Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 78 - 79 - 80 ... 200 - 201 - 202

Matheo PW
15 lipca 2015, 10:31
Super Ci idzie :) Tylko broda zlewa się kolorem zbroi.

majaczek PW
15 lipca 2015, 20:35
kuririn fajnie że nad tym pracujesz... czy mógłbym zwinąć twoje defy do mojego moda pod ERA ?

PS: zrobiłeś już gotowe defy, czy jednak twoja wersja modu jest bardzo rozwojowa?

EDIT: proszę po mnie nie jeździć, ledwo zerknąłem do tematu po namowie przez fandora aby zainwestować w pomysły i dzieła kuririna

Kuririn PW
15 lipca 2015, 20:37
Bardzo rozwojowa...

Tarnoob PW
16 lipca 2015, 00:10
Bardzo eleganckie. :-) Przypominają się krasnoludy z MM7–8.

Morglin PW
16 lipca 2015, 00:21
Drugi róg na hełmie jest zupełnie niewidoczny, przez co krasnolud wygląda jakby miał róg jednorożca. Proponowałbym więc umieścić je pod tym samym kątem, co w pierwszym ulepszeniu. Poza tym jest chyba okej, dzięki tarczy wyraźnie czuć, że ma się do czynienia z kolejnym ulepszeniem.

J. M. Sower PW
16 lipca 2015, 10:30
Model całkiem niezły, tylko kolorystyka do poprawy. Animacja nie jest najlepsza, ale że zaczynasz to po prostu życzę powodzenia w nauce. Praktyka czyni mistrza ;). Staraj się nie spieszyć i odwzorowój jak najwierniej ruchy ciała oryginalnych jednostek (na początku zawsze najlepiej pracować opierając się o coś co już gotowe i dobrej jakości, aby podłapać pewne rozwiązania).

Ps. Może wklej twojego krasnoluda na jakiś screen z gry z oryginalnymi i wtedy będzie widać co należy poprawić jeśli chodzi o model i kolory.

Dren PW
16 lipca 2015, 10:32
Bardzo fajna jednostka według mnie kolorystyki nie ma potrzeby się czepiać bo w sumie nawet pasuje ale naprawdę zajmij się tymi rogami bo póki co wygląda jakby miał jeden róg a nie dwa

J. M. Sower PW
16 lipca 2015, 13:44
Oto moja propozycja zmian. Przyciemniłem zbroję i zmieniłem kolor skóry. Oczywiście jest to obróbka w 2D więc w blenderze wyjdzie to inaczej.


Widać także, że twój krasnolud ma zbyt wyprostowaną postawę i jest widoczny chyba trochę za bardzo z profilu (no chyba, że to też wina postawy samej postaci, która powinna mieć lewą nogę i rękę wystawione do przodu w porównaniu z prawymi).

Kurek PW
16 lipca 2015, 15:51
Nigdy jakoś nie przyglądałem się temu tematowi w grocie, ale jak teraz przeglądnąłem cały to muszę powiedzieć, że jesteście niesamowicie kreatywni i zdolni. Cieszy mnie, że sprawa rozwija się, ale pozostaje niestety jedno trudne zagadnienie - JAK WCIELIĆ W ŻYCIE TEN PROJEKT?
Byłbym rad, gdyby udałoby się to podpiąć pod VCMI/WOG/ERĘ/HOTĘ. Czy to technicznie możliwe? Czy ktoś próbował robić coś poza grafikami?
P.S.
Jeśli chcielibyście jakiejś pomocy graficznej, ja mógłbym coś zrobić, bardzo umiem ;p. Jeśli chcielibyście od strony modowej, niestety nie mogę pomóc, bo się nie znam.

Drwal PW
16 lipca 2015, 15:56
Wrzucić do VCMI to żaden problem. Wstępna wersja alfa już nawet istnieje, ale Kuririn pewnie by mnie zabił gdyby ją udostępnił. :) Pomoc graficzna jest niezwykle potrzebna i myślę, że Pan z ptaszkiem...na ramieniu niezwykle by się ucieszył. :)

Kammer PW
16 lipca 2015, 15:59
Dać to pod Hótę, hehe, ubawiłeś mnie tym setnie!

Zerknij na tytuł tematu, masz tam wyraźnie napisane, że jest to skierowane pod VCMI. Od siebie mogę powiedzieć, że z zakodowaniem nowych jednostek nie ma problemu. Dodanie tego jako przedłużenie już istniejących ulepszeń - też nie.

Kuririn PW
16 lipca 2015, 19:57
Cytat:
JAK WCIELIĆ W ŻYCIE TEN PROJEKT?
Byłbym rad, gdyby udałoby się to podpiąć pod VCMI/WOG/ERĘ/HOTĘ. Czy to technicznie możliwe? Czy ktoś próbował robić coś poza grafikami?

Projekt powstał dzięki i tylko temu projektowi którym jest VCMI.
Mod napisany został w wersji 0.92/0.93 Nie pamiętam. Ale za to bardzo dobrze pamiętam, że tylko Cove było pod VCMI i bodajże Grove. Pod inne projekty które zostały wymienione, to raczej nie w tym temacie, albo nie do mnie.

Jeżeli chcesz pomóc, to pisz na Hermesa albo GG.

Co do kolorów, tak! Musze to pozmieniać! Ale...ale... ale jak powstanie animacja. Zbroja przyciemniona jest dobra.
Co do rad odnośnie animacji, nie spieszę się z tym zbytnio...

J. M. Sower PW
18 lipca 2015, 18:22
Głównie na podstawie fragmentów modeli Tritha, ale także dzięki własnej inwencji twórczej wykonałem taki oto model elfa. Po lewej sam model, a prawej z dodanymi w 2D elementami tego z gry (jeszcze ich w 3D nie odtworzyłem). Oczywiście całość animacji też trzeba będzie odtworzyć. Co wy na to?

Aayren PW
18 lipca 2015, 18:25
Kapitalny

zmudziak22 PW
18 lipca 2015, 18:54
Bardzo ładny, wygląda jakby był oryginalnie w grze.

Dren PW
18 lipca 2015, 19:18
Model naprawdę kapitalny i świetny ale w tym tkwi jego problem przynajmniej jak na moje oko jest nieco zbyt ładny jak na homm 3

Warmonger PW
18 lipca 2015, 19:59
Elegancko. Elf ładny, trochę szczegółowy jak na H3, ale w sumie bardzo podobny.

Kastore PW
18 lipca 2015, 20:02
Dren:
jak na moje oko jest nieco zbyt ładny jak na homm 3
Twoje oko się myli. Wystarczy mu trochę pociągnąć twarz i będzie jak żywcem wyjęty z HoMM3.

Tarnoob PW
19 lipca 2015, 03:06
Mam nadzieję, że ten model – łudząco podobny do H3 – będzie rozwinięty do Grand Elfa, który ostatecznie nie wszedł i został tylko na stronie grafików oraz w grotowym dziale ciekawostek.

Powodzenia. :-)

Kuririn PW
19 lipca 2015, 10:32
Sower, widzę że jesteś zainteresowany pomocą??? Co do elfika, ładniuchny ;)
Osobiście wykonałem elfa arystokratę, którego chciałbym gdzieś tam wcisnąć do Hmm3 :)

@Sower - ja będę gdzieś w godzinach wieczornych, jak coś to możemy pogadać, na temat tego tematu ;)
strona: 1 - 2 - 3 ... 78 - 79 - 80 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel