Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 97 - 98 - 99 ... 200 - 201 - 202

Drwal PW
15 czerwca 2016, 15:02
Ja mam zastrzeżenie tylko do kolorów. Mam wrażenie, że krzyżowiec jakoś tak "mryga", jakby zmieniały mu się kolory na zbroi. Zwłaszcza widoczne jest to w okolicach klatki piersiowej i naramienników.

Kammer PW
15 czerwca 2016, 15:07
Kapitalne.

Jest moc.

Kastore PW
15 czerwca 2016, 16:16
Kuririn:
Moja inspiracja:
Serio inspirowałeś się czymś takim? -_-

mrgolec PW
15 czerwca 2016, 16:32
Kastore:
Serio inspirowałeś się czymś takim? -_-
Typowy hełm krzyżacki

J. M. Sower PW
15 czerwca 2016, 17:07
Drwalu, to jest animacja zapisana w GIFie i ten format cechuje duża utrata na jakości. Stąd te niuanse kolorystyczne. Zatem, w tym przypadku oceniałbym tylko jakość animacji, a nie samą prezentację jednostki pod względem stylistycznym. Wspominałem już o tym parę razy w momentach gdy Kuririn wrzucał takie animowane GIFy swoich jednostek. Proponuję, Kuririnie, abyś zawsze obok dołączał pojedynczą klatkę animacji zapisaną w dobrej jakości (format PNG).

Co do ruchu Krzyżowca, to wygląda całkiem spoko. Czekam na więcej. Duża tarcza i parę innych elementów sprawia, iż widać, że to dodatkowe ulepszenie. Wciąż jednak gryzie mnie ta ozdoba na hełmie. Rogi wyglądałyby według mnie lepiej.

avatar PW
15 czerwca 2016, 17:33
Z klatkami jest już tak, że w samej grze wyglądają zupełnie inaczej. Fajnie by było mieć cały def, wsadzić do gry a potem... dorabiać ewentualne rogi :)

Mistrz PW
15 czerwca 2016, 22:45
Jak zwykle kapitalna robota! Ozdoba hełmu jest zarazem oryginalna i pasująca do frakcji. Rogi były by nie na miejscu w Zamku.

Rabican PW
15 czerwca 2016, 23:25
Cytat:
Jestem ogromnym fanem 2 mieczy, ale do zbrojnego ani krzyżowca nie pasują one pod żadnym względem. :( Proponuję zostać jednak przy tarczy.
Uwaga historyczna: rozwój zbroi płytowej spowodował zaprzestanie używania tarcz; gdyby to ode mnie zależało, wsadziłbym krzyżowcowi w łapy dwuręczny miecz, taki jak w H2. Co do hełmu: zabawne, że krzyżowiec nosi hełm garnczkowy, zaś czempion znacznie nowocześniejszy armet :P

Kuririn PW
16 czerwca 2016, 08:56
Rabican:
gdyby to ode mnie zależało, wsadziłbym krzyżowcowi w łapy dwuręczny miecz, taki jak w H2

klik

Rabican PW
16 czerwca 2016, 11:57
Me gusta :P Niemniej jelec jest ciut za duży, zaś rękojeść za mała, by zmieścić na niej obie ręce. Odnośnie do historycznego wyglądu mieczy, polecam typologię Oakeshotta.

Kuririn PW
16 czerwca 2016, 12:01
Rabican, dzięki! Przyjrze się. :]

Kocie ruchy - Mouse over(nuda):



PNG - standing:


Całość trzeba minimalnie przeskalować, tu i tam i znowu tu. :D

Drwal PW
16 czerwca 2016, 14:08
Mouse over mi się nie podoba. Zbyt gwałtowne chyba te ruchy, nie wygląda to też naturalnie. Pomysł w porządku, ale brakuje mu dopracowania.

J. M. Sower PW
16 czerwca 2016, 14:13
W porównaniu do oryginału, białe fragmenty materiału na tułowiu (nie mam pojęcia jak określić ten fragment ubioru ;P) są zbyt szare/ciemne. Poza tym, przy animacji postoju ręce chyba trochę za bardzo skaczą.

Kurek PW
17 czerwca 2016, 13:04


Takie tam, kiedyś zrobiłem, może się przyda jako inspiracja, może nie.

Kantor PW
17 czerwca 2016, 14:04
Co do animacji "mouse over", a gdyby go tak przedstawić uderzającego dwa razy mieczem w tarcze, hmm?

Drwal PW
17 czerwca 2016, 14:27
Też dobry pomysł, ale tu najważniejsze będzie chyba wykonanie. To co zaproponował Kuririn jest bardzo dobrze przemyślane, ale realizacja pozostawia sporo do życzenia. Mouse over daje naprawdę sporo możliwości, ważne jednak by nie przesadzić (patrzy na Axolotla).

Kuririn PW
17 czerwca 2016, 17:21
Kantor:
Co do animacji "mouse over", a gdyby go tak przedstawić uderzającego dwa razy mieczem w tarcze, hmm?
Też tak chciałem zrobić, pomysł dobry, lecz jest jedno ALE. Trzymam się ścisłe animacji ulepszeń, gdyż musiałbym przerobić animacje u zbrojnego i krzyżowca.
A co do innych animacji, można coś podłubać w jednostkach np. z niewykorzystana animacją.

Drwal:
ważne jednak by nie przesadzić (patrzy na Axolotla).
Lubię to!
----


Jakieś propozycje ulepszenia tego waścia?

Drwal PW
17 czerwca 2016, 17:35
Może czerwony kolor jak u kardynałów? Zbroja dodatkowa jest, nie ma chyba co więcej ulepszać.

Kuririn PW
17 czerwca 2016, 21:08
Taka sytuacyjka:


Ustawienie pod h3 mi zostało, i detale...

Kosmos10 PW
18 czerwca 2016, 00:09
Dla ulepszenia mógłbyś zmienić kolor albo dodać na szacie jakieś zdobienia lub symbole.
strona: 1 - 2 - 3 ... 97 - 98 - 99 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel