Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 66 - 67 - 68 ... 200 - 201 - 202

Ratonhnhaké:ton PW
7 grudnia 2014, 18:49
Z ciekawostek można "użyczyć" elfa arystokratę do moda.

Drwal PW
7 grudnia 2014, 21:32
Tekstury trochę psują efekt, brakuje im trochę do oryginalnych. Sam model jest kosmiczny, pierwsza klasa. Dojdzie jeździec, poprawisz tekstury i powinno być idealnie. Pełen szacunek za postępy i prace jaka wkładasz.

Cytat:
Z ciekawostek można "użyczyć" elfa arystokratę do moda.

Zgadzam się, elf wygląda fajnie i byłby idealnym ulepszeniem. Ciekawe co tylko na to pan z ptakiem na ramieniu. :]

Kuririn PW
7 grudnia 2014, 21:57
Tekstury poprawiłem troszke, ale to nie jest to jeszcze...



Cytat:
Z ciekawostek można "użyczyć" elfa arystokratę do moda.

Można nad tym pomyśleć, jak również o ul strzelca, na ten, z mojej sklejanki.

Cytat:
Sam model jest kosmiczny

Oby nie przesadzasz? :D

J. M. Sower PW
8 grudnia 2014, 17:05
Oświetlenie jest za słabe i chyba zbyt żółte. Generalnie model całkiem fajny i nie ma już zbytniej potrzeby by się bawić z teksturami, no co najwyżej po to aby zmienić ich kolor/odcień.

Kuririn PW
10 grudnia 2014, 18:38
Cytat:
co najwyżej po to aby zmienić ich kolor/odcień.
Z tym się zgodzę :)

Po wczorajszych wydarzeniach z HD (również nie wiadomo, czy dodatki do h3 wyjdą kiedyś w HD). Jak tak, to Dostane po dupie konkretnie, I nie będę kontynuował Mod, szkoda, trochę czasu i pracy w to włożyłem...ale zobaczymy.


Koń był, teraz wstępny model jeźdźca (prawie cały) za mną ...



krasnolud99 PW
10 grudnia 2014, 18:56
Za chude ręce jeżeli mogę się przyczepić

Kuririn PW
10 grudnia 2014, 18:59
Naturalnie ze możesz, jak wspomniałem to jest wstępny model, ręce, nogi muszę dopracować, jak i chyba zbroje...

Skryba Joseph PW
16 grudnia 2014, 15:17
Faktycznie, te ręce wyglądają kobieco ;)

Kuririn PW
20 grudnia 2014, 10:52
Skryba Joseph:
Faktycznie, te ręce wyglądają kobieco
Kuririn:
jak wspomniałem to jest wstępny model
Pffffff

Jeździec już na koniu (co prawda, jeszcze bez tekstur, ale już jest!). Zabawa z proporcjami, dopracowaniem, tzw "dopieszczeniem" no i zabawa z animacja...
Efekt prac:



Drwal PW
23 grudnia 2014, 14:02
Kuririn:
Jeździec już na koniu (co prawda, jeszcze bez tekstur, ale już jest!). Zabawa z proporcjami, dopracowaniem, tzw "dopieszczeniem" no i zabawa z animacja...

Zatem sporo zabawy przed Tobą. Tylko pozazdrościć. :D
A tak na poważnie, to widać że champion nabiera kształtu. Szkoda, że nie pokazałeś trochę większego obrazka, byłoby łatwiej ocenić. Sam jeździec wygląda super, przyglądałem się oryginałowi i podobieństwo jest ogromne. Przyczepiłbym się oczywiście do tekstury konika, a dokładnie jego zbroi. Jest trochę zbyt matowa, zmiana światła być może mogłaby pomóc.

GRYFFF PW
23 grudnia 2014, 16:51
Można dodać pelerynkę jeźdźcowi..nieco go to wyróżni. + Powiększyć pióropusz na głowie, zastąpić masywną koroną.

Miecz mógłby delikatnie rozbłyskiwać w słońcu (moment uniesienia w górę..przed zadaniem ciosu)

+ zdolność specjalna: DEKAPITACJA – 35% szans na ścięcie głowy, zadanie śmiertelnego ciosu..który kładzie wszystkich bez wyjątku..Z mini animacją np.: nieszczęsnego goblina tracącego głowę :P.

Lub: MASOWE CIĘCIE - z uwagi na wielkość miecza..do 3.ch wrogich jednostek stojących obok siebie..kolejne otrzymywały by zmniejszone obrażenia + łamanie morale zaszarżowanego stworka.

GRYFFF PW
23 grudnia 2014, 17:44
Jeszcze odnośnie: CYTADELI – dodał bym jedynie 2.ie ulepszenie reptilonów w postaci: Płazoluda, ropuch strzelający z zatrutej dmuchawki..jad miałby 50% szans na spowolnienie do 3.ch tur + osłabienie siły ataku. Z ulepszonego siedliska wystawały by jedynie liczne kolce, osmarowane-ociekające jadem i tyle.

Kapitol również można upiększyć, straszna bieda..garść patyków ujmuje godności owej budowli..kilka ozdobień..figurki wystrugane w drewnie, skóry krokodyli itp..Oraz jaskrawo mieniący się barwami ogród na dachu.

Skryba Joseph PW
24 grudnia 2014, 17:35
@gryff
A wiesz że w HOMM3 jest ok. 300 jednostek, i gdyby do każdej zrobić animacje ścięcia łba, to to by potrwało z rok. No i do tego, jak zrobić animacje "ścięcia" żywiołakowi powietrza?
Peleryna była by super, żeby było widać że to szlachcic, lecz korona jest absolutnie WYKLUCZONA- król jest przecież tylko jeden ;)
Co do pełzacza- też miałem taki pomysł. Byłby ubrany w jakieś skóry, liście czy inne Bóg-wie-co-innego, strzelałby z dmuchawki jak już mówiłeś, tylko żeby zadawał małe obrażenia fizyczne ( W końcu to tylko dmuchawka) ale trucizna by po prostu wszystkich po prostu KOSIŁA. A ha no ipełzacz brzmi dziwnie lepiej repilton szaman, czy coś w ten deseń.
Hmm a co do "patyków", jak je nazwałeś to jestem ciekaw czy byś je tak nazwał, gdybyś sam sie na nie nadział ;)
Nie naciskaj na Kuririna, bo odwala kawał porządnego rzemiosła, co absolutnie nie jest łatwe.
@Kuririn
Jak to cudo będzie się nazywać?


GRYFFF PW
24 grudnia 2014, 18:35
@Skryba Joseph – co Ty pleciesz..chodzi o jedną uniwersalną mini animację! Pojawiającą się gdy atak specjalny się uda..takich mini animacji jest kilka w grze, jak: cios śmierci, spojrzenie śmierci gorgony, groza wzbudzana przez błękitne smoki itp!..przydało by się jeszcze kilka.

Jednostka z koroną to nic nowego..lisze ją mają, więc można dodać takowy ozdobnik jeszcze komuś..oczywiście w innej formie.

Atak jadem nie musi zaraz kosić..jak wspomniałem, może spowalniać na kilka tur ( powiedzmy 50% szans na powodzenie przy każdym strzale )..i to nie wszystkich. Nie umarli, golemy itp..są wykluczone, wiadomo. Nazwa: Pełzacz - raczej tu nie pasuje, bo ..Reptilon śmiga na kaczych łapkach:) A Oasis ma już pełzacza na horyzoncie..Chciałbym zrobić drugie ulepszenie z zamianą na nową jednostkę: ROPUCH ( płaz w bagiennym zamku jest tym czego tu brakuje ) nazwa powinna przypaść do gustu. Ostatecznie można mu dać: TARCZĘ JADOWĄ – zamiast kontratakować, ropuch mógłby wydzielać toksyny z gruczołów..zadawały by 35% obrażeń, zależnych od siły ataku przeciwnika( pękało by więcej gruczołów itp..).

Kuririn PW
28 grudnia 2014, 18:15
Propozycja kapłana wojny... jeszcze trzeba to dopracować, aby (chociaż) w minimalnym stopniu przypominało oryginał.

Sugestie?

AmiDaDeer PW
28 grudnia 2014, 18:15
Kapłan z młotem będzie wyglądał słabo.

krasnolud99 PW
28 grudnia 2014, 18:21
Hobbit:
Kapłan z młotem będzie wyglądał słabo.
Według mnie będzie wyglądał jeszcze lepiej niż te w orginalnym h3.

AmiDaDeer PW
28 grudnia 2014, 18:24
Kapłani z H3 są de facto następstwem druidów z H2. Można ich przy ulepszeniu jakoś fajnie ozdobić, niemniej dawanie im wyraźnych krucyfiksów oraz przy tym młota bojowego uważam za zbyt "ashanowe".

Saki PW
28 grudnia 2014, 18:25
Młot, czy buzdygan (czy broń obuchowa ogółem), to chyba najpopularniejsze warianty broni dla bojowo nastawionych kapłanów (obstawiam, że to dlatego, że w większości systemów fantasy kapłani przeciwstawiani są nieumarłym - a nic tak nie miażdży trupich kości, jak porządny młot;p) - a widzimy po kolczudze i napierśniku, że to zdecydowanie bitewnie nastawiony kleryk. IMHO, broń sama w sobie nie przeszkadza, choć może właśnie jakiś buzdygan byłby bardziej wdzięczny. Wypadałoby by chyba tylko opuścić go trochę bardziej ku ziemi, bo tak wygląda to trochę nienaturalnie. No i jakiś taki... rozciągnięty w pionie się wydaje, aczkolwiek to może tylko moje wrażenie.

ewerlordxp PW
28 grudnia 2014, 18:49
Nie za duży czaem ten napierśnik? Bo wygląda jakby w tej pelerynie jeden karzeł siedział na drugim karle. Do tego amulet w tej ręce wygląda jakby miał łokcie nie z tej strony co trzeba. W sensie ręce zginałyby się do tyłu.
strona: 1 - 2 - 3 ... 66 - 67 - 68 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel