Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 79 - 80 - 81 ... 200 - 201 - 202

J. M. Sower PW
19 lipca 2015, 19:41
Postęp prac (łatwo nie jest ;P):


Kuririn, wybacz, ale dziś wieczorem nie będę dostępny. Dodam też, że przez kilka najbliższych dni mogę być trochę niedostępny, więc prace nad elfem mogą zwolnić.

Tego PW
19 lipca 2015, 19:44
Genialny elf. Wygląda lepiej niż oryginały, ale zachowuje oryginalny styl. Może trochę za mało odróżnia się od wysokiego elfa na ulepszenie, ale i tak: grałbym.

Lord Hawk PW
19 lipca 2015, 20:03
Bardzo ładny model elfa, ale sam w sobie, nie jako ulepszenie, przyczepiłbym się jedynie do brzucha, a dokładnie zbroja w tej części sprawia wrażenie jakby miało do niej przymocowanego złotego szpikulca, więc przydało by się ją bardziej pozłocić w tych okolicach lub odwrotnie, mam nadzieje że wiadomo o który fragment mi chodzi.

Natomiast jako ulepszenie ulepszenia to go nie widzę, ponieważ ma łuk i głowę [brak hełmu czy co to tam jest na ulepszeniu] podstawy, więc bardziej pasuje jako alternatywne ulepszenie, np ten sam atak lub tylko 1 strzał na turę jak podstawa [wina łuku], natomiast z większą obroną i/lub życiem niż ulepszenie, a to nie tak powinno się kojarzyć, dlatego proponował bym dać mu łuk ulepszenia lub nawet nieco bardziej rozwinąć, oraz tak jak pisałem wcześniej pozłocić bardziej zbroje [szczególnie na brzuchu] i dodać to co ma ulepszenie na głowę lub coś lepszego, wtedy od razu będzie widać że to najwyższa forma.

Tak czy inaczej dobra robota, gdybym nie znał Homm3 myślałbym że to oryginalna jednostka z gry.

J. M. Sower PW
19 lipca 2015, 21:56
Zdaję sobie sprawę, że model trzeba trochę wzbogacić, ale zapewniam że teraz nie jest to konieczne. Najpierw dokończę prace nad taką formą, a później się pomyśli co jeszcze dorzucić. Sam model zamierzam wykorzystać jeszcze być może do alternatywnych jednostek (uzbrojony w szablę lub włócznię z tarczą - jeszcze pomyślę).

Myślałem też, że mógłbym oprócz dodatkowego ulepszenia wykonać zastępcze wersje dla tych z gry i dorzucić to do moda z Forge (coś na kształt zastępczych wyglądów w HoTA), bo przecierz ten nasz mod zakłada w przyszłości wiecej niż samo miasto (kampania, artefakty itd.)

majaczek PW
21 lipca 2015, 13:45
elf super... ale za mało różni się od oryginału... mam nadzieję że coś wymyślisz :)

Fandor PW
21 lipca 2015, 13:51
Elf przepiękny, ale ja bym go wykorzystał po prostu jako nową grafikę, jakbyś jeszcze Sowerze znalazł czas, aby zrobić leśnego elfa i arystokratę to już całkowicie byłbym wniebowzięty.
Do Soft:Ubi - tak się powinno robić wersje HD :P.

J. M. Sower PW
21 lipca 2015, 14:36
Problem w tym, że przy 3-krotnym powiększeniu wychodzą pewne babole ;P. Wszystko jest fajne w takiej skali jak w H3 ;P.

Fandor PW
21 lipca 2015, 18:50
To po prostu przy większych rozdzielczościach trzeba podrasować model.

Tarnoob PW
23 lipca 2015, 11:56
O_O Sower, jesteś hardkorem.

Model powiększony jest przepiękny – nie widziałem chyba wierniejszej reprodukcji grafik z H3 i z MM7 (bo stam­tąd jest chyba ta zbroja).

Jak pisałem, grafika jest bardzo podobna do wysokiego elfa i brakuje mi m.in. płaszcza, białych rękawic i kozaków, które upodobniłyby ten model do wycofanego Grand Elfa. :-)

J. M. Sower PW
23 lipca 2015, 13:23
Największe gratulacje proszę kierować do Tritha ;P. Jakieś 80% modelu to jego prace, które po prostu przeszły przez moje ręce, stając się jedną całością ;) - między innymi to te najwspanialsze części modelu, czyli głowa i zbroja. Po prostu dzięki temu pierwsza wersja elfa zamiast powstać w parę dni powstała w parę godzin (no i swoją drogą, to ja chyba nie byłbym wstanie tak dobrze odtworzyć choćby zbroi z MM).

AmiDaDeer PW
23 lipca 2015, 19:10
Proponuję przemienić zbroję elfa na całkiem złotą - wtedy będzie pasował stylistycznie również do nowego pegaza.

Warlockk PW
26 sierpnia 2015, 08:14
Może się przydać.Proszę nie oceniać surowo,to moja pierwsza praca, malował każde zdjęcie w paint, zbierał w h3deftool.
goblin
harpia
cyklop lord Jeszcze będę pracować,chcę dodać parę kłów
jaskiniowiec troglodyto

mam gotowe def, ale niestety nie wiem jak je wysłać tutaj

TrithTrithTe linki wyglądają mi na odnośniki z e-mailowych załączników, więc nie dziwota że nie działają. Żeby wszystko było ładnie i działało polecam upload na jakiś host do obrazków.

Kammer PW
26 sierpnia 2015, 09:42
Komendy na forum, bo mam wrażenie, że coś Ci się źle wpisało i niczego nie widać.

Baronus PW
26 sierpnia 2015, 20:29
Albo zrób paczkę do ściągnięcia np. na supershare.pl .

Co do elfa to faktycznie złota zbroja. I łuk też ze złotymi zdobieniami nie taka gładka decha. Jakieś z gry lub z M&MVII. Jednostki są bardzo niewyraźne i liczy się bardziej duża barwna plama niż jakieś szczególiki. Robienie takich dokładnych jednostek ma cel wyłącznie artystyczny. W grze i tak trzeba pomniejszyć. Ale oczywiście gratuluję. Wygląda pewnie lepiej niż oryginalne grafiki NWC.

MinosKing PW
27 sierpnia 2015, 12:58
@J. M. Sower Bardzo interesująco wygląda te drugie ulepszenie Elfa trzymaj tak dalej;)

Warlockk PW
27 sierpnia 2015, 16:39

Wszystkie moje projekty Creatures

Warmonger PW
27 sierpnia 2015, 17:57
Jakby to ująć... kolorowanki nie są dla nikogo atrakcyjne już od dobrych kilku lat, o ile kiedykolwiek były.

Kuririn PW
27 sierpnia 2015, 18:16
Co do kolorowanek, Dobra kolorowanka nie jest zła... Ale musi być naprawdę dobra. Tutaj Warlockk'u Nie wysiliłeś sie... duzo animacji skacze, nie posklejane prawidłowo, "giba" się to na boki..

@Warmonger a to, i to co jest w temacie...?


Baronus PW
27 sierpnia 2015, 20:35
Harpia i wilczy za mało sie rożnią od oryginału. Gryf nie pasuje stylem. Ja bym raczej dał złote pióra. Podstawowy jest brązowy, ulepszony śnieżny czyli srebrny. Trzeci poziom logicznie powinien być złoty czyli żółty. Czyli to co śnieżne przekolorować na złoto/żółto i może coś dodać żeby nie było tylko kolorowane.
Cyklop. Tu by trzeba poprzednikom dać oo dwie głowy. To raczej nowa jednostka niż ulepszenie.
Troglodyta wyszedł najlepiej. Jako ulepszenie mógłby być. Ten fiolet to chyba z Heroes 7 pomysł?

Mag dobry. Może jakiś kapelusz jeszcze i będzie idealnie.

Warlockk PW
27 sierpnia 2015, 21:40
Co do złotych piór gryfa,miałem taki pomysł,ale bardzo ciężko było rysować je za pomocą paint,trudno trzymać się odpowiednich kolorów,cienie pod uwagę.Czy moglibyście polecić program do tworzenia nowych modeli?
Troglodyto zobaczyłem na jednym z obrazów i chciał powtórzyć.I do tego kolor pasuje do tej rasy,choć może i nie pasuje do koloru kanonów tego zamku do Heroes 3.


Cyklop,tak zgadza się,nie powieść się ukazała.Na początku chciałem go zrobić na wzór,jak zaproponował Kuririn.
strona: 1 - 2 - 3 ... 79 - 80 - 81 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel