Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 68 - 69 - 70 ... 200 - 201 - 202

Nephretes PW
5 stycznia 2015, 19:00
Klasa. Bardzo dobry model.

W kwestii ulepszenia, o ile takowy demilisz byłby logiczny to na mój gust wiązałby się ze zbyt dużą zmianą modelu, co w herosach3 raczej nie występuje.

Do podkreślenia ulepszenia wykorzystałbym ozdoby na zbroi i szacie. Jakieś dodatkowe czaszki, łańcuchy. Dobrze byłoby wykorzystać także jakąś poświatę.

Kuririn PW
6 stycznia 2015, 19:57
Kammer -
Cytat:
Pierwsze, co przyszło mi na myśl. :P
Sugerowałem się na liszu z MM7,

Degraf -
Cytat:
Pomysł na ulepszenie arcylicza - dodać biust. I like it
Tutaj można dodac ten biust, ale to nie o to się rozchodzi, zobacz na lisza i arcylisza, to tam również trzeba było by dodać.

Nephretes -
Cytat:
W kwestii ulepszenia, o ile takowy demilisz byłby logiczny to na mój gust wiązałby się ze zbyt dużą zmianą modelu, co w herosach3 raczej nie występuje.
Chyba tylko anioł i archanioł to wyjątek,

EDIT:

Ul. minotaura


Oczywiście, jak zwykle pomysły i sugestie MILE widziane.


Drwal PW
7 stycznia 2015, 22:44
Dla mnie bomba, coś wspaniałego, najmniejsze detale dopracowane (zwłaszcza dłonie cudowne). Każda kolejna jednostka jest Twoją najlepszą, cały czas wskakujesz na wyższy poziom. A jeszcze niedawno ze średnim skutkiem kleiliśmy biczownika z czarta i goga. xD

Będziesz tylko musiał chyba dodać jakiś element, by faktycznie wyglądał jak ulepszenie.

MinosKing PW
7 stycznia 2015, 23:03
Cytat:
Będziesz tylko musiał chyba dodać jakiś element, by faktycznie wyglądał jak ulepszenie.

Hm a gdyby mu dodać kolczyk w uchu? Taki ozdobny oraz hm żelazną maskę? Bądź jakiś dodatek do ubioru np. Peleryna <podkreślająca to że ta jednostka jest najwyższą formą Minotaura> lub przynajmniej Topór a pośrodku ostrzy Czaszkę? Coś w tym stylu: http://www.trueswords.com/images/prod/c/TS-SKLCHSRAXE_540.jpg

Oczywiście to tylko sugestia ;]

Drwal PW
7 stycznia 2015, 23:20
Pomysł z peleryną bardzo mi się podoba, fajnie mogłoby to podkreślać jego najwyższość. Kolczyk w uchu, czy jakiś ozdobiony topór też mogą być, ale raczej nie same. Według mnie byłoby to zdecydowanie zbyt mało jak na ulepszenie.

Tarnoob PW
8 stycznia 2015, 11:22
Ten kolczyk w uchu to najlepiej niech będzie ten od Sanepidu i od UE, tak żeby zapobiegać kradzieży bydła i chro­nić produkty regionalne w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. :-P

Kuririn PW
8 stycznia 2015, 15:58
Tarnoob ;)



Ps. W fazie tekstur.

AmiDaDeer PW
8 stycznia 2015, 16:02
Ma dwie wady:

1. Jest zbyt mało podobny do oryginalnego minotaura.
2. Nie wygląda jak jego ulepszenie.


Kuririn PW
8 stycznia 2015, 16:59
Poniekąd się zgadzam...

Kuririn PW
24 stycznia 2015, 15:55
No tak jakoś dawno nic się tutaj nie dzieje,

Ale pomału coś dziergam....

champion razem z porównaniem oryginalnym... tekstury tak wiem :P


Krasnal w trakcie modelowania:



Pomysły na udoskonalenie Ul krasnoluda, Mile widziana.

To tyle...




ewerlordxp PW
24 stycznia 2015, 20:55
Żelazne obicie na przodzie buta i końcu trzonka młota.

Drwal PW
24 stycznia 2015, 21:05
Modele jak to u Ciebie pierwsza klasa. Z teksturami za bardzo postępów nie widać. Co do krasnoluda to dodałbym mu parę szczególików: zawiązał brodę jakaś gumką (w Hobbicie było to bardzo modne wśród krasnoludów xD), no i dałbym mu długie włosy. Myślę, że nie ma co już go ulepszać: ma tarcze w porównaniu do starszych wersji, hełm wygląda na dużo bardziej porządny, sama broń także wydaje się w porządku. Jedynie dobrze go oteksturować. :)

EDIT: Oteksturowałbym go podobnie jak na tym obrazku:


Kuririn PW
25 stycznia 2015, 13:00
Krasnolud.



Sugestie?


AmiDaDeer PW
25 stycznia 2015, 13:26
Najprostsza sugestia: porównaj go z oryginalnymi krasnoludami.

Fandor PW
25 stycznia 2015, 15:05
Hobbicie czempion też nie od początku przypominał swój odpowiednik w grze, a teraz prócz tekstry która no nie pasuje do norm Heroes, jest bardzo, bardzo podobny (a nie ma możliwości by był pod każdym względem identyczny). Wydaję mi się, że Kuririn szuka porad jak jeszcze go upodobnić, ale wciąż utrzymać te modele, żeby wyglądały jak ulepszenia. Na krasnoluda co prawda nie mam pomysłu, ale u minotaura trzeba zmienić kształt tej zbroi, aby miała kształt taki jak kolczuga, wciąż pozostawiając ją płytową, co pokaże, że jest to ulepszenie. Rogi trzeba bardziej rozłożyć na szerokość, mniej w górę by były bardziej jak u oryginału. Naramienniki minotaura składają się jakby z 2 płytek, proponuję zwiększyć ich ilość, z czego jedna mogłaby iść pod powiedzmy kątem 45 stopni w górę dzięki czemu także byłby pewien efekt wyższości nad wcześniejszą formą.
Te ochraniacze na nogach myślę że są zbędne, powoli na tych nogach zaczyna być za dużo, ale myślę że na ręce mogły by się wkomponować, albo po prostu na lewym przedramieniu dać złotą obręcz. Obręcze na nadgarstkach i kopytach trzeba zrobić by wyglądały jak u oryginału i czekam jeszcze jak wykończysz topór.

AmiDaDeer PW
25 stycznia 2015, 15:11
Problemem w przypadku tego krasnoluda są proporcje. Wydaje mi się on zbyt wysoki, a za mało krępy. Dlatego proponuję go upodobnić do oryginalnego krasnoluda jak tylko się da.

witchking PW
25 stycznia 2015, 18:36

Kuririn PW
25 stycznia 2015, 18:41


Tyle pracy dla paru pikselków.... Kocham to:P

---------------------
Edit:



Sugestie.

Wg mnie jest dostatecznie dobrze.

witchking PW
26 stycznia 2015, 17:55
No i bardzo dobrze, teraz tylko odpowiednia poza i powinno być git.

Drwal PW
26 stycznia 2015, 20:04
Pełna klasa, nie ma się do czego przyczepić. Szkoda, że po przekonwertowaniu na 2d szczegóły są tak mało widoczne. No ale to taki urok Heroes 3. Ciekawe jak wyjdzie Ci animacja, która także będzie sporym wyzwaniem.
strona: 1 - 2 - 3 ... 68 - 69 - 70 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel