Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 63 - 64 - 65 ... 200 - 201 - 202

Kastore PW
25 października 2014, 18:25
W takich chwilach lepiej jednak zachować ciszę... :|

Crystal Dragon PW
25 października 2014, 18:35
Sugerowałbym zrobić sklejkę (jak już) na wzór ettina z WoG-a.

Kuririn PW
25 października 2014, 18:37
Kastore wiadomo. Razu pewnego, powiedziano mi, że... polegnę przy jednostkach i tak się stało...

Matheo PW
25 października 2014, 18:46
Może być. Całkiem oryginalny pomysł. Mi się nawet podoba.

Kuririn PW
25 października 2014, 18:56
Hmmm mówisz, możne być. Wg. mnie jednostka za uboga, i nie ma w tym przysłowiowych "jaj" tego błysku w oku u gracza... A wstawiłem screena, ponieważ robiłem porządki przedzimowe na dysku związane z hmm3, i się napatoczyło...

Matheo PW
25 października 2014, 21:17
Heroes 3 nie należy do gier, które powalają grafiką. Błysk w oku gracza pojawia się przy samym uruchomieniu gry.

Za wysoko stawiasz sobie poprzeczkę. Ta grafika jest lepsza od prawie każdej jednostki Inferno, które są najmniej udane ze wszystkich. Według mnie genialna jakość to możliwość a nie obowiązek. Dobra gra ze słabą grafiką - tak. Słaba gra z dobrą grafiką - nie.

mr_R PW
25 października 2014, 22:33
Proponowałbym jednak prze kolorowanie cyklopa na czerwień (zbroi i oka), względnie dodanie płaszczu (wiem kiepski pomysł), i powiększenie kamienia. Zawsze można mu dać zamiast kamienia możliwość rzutu goblinem, ale to już inna bajka.

Matheo PW
25 października 2014, 23:55
Zamiast rzutu kamieniem strzał laserem.

glokku PW
26 października 2014, 08:13
Ja bym nie robił 2 takich samych głów.

Drwal PW
26 października 2014, 10:04
Matheo:
Heroes 3 nie należy do gier, które powalają grafiką.

Chyba żartujesz, znajdź mi grę z 1999 roku, która wygląda aż tak dobrze jak Heroes 3. Grafika, która mimo 15 lat wciąż jest ładna i nawet nawet wśród najstarszych fanów wzbudza zachwyt. W dniu wydania był to po prostu graficzny majstersztyk. Mówienie, że H3 ma brzydką grafikę jest naprawdę niesprawiedliwe.

Co do jednostki dwugłowego cyklopa, fakt nie wygląda za dobrze. Najgorzej że nie mam żadnego pomysły by coś innego doradzić. Może coś na wzór tego Cettina:



Dodać mu może jakieś elementy od cyklopa.

Kuririn PW
26 października 2014, 10:36
No nie Drwalu bez jaj, z szamana chcesz zrobić cyklopa :/

Cytat:
Heroes 3 nie należy do gier, które powalają grafiką.

Nie powalają? A to ciekawe... Nie będę tego komentował, bo zrodzi się niepotrzebny "off" "top"

Wazz PW
26 października 2014, 11:15
Jak już ktoś wspomniał, dwie takie same głowy to średnio. Jakby jedna była od nieulepszonego cyklopa? I kolor tuniki/zbroi jakoś pozmieniać, może.

Matheo PW
26 października 2014, 14:06
Użyłem czasu teraźniejszego. W porównaniu do nowych gier H3 nie powala grafiką i nie trzeba tego ślepo gonić, ze względu na nowe trendy.

xardas33 PW
27 października 2014, 08:45
Wygląda dość ciekawie ten cyklop ale z drugiej strony dziwnie... Faktycznie chyba lepiej było by go przekolorować, dodać włosy tak jak zrobiłeś na swoim no i nie wiem jakies elementy zbroi ? Naramienniki np.

Fandor PW
28 października 2014, 11:13
Nie podoba mi się zamysł Ettina. Może zamiast tego dać cyklopowi 2/3 pary rąk? Ulepszenie skutkowało by 2/3 rzutami, ale nie poprawiało nic więcej. Wręcz atakował by laserem/batem i byłby jakiś dodatkowy efekt (tak mi się skojarzyło z Strażnikiem czeluści z Age of Wonders). Sklejanka myślę nie była by dużo trudniejsza od głów, a bardziej estetyczna i według mnie efektywniejsza.

Kuririn PW
2 listopada 2014, 20:14
Nowe jednsotki:
ul elfa:

ul. gorgony

propozycja ul arcymaga


Nazwy sa robocze, sugestie, pomysły, mile widziane.

Drwal PW
2 listopada 2014, 20:31
1. Strzelec

Jednostka jest bardzo ładna, miałem ją okazję mieć na dysku i jest po prostu świetna. Pozostaje tylko pytanie czy nie jest zbyt podobna do strzelca. Trochę średnio pasuje by dwie tak bliskie siebie jednostki w grze, nie miały teoretycznie przynajmniej nic wspólnego ze sobą (no może poza Gelu).

2. Gorgona

Jak dla mnie złe rozwiązanie. Przez ten różowy wygląda trochę jakby była wyciągnięta z MM. Stanowczo radziłbym spróbować z czymś innym kolorystycznie. Proponowałbym przemalować na coś czarnego i lśniącego - by wyglądała na jadowite. Może na wzór tego:



3. Mag

Osobiście przypilnuje Cie byś skończył te jednostkę. Jest świetna, piękna, znakomita...:D Szykuj się na codzienne pytania: "skończyłeś już maga?" :D


Aayren PW
2 listopada 2014, 21:49
1. W dużej mierze zgadzam się z przedmówcą. Elfowi dałbym jakiś półotwarty hełm (ze skrzydłem łabędzia?) zamiast tego kaptura, by go jednak odróżnić od strzelca.

2. W 100% zgadzam się z przedmówcą i dodam, że teraz podstawa i 2upg baaardzo są do siebie podobne. Ten czarny to też jest kierunek w którym radziłbym iść.

3. Ul mag świetny! Cały czas wydaje mi się jednak, że coś można by mu dać do drugiej łapki. Miecz? Sztylet? Kulę? Zwój z zaklęciem? Coś z tych rzeczy, przemyśl to mistrzu :)

Tarnoob PW
3 listopada 2014, 05:45
Mimo wszystko robienie nowych elfów i magów to trochę dublowanie stworów. One już się doczekały swoich fan­tas­tycz­nych ulepszeń, dodanych w AB: strzelec i czarodziej. Tę moc ulepszenia mieli tylko Gelu i Dracon, później także Tarnum w kampaniach „Szarża Smoków” i „Władcy Żywiołów”. Wreszcie pewnie któryś ze skryp­tów WoG jakoś to ulepszanie umożliwiał, aż Acid Dragon w swoich „Nowych Ulepszeniach” wbudował to na sta­łe – a “Four Upgrades” Dragonara tylko to przypieczętowało.

Naprawdę nie ma co dublować stworów i rozdrabniać się, zwłaszcza że strzelec (sharpshooter) i czarodziej (en­chan­te­r­er) pasują świetnie. To burzenie pewnej bardzo przyjemnej tradycji i wielu graczom pewnie będzie tego bra­ko­wało.

Matheo PW
3 listopada 2014, 08:47
Cytat:
3. Ul mag świetny! Cały czas wydaje mi się jednak, że coś można by mu dać do drugiej łapki. Miecz? Sztylet? Kulę? Zwój z zaklęciem? Coś z tych rzeczy, przemyśl to mistrzu :)

Ta dłoń mogłaby mieć jakąś świetlistą aurę.
strona: 1 - 2 - 3 ... 63 - 64 - 65 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel