Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 82 - 83 - 84 ... 200 - 201 - 202

Kuririn PW
14 listopada 2015, 13:33
Pomysł zaczerpniety z MMVII. Tylko tekstura się zmieni, i będzie tam jakieś światełko :)


Andruids PW
14 listopada 2015, 15:07
Cóż, to tylko taka moja mała sugestia. Sam pomysł na kostur dobry, ale trzymany przez czaszkolicego lisza trochę się z nim gryzie. Ostatecznie zrobisz jak chcesz, ale chociaż na próbę zobacz jak by to wyglądało - usuń dolne kościaste palce, usuń połączenie zielonej czaszki z kosturem (żeby magicznie się nad nim unosiła) i jeśli to możliwe dodaj jakiś efekt światła, albo plazmy.

Tak przy okazji, dołączę do pochwał poprzedników. Sam model lisza prezentuje się fantastycznie, zarówno nakrycie głowy i elementy zbroi.

Aayren PW
14 listopada 2015, 15:15
A ja dodałbym coś do tej księgi przy boku tego lisza. Znaczy jakąś 'mroczną okładkę'. Teraz wygląda to tak trochę jak łata na kolczudze.

Poza tym i licz i kościej wyglądają pierwsza klasa :)

J. M. Sower PW
14 listopada 2015, 15:35
W skali H3 widać, że model wymaga jeszcze trochę pracy. Jest jednak całkiem dobrze. Moim zdaniem powinieneś pogrubić mu rękawy, zbroja powinna być bardziej wybrzuszona do przodu przy klatce piersiowej i z tyłu w górnej części pleców, z przodu pasu powinien być jakiś element ozdobny (jakaś klamra czy coś), przerobiłbym jeszcze jakoś zakończenie kostura (zarówno te "palce" jak i czaszka w obecnej formie nie prezentują się zbyt dobrze). No i jako ulepszenie sądzę, że ten Lisz zasługuje na jakąś gustowną szatę ;). Poniżej oryginalny Lisz w HD dla porównania.


Na przyszłość wrzucaj obrazy zapisane jako .png aby nie były tak słabej jakości, co utrudnia poprawną ocenę grafiki.

MinosKing PW
14 listopada 2015, 16:18
Kuririnie jak zawsze twoje prace wyglądają wyśmienicie. Ul. Kościeja bardzo ładne, zaś ul. Archeanioła zaskakuje swym wyglądem:P

Ulepszeniu Arcylisza czegoś brakuje? Hm a gdyby tak przyozdobić zbroję kilkoma klejnotami bądź szafirami by wyglądała jak na ulepszenie przystało, ale to oczywiście tylko sugestia. Zaś co do Kostura jak to już wspomnieli przedmówcy można by dodać mu jakiś efekt np. chmurę jakąś? Bądź inny efekt dzięki któremu można by łatwiej dostrzec różnicę pomiędzy wersją ulepszoną a tą nieulepszoną;]

Kuririn PW
14 listopada 2015, 20:45
Dzięki wielkie za sugestie.

Porównanie:

Drwal PW
14 listopada 2015, 21:50
Gdybym nie znał h3, to nie wiedziałbym która jednostka jest lepsza. U Twojego lisza kolory jakoś tak się ze sobą zlewają (największy problem jest z klatą). Głowa też chyba za mała. Do oryginału trochę brakuje, ale poziom jest naprawdę wysoki. :)

Bacus PW
14 listopada 2015, 21:56
Popieram przedmówcę. Model bardzo dobry, ale wymaga drobnych poprawek i urozmaicenia, ale idzie to w dobrym kierunku. Co tu dużo pisać? Czekam na więcej Twoich prac :)

Nephretes PW
14 listopada 2015, 22:47
Poprawiłem trochę model Kuririna



Laskę pewnie będzie trzeba zrobić od nowa.

Drwal PW
14 listopada 2015, 22:50
Spodnie są duże lepsze, ale głowa i klata ciągle niewyraźna (nawet chyba bardziej).

Warmonger PW
14 listopada 2015, 22:56
Moim zdaniem wersja Kuririna jest ciekawsza graficznie, ale proporcje nie te.

Nephretes PW
14 listopada 2015, 23:17
Może jeszcze tak. Reszta należy do Kuririna.




J. M. Sower PW
15 listopada 2015, 08:55
Ostatnia wersja pokazana przez Nepha jest naprawdę ładna :). Można by się przyczepić do paru szczegółów, ale jest już wystarczająco dobrze. Teraz trzeba by dodać elementów odrozniajacych go od poziomu niżej.

Drwal PW
15 listopada 2015, 12:25
Faktycznie zmiany bardzo trafione. Z tymi elementani odróżniającymi bym tylko nie przesadzał. Mam wrażenie że brakuje naprawdę niewiele - lepsza rózga/jakaś zmiana koloru i powinno być idealnie.

Matheo PW
15 listopada 2015, 14:01
Może zamiast zbroi płaszcz?

Bacus PW
15 listopada 2015, 21:58
Płaszcz? Pelerynę owszem można dać, do tego księgę w prawej ręcę, ale gdyby lisz w zbroi ulepszał się w Lisza w płaszczu to wyglądałoby to ciut śmiesznie moim zdaniem. Osobiście myślę, że dodanie pelerynki, księgi i zmiana kostura i korony wystarczy, aby ich odróżnić od siebie.
Fajnie, że prace tak szybko prą do przodu :)

Fandor PW
15 listopada 2015, 22:03
Lekko lepsza zbroja czy korona pasują, ale jakieś peleryny i książki w ogóle mi nie pasują do liszy z H3. Skupcie się na jakichś bajerach przy zbroi, koronie oraz kosturze, żeby podkreślić wyższość ulepszenia.

Kuririn PW
17 listopada 2015, 22:19
Takie tam... Nuda.



Kastore PW
17 listopada 2015, 22:30
Super! ^^
Teraz musisz jeszcze popracować nad większą szczegółowością i podobieństwem do oryginalnych jednostek (np. czaszka lisza). I dlaczego szkielet nie ma miecza? Będziesz mu musiał bardzo niekonsekwentnie zmienić animację ataku. :P

Drwal PW
17 listopada 2015, 22:38
Profesjonalna robota. Oczywiście można się przyczepić do detali, jednak według mnie za dużo szczegółów też niedobrze. Oryginalne jednostki w takiej rozdzielczości też nie są wszędzie wybitnie piękne. Widać, że zrobiłeś duże postępy.
strona: 1 - 2 - 3 ... 82 - 83 - 84 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel