Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 83 - 84 - 85 ... 200 - 201 - 202

Bacus PW
17 listopada 2015, 22:40
Rzeczywiście w dużej rozdzielczości czaszka lisza wygląda średnio, ale ogólnie modele bajka!

Kuririn PW
22 listopada 2015, 19:50
@Kastore

Obecne ul Kościeja nie będzie miało miecza, myślę nad czymś lepszym :) // - możne masz pomysł?

@Drwal

Wróżka ma dziś wolne:P

@Bacus

Ciężko jest wymodelować czaszkę...

Ul Arcymaga:



Sporo pomógł Nephretes przy rigowaniu, za co dziękuje, chociaż do oryginału daleko... Więc sporo zabawy przy tym jeszcze mnie jest...

Edit post...

Kastore PW
22 listopada 2015, 19:59
Wow, ile ozdób. I ma kulę disco na lasce! :P
Nawet ładny. Jak poprawisz to i owo sądzę, że będzie pasował.

A co do kościeja - ja bym został przy mieczu.

Eggyslav PW
22 listopada 2015, 19:59
Zrezygnowałbym z kapelusza, inni magowie ich nie mają, a sama jednostka już wystarczająco się wyróżnia szatami i bardziej rozbudowanym kosturem. Zamiast tego, proponowałbym raczej coś subtelniejszego za nakrycie głowy, jakiś diadem, albo może biret, ale nie stereotypowy kapelusz a'la Gandalf, i do tego w gwiazdki, wygląda jak część taniego kostiumu halloweenowego... Poza tym, bardzo fajny arcy-arcymag.

Drwal PW
22 listopada 2015, 20:05
Zrobiłem małe porównanie:



Mam wrażenie, że Twoja jednostka bardziej przypomina Czarodzieja niż Arcymaga, pewnie przez ten wzór szaty. Model świetny, ale:

1) Jeśli się decydujesz na czerwoną szatę, to musi mieć ona identyczny kolor jak Aracymag. Trzeba chyba zmienić odcień. Złoty chyba też nie ten.

2) Głowa rózgi jest chyba za duża, można ją zmniejszyć/zmienić, bo będzie zasłaniać inne jednostki.

3) Broda jest długa, ale za wąska. Chyba jeszcze bardziej bym go "owłosił", zwłaszcza na policzkach.

4) Rozważyłbym brak czapki.

Bacus PW
22 listopada 2015, 20:07
Ja natomiast uważam, że kapelusz jest świetny! Taki stereotypowy mag Ci wyszedł i bardzo mi się to podoba! Cudowna robota! Jestem zachwycony :)

A co do czaszki to wierze, ale tylko napomknąłem, że przy większych wymiarach wygląda średnio, ale kto by się przejmował kiedy po zmiejszeniu wygląda zacnie? :D

Kuririn PW
22 listopada 2015, 20:11
Moze kolory jak w fortecy?
3 kolumna 3 rząd ;)

Drwal PW
22 listopada 2015, 20:38
Kuririn:
3 kolumna 3 rząd ;)

eee...Na pewno dobrze liczysz? :P

Z jednej strony raczej jestem za tym, by ulepszenie Arcyymaga było czerwone, z drugiej podoba mi się biało-niebieska propozycja. Myślę, że szybką zmianą koloru, ułatwiłbyś nam wypowiedzenie się. ;)

Kuririn PW
22 listopada 2015, 20:47
Eeee rozpędziłem się :D 3 rząd 2 kolumna:)

mitlandy PW
22 listopada 2015, 20:49
Świetne modele Kuririnie aż chciałoby się to zobaczyć w grze. Szkielet dobry chodź chciałbym go raczej zobaczyć z łukiem.
@Kuririn
Robisz dużo modeli a wy animowałeś chociaż jakiś z tych 3 (szkieleta, lisza i maga)?

Matheo PW
22 listopada 2015, 22:02
Model przedni. Jeśli zostawisz to kostur, to dobrze byłoby zmienić kolor szaty. Ja proponuje książkę/zwój zamiast kostura.

Kurek PW
22 listopada 2015, 22:02
Czy ten "nowy arcyarcymag" to ulepszenie arcymaga, czy alternatywne ulepszenie maga?

Kuririn PW
22 listopada 2015, 22:17
@mitlandy
Próbowałem animować ul archanioła(patrz wstecz). Lecz wole modelować jak mam wenę :D

@ Matheo
Wolę zostać przy standardzie.

@KUREK

Dodatkowe ulepszenie stworzeń - Główny temat :)

Bacus PW
22 listopada 2015, 22:33
A ja zaproponowałbym Ci zabawę z kolorami i zrobić szatę na czerwono, niebiesko, fioletowo, różowo, szaro i tak dalej, aż znajdziesz coś ciekawe, a jeśli nie będziesz mógł się zdecydować to wstawisz tu najciekawsze wersje i Ci pomożemy wybrać :P

Sam osobiście na niebiesko-białego lub niebiesko-złotego maga pewnie patrzyłbym z większą fascynacją, bo budziłoby u mnie mnóstwo skojarzeń i miłych wspomnień, ale może zabawa suwakami rzeczywiście ulepszyła ten model jeszcze bardziej? Gdybam tylko :P

Drwal PW
22 listopada 2015, 22:43
Popieram Bacusa, w sumie nic nie stoi nawet na przeszkodzie by zrobić kilka wersji. Najważniejsze jednak by jednostka kolorystycznie pasowała do innych drugich ulepszeń i miasta.

Kuririn PW
22 listopada 2015, 23:02
A mi się nie podoba... Wole standardowy kolor.


Nephretes PW
22 listopada 2015, 23:12
Merlin, is that you?

Nie podoba mi się niebieski kolor, uważam że całkiem trafnie ustawiłem Ci kolor szat i nie ma co kombinować.

zmudziak22 PW
22 listopada 2015, 23:58
Moze szara szata Maga byłaby lepsza(nawiązanie do H2)?

AmiDaDeer PW
23 listopada 2015, 14:54
Popieram, szara szata byłaby dobra.

Kuririn PW
24 listopada 2015, 13:53
strona: 1 - 2 - 3 ... 83 - 84 - 85 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel