Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 94 - 95 - 96 ... 200 - 201 - 202

Mistrz PW
22 maja 2016, 20:31
Model wciąż jest bardzo imponujący. Co do nazwy, Supreme Archangel czy Superior Archangel są genialne, tylko że po polsku, Najwyższy czy Potężnejszy Archanioł brzmią dosyć koślawo :/

Tarnoob PW
23 maja 2016, 00:34
Może też być „tron”. Są trzecie od góry w hierarchii po serafinach i cherubach, więc wyżej od archaniołów (które są ósme – a za nimi dziewiąte i najniższe są anioły). Nazwa przy okazji jest prosta i jedyna w puli, która jakoś pa­su­je i jest wspólna wielu językom. „Moce”, „księstwa”, „panowania”, itd. to już ciekawostka i nazwa jest mało czy­telna.

Dalej jednak popieram „Serafina”. Rabi, szanuję erudycję, ale to tylko jedno z wielu przedstawień. Nazwa „Serafin” od parunastu lat się utarła w WoG-u i została utrwalona przez NU.

J. M. Sower PW
23 maja 2016, 07:24
Też byłbym za Serafinem. Ta nazwa już zadomowiła się w naszym fandomie, a ludzie lubią widzieć znajome rzeczy.

Kammer PW
23 maja 2016, 07:57
A ja proponuję zostawić WoGowi, co WoGowe.
Takie jednostki jak serafin, koszmar i wilkołak zbyt mocno są kojarzone z WoGiem, który, jak powszechnie jest wiadome, jest najlepszym, co spotkało modding i z tego powodu winny pozostać na swym piedestale unikalności.

Nazwa tron jest cokolwiek... kiepska, bo skojarzenie z jednym z chórów anielskich jednak nie należy do pierwszych.
Mam za to bardzo dobrzy pomysł - Chryst. Pamiętacie, jak Piekielny Baron był nazywany Antychrystem w którejś tam wersji? Teraz można by to uzasadnić. :P

Kuririn PW
23 maja 2016, 09:11
Tarnoob:
Nazwa "Serafin" od parunastu lat się utarła w WoG i została utrwalona przez NU.

J. M. Sower:
Też byłbym za Serafinem. Ta nazwa już zadomowiła się w naszym fandomie, a ludzie lubią widzieć znajome rzeczy.

Kammeroza:
Takie jednostki jak serafin, koszmar i wilkołak zbyt mocno są kojarzone z WoGiem, który, jak powszechnie jest wiadome, jest najlepszym, co spotkało modding i z tego powodu winny pozostać na swym piedestale unikalności.

Projekt ma za zadanie, odtworzyć to, co nie tylko z WoGa, ale również to, co nie zostało w nim wprowadzone (brakujace ulepszenia). Moją inspiracją własnie był mod Acida New Upgrades, i
Four Upgrades - Drawal&Kuririn? I wszystko na to wskazuje, nazwy (a przynajmniej większość) zostanie przepisana :)<kropka>

-------------------

A Jak już jesteśmy przy skrzydłach, możne spróbować zrobić podobne do anioła z h4?
I dopiero tak, dałoby się dodać 2 parę, bo w obecnym przypadku "agonalnym :D" nie ma szans!

avatar PW
23 maja 2016, 09:42
Utrzymanie WoGowego nazewnictwa (poziom 8-y = równa się podwójne siódme ulepszenie) jest całkiem naturalnym pomysłem dla mnie. A jeśli wymyślać coś nowego... Proponuję Herald Sądu jako połączenie cech dwóch najbardziej znanych Archaniołów: Gabriela i Michała.

Andruids PW
23 maja 2016, 11:21
Kammer:
winny pozostać na swym piedestale unikalności.
Sklejki i malowanki z Woga unikalne? Toś palnął.

Nazwa Serafin jest ok. Wspaniały Archanioł byłby ok. Niebiański Herold też byłby ok.

Mistrz PW
23 maja 2016, 12:12
Osobiście bardziej odpowiadałaby mi dwuczłonowa nazwa np.
Supreme Archangel => Wspaniały Archanioł
Lub
Superior Archangel => Zwierzchny Archanioł

Moim zdaniem taka ozdobna nazwa bardziej pasuje do tej jednostki.

Kuririn PW
23 maja 2016, 12:32
Przykład!
Anioł ==> Archanioł ==> Serafin
Diabeł ==> Arcydiabeł ==> Antychryst

Jednoczłonowe nazwy mnie interesują tak, aby nie wybiegać od reszty.

Mistrz PW
23 maja 2016, 12:53
Ok. Rozumiem.

Kuririn PW
26 maja 2016, 12:34
Wiem ze kiedyś już wymodelowałem championa, ale przez przykrości, które mnie spotkały z utratą danych z dysku, mus albo nie mus, postanowiłem wymodelować jeszcze raz tego "kunia"
Proszę o jakieś sensowne propozycje odnośnie ul. championa!

bRyland PW
27 maja 2016, 09:22
Husarz? ;-)

Drwal PW
27 maja 2016, 09:30
Proponowałem już Husarza, ale chyba zbyt bardzo by odstawał. Może wykorzystaj Championa z Heroes 3 HD:



W praktyce wygląda tylko bardziej majestatycznie: peleryna, dłuższe pióro.

Chociaż najlepiej wykorzystać chyba art z wersji NWC:



Tu widzimy naramienniki z kolcami, miecz, rogi. Dodaj do tego pelerynę i powinno starczyć. :P

Kuririn PW
5 czerwca 2016, 22:16
Taka beznadziejna sytuacja...


Drwal PW
5 czerwca 2016, 22:54
Jakiś taki ciemny się wydaje, ale jest progres w stosunku do tego starego. Najlepiej pokaż w rozdzielczości H3 z oryginałem obok. :)

Kammer PW
5 czerwca 2016, 23:20
Mi się zdaje, czy on ma nieco przykrótkie nóżki?
Nawet mi się w sumie podoba, tylko ta kopia jakoś tak nieco... odstaje. Nie wiem, zbyt wycieniona jest?

AmiDaDeer PW
6 czerwca 2016, 00:28
Za mało tekstur. Niestety wygląda teraz dość plastusiowo.

J. M. Sower PW
6 czerwca 2016, 16:51
Wymaga to jeszcze dość dużo pracy, jednak tragedii nie ma. Wrzuć w skali H3 z oryginałem dla porównania obok.

Kuririn PW
9 czerwca 2016, 09:46
Drwal:
Najlepiej pokaż w rozdzielczości H3 z oryginałem obok. :)
J.M. Sower:
Wrzuć w skali H3 z oryginałem dla porównania obok.

Porównanie:


Drwal:
ale jest progres w stosunku do tego starego
A no jest:

Stary

Nowy:


Kammer:
Mi się zdaje, czy on ma nieco przykrótkie nóżki?
Nie wiem, zbyt wycieniona jest?

Tutaj ustawienie konia trzeba było zmienić... chociaż, jeszcze w tym co podałem wyżej, wymaga dłubania. :C

---------

Więc takie o coś. Wiele jeszcze roboty do zrobienia. "PPPP" czyt. (Poprawka, poprawkę, poprawką, pogania).

J. M. Sower PW
9 czerwca 2016, 14:21
Po zeskalowaniu jest już całkiem znośnie. Po pierwsze doświetl całość.
strona: 1 - 2 - 3 ... 94 - 95 - 96 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel