Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 81 - 82 - 83 ... 200 - 201 - 202

Kuririn PW
12 listopada 2015, 14:18
Poszukuje Render kawalerzysty... Jest ktoś w stanie pomóc?

Drwal PW
12 listopada 2015, 16:32
To co mam na dysku. Otwórz w nowej karcie by zobaczyć w pełnej rozdzielczości.





Andruids PW
12 listopada 2015, 16:44
Grafiki z HD.


Bacus PW
12 listopada 2015, 17:10
Niby Drwal wstawiał, ale tutaj nic go nie zasłania

Kuririn PW
12 listopada 2015, 17:17
Dzięki wielkie Drwalu :) 1 focia o nią mi się rozchodziło :)
@Andruids
Grafiki z HD mam chyba wszystkie... Dzięki.
@Bacus - to mam, Wielkie Dzięki.
Ożywiłem następny model.. "Pi razy drzwi".



Bacus PW
12 listopada 2015, 17:35
Model klasa. Podoba mi się pomysł z włócznią zamiast miecza i hełmem z eleganckim grzebykiem. Jednak w małych rozmiarach nie widać czachy i włócznia wydaje się tępa.
Co do strzał to uważam za zbyteczny bajer, ale fajnie wyszły. Porządna robota.

Drwal PW
12 listopada 2015, 17:36
Strzały są raczej za duże, polecałbym je skrócić. Ogólnie jest ok, dużo w tym przypadku będzie zależeć od animacji. N twoim miejscu wzorowałbym się na centaurach.

Kammer PW
12 listopada 2015, 17:46
A ja bym strzały cokolwiek połamał. Teraz one wyglądają kapkę... nienaturalnie.

avatar PW
13 listopada 2015, 20:35
Pytanko: czy MDT gdy już się twórczo wyszaleje w autorskich projektach miałaby ochotę zająć się na porządnie WoGowskimi potworami 8 poziomu oraz God Emisaries/Messengers, by w końcu przestały istnieć w świadomości graczy jako pokolorowanki/sklejki/koszmarki?

Warmonger PW
13 listopada 2015, 21:02
^Popieram przedmówcę.

Kuririn PW
13 listopada 2015, 21:29
Ja chciałbym odtworzyć każda jednostkę z h3 w jakimś stopniu... ale czy się uda nie wiem.
A co na to grupa MDT??? Nie mam zielonego pojęcia...

Nephretes PW
13 listopada 2015, 21:56
No właśnie, to chyba nie ten temat. Ja swoją opinię co do WoGa zdążyłem już wyrazić tutaj. Nie wiem natomiast co o tym myśli reszta zespołu.

KammerKammerPoprawiłem link, poprzedni odnosił się do całej strony.

Kuririn PW
13 listopada 2015, 22:51
Co by tu jeszcze (dodać)??


Sugestie i pomysły...

Drwal PW
13 listopada 2015, 22:57
Trochę za mało elementów nadających jednostce ulepszony charakter. To taka nowa wersja arcylisza (oryginał ma więcej czerwonego i przez to wygląda dostojniej, twoja ma sukienkę z kości), a musi być arcyarcylisz. :) Może bardziej zdobiona rózga i peleryna?

Bacus PW
13 listopada 2015, 23:09
Stanowczo zbyt małe zmiany, może spróbuj ozłocić zbroję(odwróć kolory, dodatki srebrne, a reszta złota) i dać mu księgę do jednej ręki? Albo upodobnić go do Kel'Thuzada i klasyczną koronę zastąpić taką egipską, otoczyć go lewitującym łańcuchem i zbroje przyozdobić kamieniami szlachetnymi.

Kuririn PW
14 listopada 2015, 01:10

Kammer PW
14 listopada 2015, 01:14
Jakoś tak mi przeszkadza jakość zbroi płytowej na klacie. Jest jakaś taka... nieskażona. Jakby prosto od kowala.

A to, co lisz ma na głowie, nieodmiennie mi się kojarzy z tym:

J. M. Sower PW
14 listopada 2015, 10:43
Mam nadzieję na owocną współpracę MDT i Kuririna. Efektem takiej wspólnej pracy jest przecierz cudowny Megasmok. Osobiście z chęcią pomógłbym przy modelu Archanioła (nasz zespół myśli o wprowadzeniu w przyszłości nieco dodatkowych ulepszeń do gry, a i oryginalny Archanioł mógłby otrzymać nowy wygląd), tymczasowo mam już jednak inne modele na głowie, a i na nie nie mogę znaleźć zbyt wiele czasu.

Co do WoGa, to z tego co mi wiadomo, zespół nie ma w planach odtwarzania jego zawartości, co nie zmienia faktu, że być może jakieś pojedyncze elementy tego rozszerzenia postanowimy wskrzesić ;). Czas pokaże.

Lisz prezentuje się obiecująco. Pierwsza wersja naramienników wyglądała moim zdaniem lepiej. Korona w egipskim stylu spoko. Warto też zerknąć na model w skali H3.

Kuririn PW
14 listopada 2015, 13:26
Mniej więcej to tak wygląda:


Andruids PW
14 listopada 2015, 13:30
Cały czas mi nie pasuje ta czaszka, ale wpadłem na taki pomysł - niech płonie zielonym ogniem.
strona: 1 - 2 - 3 ... 81 - 82 - 83 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel