Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 62 - 63 - 64 ... 200 - 201 - 202

mr_R PW
2 października 2014, 21:25
miałem na myśli elementy, a nie cały zestaw. Co do hełmu zdaje sobie sprawę, że jego obecność na głowie jednostki jest dyskusyjna, ale najlepiej się wyróżnia. zbroja cudów też by nadała charakter jednostce.

Fandor PW
2 października 2014, 21:35
Taki tylko najprostszy argument, dlaczego większość artefaktów nie dubluje się na mapie (no chyba, że za małe doświadczenie i się mylę), bo to przedmioty rzadkie, niepowtarzalne, a nikt nie będzie kopiować ich wyglądu tak o, żeby były bo to nie ma sensu jeżeli nie ma praktycznego zastosowania. Można by dać każdej jednostce artefakty powiązane jakoś z jej nacją ale nie wiem czy by się to przyjęło, mimo że to jakiś pomysł.

Kuririn PW
3 października 2014, 09:00
Cytadela:



Poprawki wymaga siedlisko lvl 4,5 no i brak siedliska 7.

Sugestie pomysły?

AmiDaDeer PW
3 października 2014, 10:58
voncurowi zostaje udzielone kolejne ostrzeżenie. Proszę o dogłębne zapoznanie się z Konstytucją Groty i wyciągnięcie wniosków.

Pointer PW
4 października 2014, 21:36
Kuririnie, czy starsza wersja robocza Twojego moda jest kompatybilna z VCMI 0.96b? Bo mi niestety nie działa, mimo, że na 0.94e śmigała bez zarzutów.

Kuririn PW
4 października 2014, 21:48
Oj kurcze nie pamiętam, następna wersja VCMI, tylko patrzeć. A trochę się pozmieniało....

Hayven PW
5 października 2014, 09:43
Siedlisko 7. poziomu - powiększyć i może dodać jakieś bąbelki?

No i jakie stworzenie będzie tam rekrutowane? Gorynycz?

Kuririn PW
5 października 2014, 09:49
Cytat:
Siedlisko 7. poziomu - powiększyć
To nie forteca (wieża) sama nazwa myślę że wystarczy aby było wytłumaczenie... A bąbelki to chyba (tak mi się wydaje już są).

Cytat:
No i jakie stworzenie będzie tam rekrutowane? Gorynycz?

Piekielna hydra, goronycz zaś jest jednostka neutralną, tak wiem w modach WoG/Era było to ul na goronycza.

Fandor PW
5 października 2014, 20:39
Taka propozycja do cytadeli, w becie były drewniane bele takie nad stawem hydr może z tego skorzystać? Jakbyś dał radę przesunąć gildie, może dało by się wkleić świątynie węża z MM na siedlisko bazyliszków? Byłby to taki ukłon do twórców NU pod Woga, i zdaje mi się ze świątynia pasuje jak zostaną starożytne bazyliszki.
Kuririnie, staram się wymyślać jak najciekawsze ulepszenia i zgodne z mechaniką/fabułą (Gelu, Dracon). Myślę o tym czy będą wykonalne czy nie ale nie mam takiej wiedzy o 2D jak ty wiec mogę czasem przesadzić za co przepraszam.

Kuririn PW
17 października 2014, 10:03
Propozycja ul gorgony.



sugestie/pomysły?

MinosKing PW
17 października 2014, 10:32
Bardzo ładna Brąz Demigorgona, o ile dobrze ją nazwałem:b Proponuję tylko ustawić jej odpowiednią wielkość taką jaką ma sama Demigorgona.

Co do całej reszty wygląda świetnie jak zawsze Kuririn spisałeś się oczywiście jeśli to twój model tej jednostki;]

Hayven PW
17 października 2014, 15:37
Minosie, zauważ że przy pierwszym ulepszeniu Gorgona się powiększa, więc naturalne jest, że przy drugim również :) Tylko może nie aż tak znacznie, bo faktycznie jest nieco za duża.

Matheo PW
17 października 2014, 15:38
Jaki jest ogólny zamysł? Zwykłe przekolorowanki na wysokim poziomie, czy kompletnie nowe, autorskie ozdoby? Nowe ulepszenie Gorgony, mogło mieć kilka płyt pancerza, zamiast kilkudziesięciu.

Kuririn PW
17 października 2014, 17:20
Cytat:
przy pierwszym ulepszeniu Gorgona się powiększa, więc naturalne jest, że przy drugim również :) Tylko może nie aż tak znacznie, bo faktycznie jest nieco za duża

Tak wiem to tylko propozycja...

Cytat:
Jaki jest ogólny zamysł? Zwykłe przekolorowanki na wysokim poziomie, czy kompletnie nowe, autorskie ozdoby

Wiem ze NWC zrobiło grę wszech czasów, zdaje sobie sprawę, jak również "moje zdolności graficzne" nieco spadły albo były takie marne. Nigdy nie zrobiłem fajnej jednostki która by mi się podobała "sklejanki". Ogólny zamysł jest taki, że nie mam już pomysłów, spadło tempo prac, etc. Wiem dokładnie że nie każdemu podobają się moje prace. Gorgona powinna być podobna do oryginału, jak nowy model to na chwile obecna mógłby zrobić to profesjonalnie Trith, Hobbit i Witchking, ale niestety nie ja... tak czy siak jedynie sklejanke/ kolorowankę. A co do pancerza, ja tylko chce zachować oryginalność jednostek. Fajnie by było za 10 lat czy 20 odpalić grywalne/dopieszczone VCMI i zagrać w nowe ul, jak w każdego innego moda który powstaje, na dzisiejsza chwile, albo te które powstaną.

Jeszcze co do jednostek, bardzo dobra sklejakne wykonał ROK(złoty Pegaz) to mod byl by swietny ;) to tyle gadania...

mr_R PW
17 października 2014, 17:50
Jeżeli chodzi o propozycje, to byłbym za tym by ulepszenie gorgony było całkowicie i przydało by się powiększyć jej w znacznym stopniu rogi.Ciekawym pomysłem byłoby dodanie jakiś kolców, czy uprzęży. A co do pomysłu na ich siedlisko przydałoby się dorobić jakieś rogi i schody (wydaje mi się, że mówiłeś o poprawkach przy siedlisku).

Matheo PW
17 października 2014, 18:06
Kuririnie ja tylko pytam, co chcesz dodawać/zmieniać tworząc nowe ulepszenia. Chodzi mi tylko o to, jakie zmiany graficzne są przewidziane. Czy ma być to tylko zmiana kolorów, czy dodanie czegoś nowego. Tylko to miałem na myśli.

Kuririn PW
17 października 2014, 18:21
Co do gorgony to tak, jakaś mala kolorowanka, spoglądam na obie gorgony i taki pomysł mi do głowy przyszedł, co do siedliska to nie wiem, zbyt mało jest coś na temat takich gorgon w necie, gruba skora i oddech trucizny, dało by się to dodać na obecnym silniku VCMI te truciznę.

Matheo PW
17 października 2014, 19:26
Jeśli chodzi o siedlisko, to mam kilka propozycji:
- Zmiana oświetlenia wewnątrz, jednak to może być za mało,
- Dodanie ryczącej głowy byka zamiast tej która jest obecnie,
- Dodanie posągu całego byka zamiast głowy.

xardas33 PW
19 października 2014, 09:21
Albo można przekolorować tą głowę gorgony na ciemniejszą, dodać z niej jakieś zwisające czarne... No nie wiem jak to określić.... Liście, glony?

A ogólnie mi się podoba pomysł na gorgonę.

Oto właśnie chodzi, żeby trzymać poziom graficzny h3, bo robienie wspaniałych animacji jednostek popsuje klimat ;)

Kuririn PW
25 października 2014, 17:16
Następna dość ciężka do (obrobienia/przerobienia) i bardzo ładna jednostka z h3.
Propozycja na ul. cyklopa. Pomysł made by Irhak.
Nazwa jednostki Ettin.




Sugestie, pomysły? Czy znowu cisza cmentarna =/
strona: 1 - 2 - 3 ... 62 - 63 - 64 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel