Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 88 - 89 - 90 ... 200 - 201 - 202

AmiDaDeer PW
8 grudnia 2015, 16:44
Kuririn:
W rozdzielczości H3 nie widać tego :P
Mówisz o stopach? Jeśli tak, to wygadujesz bzdury.

Kuririn PW
8 grudnia 2015, 17:00
Hobbit:
Mówisz o stopach? Jeśli tak, to wygadujesz bzdury.
Odpisałem MinosKingowi.

@Hobbit
Wiem ze stopy są jeszcze do poprawy, rigowanie pokazuje co było źle wymodelowane. Później to ładnie wpasować w klimat h3.

@Nicolai
Tak myślałem w ten sposób i mam jeszcze dodatkowy pomysł. Tylko... nie wiem czy to się sprawdzi w rozdzielczość h3 - "Kosa żyleta"

witchking PW
8 grudnia 2015, 18:44
Pozwolę sobie zaproponować zmianę metodyki działania. Spróbuj zamiast tworzyć kolejne ulepszenie odwzorować oryginalną jednostkę wraz z animacją, a potem pod z gotową animacją wprowadzać modyfikacje.

Moim zdaniem łatwiej animuje się stworzenie wyglądające jak oryginał, łatwiej wtedy zestawić je obok siebie i porównać klatki.

Nephretes PW
8 grudnia 2015, 19:12
Popieram Witcha. Zmiany w ulepszeniach zwykle są czysto kosmetyczne. Dodatkowo podczas rigowania i animacji wiele spraw wychodzi na wierzch i się okazuje potem, że coś się nie zgadza. To by Ci oszczędziło pracy z poprawkami później.

A poza tym to mam nadzieję, że doczekam się kiedyś defa od Ciebie :p

Drwal PW
8 grudnia 2015, 19:55
Dodałbym tylko od siebie, że dałbym mu pelerynę (pewnie i tak tego nie zrobisz bo nie jest łatwe tego animowanie) i już zostawił - po poprawie twarzy i stóp.

Nefek:
A poza tym to mam nadzieję, że doczekam się kiedyś defa od Ciebie :p

Ej...to moje słowa. :P


Kuririn PW
10 grudnia 2015, 00:34
Szczerze... Nie wiem co to jest...
Cokolwiek..


Prosiłbym o sugestie.

Drwal PW
10 grudnia 2015, 00:44
Dla mnie zdecydowanie za mała głowa. Cyklopy w h3 mają spory łeb w stosunku do reszty ciała (jak bobasy :P)


Rysy twarzy za bardzo ludzkie i łagodne. Podbródek i nos powinien być chyba większe i brzydsze. Kolor skóry zdecydowanie inny (oryginał jest kremowy, twój piaskowy) - musisz to koniecznie zmienić.
Pamiętaj też (gdy będziesz mu wsadzał kamień w łapy) by tułów był odchylony do tyłu.

AmiDaDeer PW
10 grudnia 2015, 10:21
Cyklopy nie mają tak wyraźnych nosów.


Nicolai PW
10 grudnia 2015, 12:40
@Up: Bo to Cyklop Cesarski, podgatunek z nochalami :P Według legend ta jednostka powstała kiedy do Krewlod trafił Charlie Sheen... A tak zupełnie na serio to zwracam uwagę na to, że niemal cały tors tej istoty jest przez znaczną większość czasu zasłonięty pokaźnym kamulcem, więc przy wyróżnianiu jednostki trzeba skupić się na głowie, rękach i nogach. Może jakiś hełm czy coś?

Baloq PW
10 grudnia 2015, 16:18
A może też kamola zmienić? Skoro do wykupu budynków potrzebny jest kryształ, to niech nim też rzuca. Kryształy mają często większą twardość niż byle kamyk z racji krystalicznej struktury i monolitycznej postaci, a skały to często zlepek różnych minerałów powstałych w różnych procesach chemicznych. Jak dla mnie to rzut kryształem znacząco wpłynie na wyróżnienie dodatkowego ulepszenia od poprzedniego.

Nicolai PW
10 grudnia 2015, 16:53
@Up: Jasne, niech rzuca workami z pieniędzmi, co tam ;) To byłaby najdroższa bitwa w historii najdroższych bitew :P

Drwal PW
10 grudnia 2015, 16:57
Baloq:
A może też kamola zmienić? Skoro do wykupu budynków potrzebny jest kryształ, to niech nim też rzuca. Kryształy mają często większą twardość ...

Jak on miałby rzucać kryształami, to ja pierwszy chciałbym oberwać takim "pociskiem". :>

Wybacz, ale trochę chyba poniosła Cie wyobraźnia. xD

Baloq PW
10 grudnia 2015, 17:19
Fantasy rządzi się swoimi prawami :P

Andruids PW
10 grudnia 2015, 20:08
W podręczniku do 5 edycji D&D są starannie wykonane ilustracje odchodów głazów, które należą do poszczególnych rodzajów gigantów. Nie wiem po jakiego diabła, ale można na którymś się wzorować : p


Kurek PW
11 grudnia 2015, 00:34
Po pierwsze bardzo ładny cyklop.
Po drugie może ogniste oko?
Może do tego trochę koloru?
Może maczugę do jednej ręki, a do drugiej kamień opierany na lewym barku?
...
Tak wiem, za dużo Ashanu(a może i nie?)... Mimo wszystko użycie choć jednej z moich sugestii nie byłoby może tragedią?

TopFunny525 PW
11 grudnia 2015, 22:57
Cyklop ładnie wyszedł ale rzeczywiście głowa ciut za mała w porównaniu do reszty ciała (jak i do samych "podstawowych olbrzymów" :P). IMO jest nieźle.

Eggyslav PW
12 grudnia 2015, 11:41
Jak dla mnie głowa cyklopa jest w porządku, to przez te wszystkie naszyjniki, naramienniki, i inne ozdóbki wydaje się taka mała. Jeśli już coś poprawiać, to twarz jest zbyt ludzka, powinieneś spłaszczyć mu tego kinola, i zdecydowanie przerobić mu usta, bo w tej chwili wygląda jakby łagodnie się uśmiechał, zapraszając kogoś na herbatkę i ciasteczka, może zwiększyć podbródek, i ogólnie nadać jego rysom bardziej taki "grubo ciosany", dziki wygląd. I jeszcze jedno, czemu ma taką "guzowatą" głowę, rak mózgu?

Kuririn PW
12 grudnia 2015, 17:44


Sugestie.

Drwal PW
12 grudnia 2015, 17:58
Dorób dół...a tak na poważnie, naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Dżin w takiej rozdzielczości wygląda świetnie. Niemniej, poczekam z oceną do kompletnego modelu (i pokazania w wielkości h3).

Kuririn PW
12 grudnia 2015, 18:07
Drwal:
Dorób dół...
Zabawa "NAUKA" cząsteczkami mnie nie ominie :)

Jakąś maskę może mu wymodelować, przecież to Dżin, może mieć wszystko :)

Co do ataku, możne jakiś mieczyk :D Czy zostajemy przy standardzie?
strona: 1 - 2 - 3 ... 88 - 89 - 90 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel