą do omówienia pomiędzy Liderami. Ja tylko porujnuje.


Lili

Hildegust PW
11 kwietnia 2014, 19:09
,,@Hildegust"
I tu mam mały problem... kiedy facet by mnie tak nazwał, wszystko byłoby jasne, lecz tak... na wszelki wypadek spytam: próbujesz mnie obrazić od małp, czy to raczej pieszczotliwy zwrot?

,,WOW aż 5 klanów obskoczyłeś z jakich gier jeśli możną wiedzieć?"

Well... byłem już w 4 klanach w War of dragons. Lecz szczególne miejsce w moim sercu zajmuje pewien kurnikowy klan, którego stronę mam w info o postaci. W chwili obecnej co prawda dość pasywnie uczęszczam w jego życiu (znużenie grami), lecz tyle tam przesympatycznych osób, że wiem, że jeszcze wrócę. Razem 5 lat we wrześniu upłynie.... A Ty w co się bawisz? :)

A co do komunikatorów uważam że gg, lub skype powinien załatwić sprawę. Poza tym jeśli chodzi o konieczność mikrofonu... uważam że to by dyskryminowało osoby z wadą wymowy. Ech... ile ja uroczych pogawędek odbyłem przez gg...

Faro PW
11 kwietnia 2014, 20:48
Witam wszystkich mieszkańców groty. Pomysł wspólnej gry w DoC tak mi się spodobał, że po kilku latach obserwowania w końcu założyłem tu konto.

Myślę że jeśli są chętni to można by zacząć od zorganizowania jakiegoś małego turnieju, tak dla zabawy - niekoniecznie z nagrodami. Jak już się zbierze grupkę chętnych ludzi to można myśleć o forum (założenie strony na jakimś darmowym hostingu dla klanów mmo to jakieś 5 minut roboty, a na potrzeby kilku osób wystarczy), czy komunikacji głosowej.

Kammer PW
13 kwietnia 2014, 13:18
Ja na lidera rekomenduję Hayvena. Wie, jak grać i będzie się tą wiedzą dzielić.

Do samego klanu piszę się, jeżeli coś takiego powstanie. Moją domeną jest Nekropolia, szczególnie Seria.

Lili The Dragon PW
13 kwietnia 2014, 15:01
@Hildegust

Niestety nie znam się na tyle bym mogła obdarzać Cię pieszczotliwymi przezwiskami. Na pocieszenie mogę obdarzyć Cie wiedzą, być może zupełnie zbędną, oto ona!
Jeśli nazwałby Cię tak mężczyzna nadal wszystko byłoby jasne:) Nieszczęsna małpa przed nickiem to sposób na zaznaczenie do kogo konkretnie odnosić się będzie wypowiedź pod nimi.

Moja gildia gra przede wszystkim gra w gry Blizzarda: World of Warcraft, Diablo 3, Heartston'a. Skupiamy się na WoW-ie reszta gier jest raczej odskocznia i przerywnikiem:) Ze znajomymi z gildii, ale już bez gildyjnych barw gram również w League of Legends oraz Heroes 3.

Wracając do sprawy komunikatora (który jest tylko luźna propozycją!) to nie wiem czemu się tak bronisz przed nim-jakieś kompleksy głosowe? Sama piszczę przez mikrofon, moi przyjaciele gildyjni burczą i bełkoczą i wszyscy mamy to szczerze mówiąc w nosie. Warto się przełamać bo zabawa przednia:)

@Kammer
Ja mam dwie talie Nekropoli tą podstawową po ukończeniu samouczka i "Zerwane Losy", które dostałam z kodu w Heroes 6. Może dasz kilka podpowiedzi na priv jak zacząć grać Nekropolią?


Lili



Hildegust PW
13 kwietnia 2014, 18:17
,,Niestety nie znam się na tyle bym mogła obdarzać Cię pieszczotliwymi przezwiskami." Cóż za rozczarowanie... Mam nadzieję, że się w klanie lepiej poznamy Piękna ;)

,,Wracając do sprawy komunikatora (który jest tylko luźna propozycją!) to nie wiem czemu się tak bronisz przed nim-jakieś kompleksy głosowe? Sama piszczę przez mikrofon, moi przyjaciele gildyjni burczą i bełkoczą i wszyscy mamy to szczerze mówiąc w nosie. Warto się przełamać bo zabawa przednia:)"
Ja SIĘ nie bronię ;) Ja jedynie zastanawiam się czy to by nie odstraszało innych osób. For example? Wyobraź sobie takiego jąkałę z 13 posterunku. CZy mimimiłołoło miło ybybyby sięęę kokokogoś tatakiego słuchchało przeprzeprzez mimimikrofofofonmikrofon? Moim zdaniem jako pierwszy klan byłoby miło nie robić zbędnych utrudnień ewentualnym klanowiczom, a także darować sobie konieczność gaworzenia przez mikrofon. Zresztą osoby które będą chciały i tak z niego skorzystają, ale to już we własnym zakresie ;)


A ja gram Przystanią, Sanktuarium i Akademią. Mam jeszcze talię Twierdzy, ale nie umiem nią grać, więc najpierw się naucze grać pozostałymi taliami (zwłaszcza Sanktuarium; jej grafiki są urocze), później nauczę się grać Twierdzą, a jak już się nauczę grać tymi 4 taliami to was wszystkich na którejś klanówce ogram ;)

Morglin PW
13 kwietnia 2014, 18:42
<zabawa w strażnika>
Hildeguście, przeczytaj temat "Komendy na forum".
</zabawa w strażnika>

Kammer PW
13 kwietnia 2014, 18:56
Lili, masz czystą talię Nekropolii z BS1? Jeśli tak, to będzie ciężko. Wiele przydatnych kart doszło z FW.

Morglinie, to moja robota bawić się w Strażnika w Baszcie!

Lili The Dragon PW
13 kwietnia 2014, 19:30
@Hildegust
Mam wrażenie że doszedłeś do wniosków jakę snułam od początku. Mianowicie komunikator głosowy byłby dobrowolny dla każdego ale sądzę że ludzie wchodziliby często, szczególnie na turniejach:) Ewentualne zarządzanie nim nie jest takie straszne (sadzę że nieumarły Kammer dałby sobie radę).
A jąkające się osoby? Dałyby sobie rade (jeśli chciałyby korzystać oczywiście) o ile właśnie cała reszta ludzi wykazałby się zrozumieniem i nie przeszkadzała w momencie wypowiadania kwestii (to najbardziej utrudnia).

Co do Twojej tali sama przytuliłabym jakaś podstawową ze Świątyni:) Ale Nekropolia też jest ciekawa mimo że to właśnie ta podstawowa o której Kammer wspomniał. Szybko ją porzuciłam na rzecz,, Zerwaneych Losów"-jej bohaterka ma fajną dodatkową umiejętność.

Ahh no i oczywista sprawa że jeśli klan powstanie chętnie bym dołączyła choćby na te kilka meczy od czasu do czasu:)

Lili
strona: 1 - 2
temat: Polski Klan Duel Of Champions - rekrutuje [PKDC]

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel